Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758566 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Любовни хорари
« Отговор #120 -: Април 24, 2014, 06:51:27 pm »
Трябва да зададеш въпрос и то така,че да може да се отговори с "да", или "не". Не знаем всъщност какво питаш.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #121 -: Април 24, 2014, 09:33:07 pm »
И тук почна хорарно налазване  ;D

Изглежда, че ти си се настроила на вълна флирт, но той ми се струва, че засега не е готов да започне сериозни отношения - или не му е приоритет, или не е наясно какво търси и иска.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Любовни хорари
« Отговор #122 -: Април 24, 2014, 09:57:47 pm »
Другият човек свободен ли е? Като че ли има нещо старо-задължение към друго партньорство. Луната е "вписана", което говори, че ти си с вързани ръце, има условности за това, което питаш. Той решава ли в момента юридически въпрос?
Ти си с по-добре поставени планети, очаква се той да инициира действие. Предстои му труден момент, възможни проблеми, свързани с работа, пари. Това донякъде осуетява желаното развитие.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Любовни хорари
« Отговор #123 -: Април 24, 2014, 10:19:01 pm »
Виж, по приницип по форумите това с хороскопите е станало-"познаване, гадаене", лошо няма. ;) Но в действителност-Отговарящият /астролог/ го прави, когато е разбрал цялата ситуация, вникнал в корена на нещата." Та, затова така. Човек понякога има оправдана нужда да не казва всичко, разбираемо е.
Така, чисто астрологически, ту се гледа 5 дом-любов, влюбеност. На Х. планетата от 5 дом е в 4-минали неща, обърната към нещо което му държи влага от преди. Сатурн ретро в самия му 5 дом също говори за сдържаност, може и скрит страх от отхвърляне например. ретроградните планети говорят, спира, ослушва се ,колебание, връщане към предишни неща. Да не би мъжете да споделят тревогите си? Само и единствено затова така казах. А ти май лесно се филмираш. :72: Да не мислиш, че тук някой от нас гледа в тефтерчето на Бог, имаш свободна воля. Ако сега не стане, хорарът влияе до 3 месеца-може и по-нататък. Но мисля, че скоро ще има комуникация, има и връзки и между планетите ви на любовта. Само че съвсем скоро той ще е объракан, с проблеми, което може да забави нещата.
Виж , ако има само погледи и усещания, работата не е за хорарен въпрос. Едно от условията е -да има започнало действие. Много важно условие, често пренебрегвано.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Любовни хорари
« Отговор #124 -: Април 24, 2014, 10:40:02 pm »
Виж, имам пиперливо изразяване-вътрешна необходимост. Аз също така усещам дали има огън-с очите и интуицията, защото съм жена. Но ние сме от венера, те-от марс, разлики има., мъжете са друга бира.
Възможно е със сатурн в 5 и....изброеното, плюс твоите по-добри сигнификатори, той да има стар опит, който го спира. Дядо сатурн в 5 и ретро-страх от нараняване. Марс във везни и ретро-марс е и какъв любовник е , е в момента нещо не е тамън, както ксазват старите българи. А може и ти да си по-добра партия от него природно. Той така да вижда. Нали човек сканира другия интуитивно.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Любовни хорари
« Отговор #125 -: Април 24, 2014, 10:58:44 pm »
Има други проблеми, затова -това за марса. За момента, хорарите са внезапни без/при/страстни снимки на реални, по-скоро практични неща. Затова любовните хорЪРИ имат специфика. Защото В астрологията/освен в синастрията ,може би и наталаната карта/, "усещам, красив е...стегнато дупе ;)-не вървят.
Ако искаш-дай синастрия.
Нали се разбрахме-хорар е равно на -започнало действие, при вас има ли реално?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #126 -: Април 25, 2014, 01:17:10 am »
Олеле, ами честно да си кажа нямам идея за нищо от нещата, които ме питаш. Може да се каже, че сме познати, не приятели. Виждали сме се само в общи компании и да ти кажа за тия 2 год. само един път съм го виждала с момиче и то им беше само за една нощ. Наскоро познат ми каза, че много му си чудел, що си няма приятелка. Затова си помислих, че е свободен.
Това, че не се представя с гадже пред обществото не му пречи да върти любов с някоя по-възрастна дама- Сатурн У8 в 5дом за него дава индикации и за това, не само за стара връзка и сериозен ангажимент, а за по-зряла партньорка
Между вас се вижда, че нищо не е имало- Меркурий У1, 3 за него е извършил квадрат с Юпитер 1, 3 за теб, който е в негов 1д- ти проявяваш интерес към него, но той гради кариера и имидж- негов У1 в негов 10д

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Любовни хорари
« Отговор #127 -: Април 25, 2014, 11:05:05 am »
Джуджи, според мен проецираш желанието си за любов върху него, за да има все пак някаква тръпка, която да те държи, но реално и няма как да има изобщо нещо, тъй като доколкото разбрах, вие сте даже далечни познати. Няма какво хубаво и градивно да излезе, когато човек си мисли, че може да има любовни чувства към далечен свой познат - към такива хора можеш да имаш само привличане, но определено не толкова, че да мислиш дали ще се объврзваш с него.

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Любовни хорари
« Отговор #128 -: Април 25, 2014, 05:06:17 pm »
Ще стане ли нещо между мен и Л? :engel016:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #129 -: Април 25, 2014, 05:34:49 pm »
Ще стане ли нещо между мен и Л? :engel016:
Какво очакваш да стане?? И досега какво е станало?
Като задавате въпрос, мислете как питате и  давайте повече информация- това, че е поместен въпросът в раздел "Любовни хорари" не е достатъчно

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Любовни хорари
« Отговор #130 -: Април 25, 2014, 05:58:05 pm »
Какво очакваш да стане?? И досега какво е станало?
Като задавате въпрос, мислете как питате и  давайте повече информация- това, че е поместен въпросът в раздел "Любовни хорари" не е достатъчно
Излизахме с приятели веднъж и го беше срам май да си говори с мен, защото го избъзикаха нещо за мен. :) иначе си пишем и май месец ще ходим на вила и се надявам да стане нещо :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #131 -: Април 25, 2014, 08:07:17 pm »
Излизахме с приятели веднъж и го беше срам май да си говори с мен, защото го избъзикаха нещо за мен. :) иначе си пишем и май месец ще ходим на вила и се надявам да стане нещо :)
Не ви предстои да имате любов и дори безобиден флирт няма да има между вас

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Любовни хорари
« Отговор #132 -: Април 25, 2014, 08:30:05 pm »
Не ви предстои да имате любов и дори безобиден флирт няма да има между вас
Мерси :engel016:

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Любовни хорари
« Отговор #133 -: Април 27, 2014, 12:40:11 pm »
 Akruks, Enigma, искам да ви дам обратна връзка за хорар, на който ми отговорихте миналия август. Това беше в другия форум, не мога да ви копирам, на ви качвам картата от тогава. Въпросът ми беше докога ще ми кара любовната мъка по един човек и ще имам ли успешна връзка. Отговорихте ми доста подробно за разните обстоятелства около тогава и ми дадохте срок от седем месеца това да се случи. Истина е, че точно седем месеца по-късно любовното ми страдание приключи изведнъж и безболезнено. Действително се запознах с човек, с когото имаме много хубава връзка. Изненадата е, че тя не е любовна, а приятелска, но мога да я броя за първото ми успешно партньорство. Както му казах и на него, за първи път разбирам какво е да имаш някой до себе си. Така че тълкуването на хорара се оказа напълно вярно.

Има един друг хорар, който беше ясен като бял ден от края на миналата пролет, но не проработи, като намеря картата, ще го пусна и него за обратна връзка.

Благодаря ви, момичета!

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Любовни хорари
« Отговор #134 -: Април 27, 2014, 12:47:44 pm »
Запознах се с много хубав, мил и умен мъж, който ясно ми показа, че ме харесва. Кажете ми, ще се задълбочат ли отношенията ни с него, също дали ще имаме сексуална връзка, и изобщо накъде духа вятърът? На мен ми се струва да духа на към добре, но съм изцяло пристрастна.  ;D Луната е без курс, но това е най-първият път, когато задавам въпрос за него. Не мога да кажа, че знам какво ще стане, но в момента съм сигурна, че пак ще се видим и така нататък. Последното, което ме интересува, но този въпрос е от сега, а не откогато направих хорара, е дали се вижда да има сериозна връзка в момента, не съм го питала, но и той не даде вид да има.

Цитирам си въпроса, защото не мога да избера от многото ви отговори. На 6 страница е всичко. Тука решаваща роля изигра Луната без курс. До секс не се стигна и не се очаква, въпреки че има искри. Това е за приятелската връзка от предишния ми пост. Отношенията се задълбочиха, връзката е силна много, превърна се в нещо като братско-сестринска връзка.