Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760129 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Любовни хорари
« Отговор #90 -: Април 09, 2014, 08:35:59 am »
Хорар от миналият месец-приятелката ми зададе въпроса Н.харесва ли ме?Е,предстои и среща,да видим как ще се развият нещата.Но много ще се радвам и на вашите коментари по самата карта.Благодаря. :)

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #91 -: Април 09, 2014, 11:34:25 am »
Хорар от миналият месец-приятелката ми зададе въпроса Н.харесва ли ме?Е,предстои и среща,да видим как ще се развият нещата.Но много ще се радвам и на вашите коментари по самата карта.Благодаря. :)
Не знам какво си отговорила на твоята приятелка, но по тази карта не виждам да се харесват или да са увлечени един по друг, което не изключва възможността това да се случи по-нататък...
По картата се вижда, че среща ще има и ще премине успешно, намесен е и 8-ми дом- ще се опознаят анатомично  ;)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Любовни хорари
« Отговор #92 -: Април 09, 2014, 11:37:39 am »
Благодаря ти,akruks. :08:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #93 -: Април 09, 2014, 11:54:47 am »
Здравейте,
Има ли заигравка(чувства, връзка) между И. и В.(негова колежка)?
Аз имах връзка с И., но в момента сме в прекъснати отношения.
И. е представен от Сатурн в твоя 5д и във взаимна рецепция с Плутон У5- определено още имаш чувства към него и не си го забравила. Ти си представена от Луната У1 в 1д- емоциите те владеят, но не бива да се притесняваш, тъй като Луната е без курс и нищо лошо не предстои да се случи.
Луната У1 е в разходящ хармоничен аспект със Сатурн У1 на И., който е ретрограден, така че може да възстановите връзката, която не е прекъсната окончателно.
На Венера У5 за него предстои хармоничен аспект с Плутон У5 за теб- пак ще се харесате и заобичате. Заигравката с неговата колежка е само на думи- Юпитер У3 за него в негов 6д.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #94 -: Април 09, 2014, 01:29:45 pm »
Благодаря, akruks.
Ще дам обратна връзка.

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Любовни хорари
« Отговор #95 -: Април 20, 2014, 04:30:03 pm »
Ще видя ли скоро Т. :) :engel016:

folk_mimi

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #96 -: Април 20, 2014, 06:26:50 pm »
Здравейте май се влюбвам!Значи да разкажа малко случката!Записах се на курс от бюрото по труда и на курса със почти всички се разбирах-само с 1 колега не се разбирахме постоянно се карахме после пред всички споделих че търся песента на Алиша Кийс Girl in the fair и той ми предложи да ми я запише!Та така започна всичко!Ухажвания и на Велики четвъртък пред всички ми подари великденска окраса!Всички казваха щом тия се карат ще има любов!Май наистина се случва нещо с мен!
Ето и картата:Днес е 20.04.2014г сега е 18:21.

folk_mimi

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #97 -: Април 20, 2014, 06:41:46 pm »
Ами дали ме харесва наистина и може ли да има връзка

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Любовни хорари
« Отговор #98 -: Април 20, 2014, 06:43:48 pm »
Радвам се за хубавата украса,която ти е подарил.  :)

Колко си "внимателен" Веско в забележките си. :19:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #99 -: Април 20, 2014, 06:53:16 pm »
То се казва Girl on Fire песента. :) За да намерите по-лесно в нета го казвам.

folk_mimi

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #100 -: Април 20, 2014, 06:55:01 pm »
То се казва Girl on Fire песента. :) За да намерите по-лесно в нета го казвам.
За да бъдете по-точна мирабела песента е Тя а не То

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Любовни хорари
« Отговор #101 -: Април 20, 2014, 10:51:25 pm »
Ах, и тук
Мими, съсредоточи се на астрологията, ако ти е интересно

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #102 -: Април 23, 2014, 12:52:04 pm »
Имаш предвид дали ще се възобновят любовните ви отношения? Доколкото разбирам, вие сега съжителствате под един покрив, така че не се предполага събиране в такъв смисъл.
Към момента на задаване на въпроса като че ли обстоятелствата не те подкрепят. Не казвам, че е изключено да си подновите отношенията, но трябва да се преодолеят трудности и спънки. И сякаш повече ти гледаш в тази посока, докато човекът, за когото питаш, е представен в по-силна позиция от теб и вече е с нагласа да гледа напред в романтичен план, не се стреми на всяка цена да запази тези отношения, докато ти като че ли още искаш да задържиш чувствата му.

Може и да греша, нямам много опит в хорарната астрология.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #103 -: Април 23, 2014, 01:08:48 pm »
Към тоя момент сигнификаторите на вашите чувства не се срещат, нямат аспект помежду си – неговият е силно поставен (в знак на екзалтация), а твоят е слаб есенциално, ретрограден и се намира в знак, който се “владее“ от човека, за когото питаш. Дори ако все още има шанс той да направи крачка назад, в сравнение с теб има повече предимства, т.е. астрологично погледнато той е човекът, който поръчва музиката, ако можем да използваме такава метафора. Твоят сигнификатор (Луната) също се намира в знак, който се владее от него (Сатурн).

Отношенията ви, ако се подновят, ще трябва да се градят вече на друга основа, а не по начина, по който са се развивали преди раздялата.
« Последна редакция: Април 23, 2014, 01:14:00 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ТЯ

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #104 -: Април 23, 2014, 04:58:29 pm »
Коментар за отговор на въпроса по картата?  ::)