Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758888 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #210 -: Май 11, 2014, 03:53:00 pm »
Защо Венера и Сатурн да правят взаимна рецепция след като овена е в падение при Сатурн, а скорпиона в заточение при Венера? По скоро са във взаимна нетърпимост.  :29: :012:

Иначе в случая взаимната рецепция(от смесен тип) е между Марс във везни и Сатурн в скорпион - везните са в екзалация при Сатурн, а скорпиона е на трон при Марс. ;)

не венера и Сатурн в рецепция - питах защо като негов У5 смяташ самия У5 - има рецепция на сатурн и плутон

А това с рецепцията от смесен тип не го съобразих, сори, - търсех нормалната :) - оттам дойде и учудването, въпроса

П.С. Не си губи времето да ми отговаряш - явно още не съм дорасла до хорари :)
« Последна редакция: Май 11, 2014, 03:57:52 pm от Happy58 »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #211 -: Май 11, 2014, 04:10:19 pm »
Цитат
не венера и Сатурн в рецепция - питах защо като негов У5 смяташ самия У5 - има рецепция на сатурн и плутон
Какво общо има Плутон? Не те разбрах.  ::)

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #212 -: Май 11, 2014, 04:12:46 pm »
Какво общо има Плутон? Не те разбрах.  ::)

сетих се откъде идва недоразумението .... това, което се чудех, как точно се тълкува. Сатурн е в скорп, но реално У5 е венера - разбрах .. :) И всъщност, няма рецепция, така ли?
« Последна редакция: Май 11, 2014, 04:15:48 pm от Happy58 »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #213 -: Май 11, 2014, 04:15:46 pm »
Ама, Плутон е У6, бъркаш се. Иначе са във взаимна рецепция Сатурн и Плутон. :)

Браво откри си грешката тъкмо преди да отбележа.  :)
« Последна редакция: Май 11, 2014, 04:17:21 pm от AzaZaeL »

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #214 -: Май 11, 2014, 04:16:29 pm »
Ама, Плутон е У6, бъркаш се. Иначе са във взаимна рецепция Сатурн и Плутон. :)

да, извинявам се ... разбрах си грешката, благодаря :)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #215 -: Май 11, 2014, 04:19:48 pm »
Вие хубаво си говорите, обаче на мен ми трябва преводач   :012:  За инфото съм казала това което знам, не го познавам човека. И аз имам въпроси по хорара, обаче съм много боса. Плутон в негов 1 дом  какво значи, че е напрегнат в момента ли? Другото което ми направи впечатление е Слънцето в негов 5 дом, негов у1 в мой 5-ти дом, което предполагам значи, че аз повече си падам по него и Луната (АЗ) какво прави в негов 10-ти дом?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #216 -: Май 11, 2014, 04:22:20 pm »
За инфото съм казала това което знам, не го познавам човека.
Тук каза, но в астросеира не беше дала никакво инфо.  :29:

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #217 -: Май 11, 2014, 04:23:35 pm »
Тук каза, но в астросеира не беше дала никакво инфо.  :29:

Защото бях писала в преден пост и трябваше да се повтарям

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #218 -: Май 11, 2014, 04:44:29 pm »
Защото бях писала в преден пост и трябваше да се повтарям
Извини ме тогава, не съм го прочел явно другия пост.  :)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #219 -: Май 11, 2014, 04:49:20 pm »
 :012: сега видях, че си писал ''в астросеира'', много ме развесели.  Няма за какво да се извиняваш  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #220 -: Май 11, 2014, 08:00:03 pm »
И естествено си направих и хорар за него, вече втори подред. Питах дали ще имам връзка с него. Рано е да питам за връзка, но за 3 месеца не се знае какво може да стане. Интересуваме дали и той ме харесва, малко като в детската градина се чувствам с тоя въпрос  :012: И изобщо ще има ли някакво развитие между нас? AzaZaeL, вече ми отоговори на този въпрос в другия сайт, но ще се радвам и на друго мение. Благодаря предварително  :-* Само да вметна, че предния ми хорар изтича утре, не знам един ден дали е от значение.
Ако смяташ, че един хорар е действащ само 3мес, то действителността е показала друго, чрез обратните връзки на въпроси, които са се изпълнили след 2г например...
По твоя въпрос от днес- видно е, че го харесваш този човек, след като негов У1 е в твоя 5д, да кажа, че харесването ви е споделено няма как, макар между вашите У5- Венера и Марс да е налице взаимна рецепция по заточение, но 5д на единия е 11д на тругия и това може а показва някаква приятелска симпатия, а не любов, още повече той е обвързан, дори да не беше споделила това, то е показано от неговия представител на 1д- Сатурн
нямате сходящ хармоничен аспект между вашите У1 и между вашите У8, така че връзка или забежка не се очертава да имате, нито пък някакъв вид общуване- между 3 имате напрегнат аспект, а последният аспект на Луната е куинконкс със Слънцето, което дава категоричен отговор Не на конкретния въпрос.

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #221 -: Май 11, 2014, 08:16:48 pm »
Ако смяташ, че един хорар е действащ само 3мес, то действителността е показала друго, чрез обратните връзки на въпроси, които са се изпълнили след 2г например...
По твоя въпрос от днес- видно е, че го харесваш този човек, след като негов У1 е в твоя 5д, да кажа, че харесването ви е споделено няма как, макар между вашите У5- Венера и Марс да е налице взаимна рецепция по заточение, но 5д на единия е 11д на тругия и това може а показва някаква приятелска симпатия, а не любов, още повече той е обвързан, дори да не беше споделила това, то е показано от неговия представител на 1д- Сатурн
нямате сходящ хармоничен аспект между вашите У1 и между вашите У8, така че връзка или забежка не се очертава да имате, нито пък някакъв вид общуване- между 3 имате напрегнат аспект, а последният аспект на Луната е куинконкс със Слънцето, което дава категоричен отговор Не на конкретния въпрос.

Той ще вземе да се окаже от сериозните мъже, браво  :) Дано да има повече такива мъже тогава. Благодаря за отговора АКрукс  :)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #222 -: Май 11, 2014, 08:18:13 pm »
Ако смяташ, че един хорар е действащ само 3мес, то действителността е показала друго, чрез обратните връзки на въпроси, които са се изпълнили след 2г например...

Извинявай, но не те разбрах, какво изкаш да кажеш с това.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #223 -: Май 11, 2014, 10:41:35 pm »
Извинявай, но не те разбрах, какво изкаш да кажеш с това.
Нищо повече от казаното!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Любовни хорари
« Отговор #224 -: Май 13, 2014, 08:13:22 pm »
Хорар от миналият месец-приятелката ми зададе въпроса Н.харесва ли ме?Е,предстои и среща,да видим как ще се развият нещата.Но много ще се радвам и на вашите коментари по самата карта.Благодаря. :)

Вече е имало няколко срещи,и както писа akruks,явно предстои да се  опознаят анатомично. :57:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."