Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758777 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #105 -: Април 23, 2014, 05:13:37 pm »
Ама то е същия въпрос, само че леко допълнен, така че надали се предполага друг отговор.

А когато е формулирано с "или... или...", е трудно да се отговори - да бъда или да не бъда...  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #106 -: Април 23, 2014, 06:40:58 pm »
Благодаря отново. Тогава още един въпрос. Всъщност зададох 2 един  след друг, които малко се припокриват. Не знам дали не е грешка в астрологията това. Дали втория въпрос става невалиден, щом съдържа първия. Ще кача карта на втория въпрос. Той се състои от първия, но добавих и друго към въпроса. Забелязах, че картите на двата въпроса са еднакви, само градусите малко се разминават. Всички планети и аспекти са еднакви иначе.
"Ще намеря ли щастие?" е абстрактен въпрос, а такива в Хорарна Астрология не се задават
И да, често задаване на въпроси, свързани с основен въпрос, човек, проблем дава грешна информация в картите

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #107 -: Април 23, 2014, 06:47:24 pm »
ВъпросЪт е " Ще се съберем ли пак с ... (името на човек, с който имахме връзка няколко години) Към момента отношенията ни са следните: аз взех решение да се разделим ,той се съгласи (каза, че оставя решението на мен), но продължаваме да съжителстваме заедно ( поне докато си намеря нова квартира)
Луната У1 отива към квадрат със Сатурн У7, така че няма да се съберете като двойка, макар да се вижда, че още си мислиш за него и го желаеш

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #108 -: Април 23, 2014, 07:14:41 pm »
Аз тълкува само карти от astro.com. :) Тази е нечетлива за мен. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #109 -: Април 23, 2014, 07:20:41 pm »
Аха, а пък той най-вероятно ме е забравил (от емоционална гл. точка) и вече сигурно мисли за друга и е влюбен .... не бих се учудила на което.

Нали още споделяте една квартира? Ако живее под носа ти, би трябвало по някакъв начин да се усети дали има нова тръпка в живота му, пък и то ще си проличи като тръгне да излиза по-честичко и да получава чести обаждания.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #110 -: Април 23, 2014, 07:28:34 pm »
Нали още споделяте една квартира? Ако живее под носа ти, би трябвало по някакъв начин да се усети дали има нова тръпка в живота му, пък и то ще си проличи като тръгне да излиза по-честичко и да получава чести обаждания.  :)

малиййй, това трябва да е доста болезнено - уж да го искаш, ама не знаеш, какво точно искаш, и в същото време обекта да ти е постоянно до теб - даже няма и как да излъже за нещо ...

момиче, махай се оттам и си започвай живота наново  :cheer:

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #111 -: Април 23, 2014, 07:56:50 pm »
Мда, гадно е, ще го започна .... затова и реших да има раздяла, защото ми се струваше, че не ме обича достатъчно (ако изобщо ме е обичал). Обаче винаги го е твърдял и това най-много ме вбесява - говори ми едно, а аз виждам друго. И ми се струва, че всичко е било лъжа, ама както има една приказка - всичко се връща.

Ааа да добавя нещо, което се сетих сега. Преди година, ако не и повече задавах въпрос на една известна астроложка, ,която си разбира от работата - въпроса беше нещо от сорта дали ще се омъжа за него или дали ще създам семейство с този човек (едно от двете беше) - отговора й беше да. Та, затова реших да задам сега въпрос, тъй като нейния отговор ми оставяше "опция". Но пък като помисля реално ще е много по-добре за мен, че се разделяме.

ами нещо не ѝ се е получило на жената :) ако искаш, пусни ми на лични двете рожденни дати и горе-долу кога станахте гаджета. А може и тук - на мен ми е все едно

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #112 -: Април 23, 2014, 08:07:29 pm »
По хорара на El

Не е като да му липсат възможности за нови запознанства, но в момента може да пребивава в състояние, в което да не "вижда" новите възможности. Или просто не търси, засега.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #113 -: Април 23, 2014, 08:18:52 pm »
Аха, а пък той най-вероятно ме е забравил (от емоционална гл. точка) и вече сигурно мисли за друга и е влюбен .... не бих се учудила на което.
няма друга на този етап, има лични затруднения, не му е до любов, но му предстои такава след време

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #114 -: Април 23, 2014, 09:00:01 pm »
Здравейте,
Приятелка ме помоли да пусна от хорар от моя профил, защото тя няма регистрация тук:

Въпросът и е: Има ли по-сериозни чувства (обича ли) Вили към мен?

Аз ще дам малко пояснения: Заиграват се от повече от 6 месеца, но нищо повече.

Не виждам аспекти между тях, така че май всичко е на доизживяване? Вие какво мислите?

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Любовни хорари
« Отговор #115 -: Април 23, 2014, 09:03:43 pm »
Не знам как се изчисляват чувства в астрологията, но ако гледаме за връзка, то няма да има такава, както и чувства. Категорично
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Любовни хорари
« Отговор #116 -: Април 23, 2014, 09:23:53 pm »
Аз бих гледала неговите романтични чувства по 11 дом - 5 дом от 7ми. Тя е представена от екзалитрала Венера, личи й, че е заинтересована от въпросите за любовта, защото стои и в 5ти дом. Въпроса е дали след като нейният сигнификатор си е в нейният пети дом, тя показва чувствата си на човека? Според мен не, някак окупирана в себе си е и смята, че някакво поведение й е дължимо просто защото е така. Сигнификаторът на неговият седми дом е ретро Марс, от ретро планета не можем да очакваме действие. Венера в знака на Марс е на трон. Според мен тя му допада, но не е кой знае колко силен показател. Неговият сигнификатор в нейния 12 дом - човекът се крие някъде по периферията и сенките.
Неговият у11 си е в 7 дом - значи към момента нещо човека не е готов за никакви връзки и свалки, може да си има някакви други проблеми и да се е фокусирал върху себе си. Венера ще напусне знака на Риби преди да извърши секстил със Слънцето - у11, поради което ще се разминат, няма да ма връзка.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #117 -: Април 23, 2014, 09:45:14 pm »
Много благодаря:)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #118 -: Април 23, 2014, 10:48:52 pm »
Здравейте,
Приятелка ме помоли да пусна от хорар от моя профил, защото тя няма регистрация тук:

Въпросът и е: Има ли по-сериозни чувства (обича ли) Вили към мен?

Аз ще дам малко пояснения: Заиграват се от повече от 6 месеца, но нищо повече.

Не виждам аспекти между тях, така че май всичко е на доизживяване? Вие какво мислите?
АСЦ е на изгорял път

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #119 -: Април 24, 2014, 01:52:23 am »
Здравейте,
Приятелка ме помоли да пусна от хорар от моя профил, защото тя няма регистрация тук:

Въпросът и е: Има ли по-сериозни чувства (обича ли) Вили към мен?

Аз ще дам малко пояснения: Заиграват се от повече от 6 месеца, но нищо повече.

Не виждам аспекти между тях, така че май всичко е на доизживяване? Вие какво мислите?
Има взаимни чувства. Той е по - зарибения. :)