Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758799 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #285 -: Юни 18, 2014, 12:59:46 pm »
Правилно за тогава, а сега все още важи предния хорар така ли? ::)
Да, така е  :)

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #286 -: Юни 18, 2014, 04:25:55 pm »
Да, така е  :)

Благодаря akruks  ;), ще кажа какво ще стане.....

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #287 -: Юни 18, 2014, 10:30:49 pm »
Един въпрос и от мен  :)
Харесала съм един господин и зададох въпрос ,дали би могло да се получи нещо между нас ;)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #288 -: Юни 18, 2014, 11:50:36 pm »
Julia, мисля, че "да". Луната (неговият управител) на върха на 3-тия ти дом отива към тригон със Сатурн (твоя управител). Среща или друг вид комуникация, която може да подобри отношенията ви. Ретрограден Меркурий приближава към обятията на Слънцето. Ако мога да дам един съвет - за гладка комуникация не очаквайте, че единият автоматично знае какво мисли другият. Изказвайте ясно онова, което държите другият да разбере, тъй като при тази фаза на Мерк всякакви недоразумения са възможни.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #289 -: Юни 19, 2014, 12:00:31 am »
Julia, мисля, че "да". Луната (неговият управител) на върха на 3-тия ти дом отива към тригон със Сатурн (твоя управител). Среща или друг вид комуникация, която може да подобри отношенията ви. Ретрограден Меркурий приближава към обятията на Слънцето. Ако мога да дам един съвет - за гладка комуникация не очаквайте, че единият автоматично знае какво мисли другият. Изказвайте ясно онова, което държите другият да разбере, тъй като при тази фаза на Мерк всякакви недоразумения са възможни.
Благодаря ти много Мирабелла  :58:
Ще се похваля ,ако им развитие ;)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #290 -: Юни 19, 2014, 01:08:27 am »
Един въпрос и от мен  :)
Харесала съм един господин и зададох въпрос ,дали би могло да се получи нещо между нас ;)
Ще се получи - и той те харесва.
Нищо не каза за отношенията ви в сегашния момент. Дали не охажвате вече от известно време? Всеки случай има силно харесване и от двете страни, както и предпоставки за това да се получи нещо между вас в любовен план. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #291 -: Юни 19, 2014, 03:49:20 am »
Един въпрос и от мен  :)
Харесала съм един господин и зададох въпрос ,дали би могло да се получи нещо между нас
мисля, че харесването е взаимно и все нещо се е случило вече между вас
ако те интересува дали ще се прерасне във връзка, то има такава вероятност, стига да не си чак толкова сериозна и да поставяш себе си на пиедестал, а него да приемаш като придобивка

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Любовни хорари
« Отговор #292 -: Юни 22, 2014, 09:54:43 pm »
Приятелка пита дали между нея и мъжа Х ще има развитие вв отношенията. В обща компания са, не се познават от кой знае колко много време. Като я гледам, а и хоара потвърждава, според мен в живота й вероятно просто липсва любов и  гледа за най-малкото да се хване, да направи от мухата слон, та заради това този екзалтирал нйн сигнификатор и Венера в 5тия й дом. От друга страна, другия човек много забил ми се струва, явно си преживява някакви си негови проблеми - неговия сингнификатор, ретрограден, в неговия си собствен дом, а и Сатъра в неговия пети дом - тежи му, може и някоя загуба или просто да не му е до любовни дивотии. Единственото, кото ЕВЕНТУАЛНО в полза виждам и то пак половинчато, че Плутон, който е негов у5, е в първи дом - може все пак да му е симпатична, ама не мисля, че е ддостатъчно. Вие какво мислите?

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #293 -: Юни 22, 2014, 09:58:28 pm »
Не ми изглежда да има силен интерес един към друг. Всеки си е в собствено достойнство, неговият управител е даже в нейно заточение. Меркурий и Юпитер не се виждат. По-скоро "без развитие" отколкото "със" ми изглежда. Надявам се, че бъркам.

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #294 -: Юни 22, 2014, 10:04:39 pm »
И аз се нареждам с въпрос: Скоро ще си намеря ли гадже? Какъв е този застой при мен, почвам да се притеснявам  :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #295 -: Юни 22, 2014, 10:30:38 pm »
Перла, може би нацелила някого, мислиш за някой конкретен (у1 в 7-ми), пред който блестиш или се опитваш да го играеш трудно достъпна (у1 екзалтиран). Или просто у1 в 7-ми дом отразява силното ти желание за връзка, както екзалтираната Луна в 4-ти - силния ти стремеж към стабилност и емоционална удовлетвореност. Между твоя управител (Юпитер) и управителя на евентуалния щастливец (у7 Меркурий) няма сходящ аспект, затова не виждам основания за положителен отговор. Надявам се, че греша! Освен това градусът на АС спада към късните. АС е в 29-тия градус на мутабелен знак - нагласата ти към въпроса може да претърпи изменение в скоро време. Или въпросът е задаван наскоро, може и с друга формулировка, но със същата основна идея.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Любовни хорари
« Отговор #296 -: Юни 22, 2014, 10:39:38 pm »


Благодаря, Веско и Мира, за включването! Ще ви кажа скоро за развитието.  :58:

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #297 -: Юни 22, 2014, 10:49:34 pm »
Перла, може би нацелила някого, мислиш за някой конкретен (у1 в 7-ми), пред който блестиш или се опитваш да го играеш трудно достъпна (у1 екзалтиран). Или просто у1 в 7-ми дом отразява силното ти желание за връзка, както екзалтираната Луна в 4-ти - силния ти стремеж към стабилност и емоционална удовлетвореност. Между твоя управител (Юпитер) и управителя на евентуалния щастливец (у7 Меркурий) няма сходящ аспект, затова не виждам основания за положителен отговор. Надявам се, че греша! Освен това градусът на АС спада към късните. АС е в 29-тия градус на мутабелен знак - нагласата ти към въпроса може да претърпи изменение в скоро време. Или въпросът е задаван наскоро, може и с друга формулировка, но със същата основна идея.

Марибела, изуми ме  :) В същност не питах за конкретен човек, но наистина има някой по който си падам  и си много права за поведението ми към него, направо уцели в десетката  ;) А дали блестя не знам. Бях си пускала хорар за него скоро, но и на него не излезна положителен отговор. За това реших да попитам дали не се очертава някой друг на хоризонта, но за съжаление явно не. И другото ти тълкуване е вярно – имам желание за връзка и емоционална сигурност, но силно не бих казала. Много ти благодаря  :38:
« Последна редакция: Юни 22, 2014, 10:53:56 pm от _perla_ »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #298 -: Юни 23, 2014, 08:52:31 am »
И аз се нареждам с въпрос: Скоро ще си намеря ли гадже? Какъв е този застой при мен, почвам да се притеснявам  :)
Мисля, че си го намерила вече- Юпитер у1 в негов 1д и в знак на Луната съУ1 за него и основен сигнификатор на въпроса, а късния АСЦ позволява да се провери окончателното развитие- когато Мерка У1 при него стане директен и ти преодолееш задръжките в общуването от ретро Нептун У3, то може да стигнете до връзка, но може би няма да е явна

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #299 -: Юни 23, 2014, 11:18:35 am »
Мисля, че си го намерила вече- Юпитер у1 в негов 1д и в знак на Луната съУ1 за него и основен сигнификатор на въпроса, а късния АСЦ позволява да се провери окончателното развитие- когато Мерка У1 при него стане директен и ти преодолееш задръжките в общуването от ретро Нептун У3, то може да стигнете до връзка, но може би няма да е явна

За съжаление не съм го намерила , дори и флирт нямам с никой. Накара ме да се зачудя. Значи може би ще започна връзка с някой който познавам? Ако е така дано да е този за който питах преди време, обаче по хорара ми излезна отрицателен отговор, така че едва ли. Извинявай, разсъждавам си на глас   :) И да не е той важното е да ми харесва  ;) А Мерка кога ще стане директен? И тъй като не съм привърженичка на тайните връзки, надявам се да не стане така, че понякога човек така го завъртат обстоятелствата и се натриса в такива ситуации, а хич не ми се иска. Права си, че не съм много общителна с мъжете, като цяло.  Много ти благодаря за отговора  :-*
« Последна редакция: Юни 23, 2014, 11:22:56 am от _perla_ »