Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759490 пъти)

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Любовни хорари
« Отговор #315 -: Юли 06, 2014, 11:11:03 am »
Diyana, благодаря ти за отговора. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #316 -: Юли 06, 2014, 12:32:32 pm »
Вълнувам се, дали отношенията ми с Х. ще се задълбочат до края на тази година. И как възприема той настоящото ни приятелство.
Х. те харесва, но като приятел/ка и това ще продължи и занапред, до интимна връзка на този етап не се очертава да се стигне, ако това имаш предвид под "задълбочаване" на отношенията. Предполагам, че хубавецът Х си има гадже, а ти семеен ангажимент, вероятно и дете, освен това си склонна бързо да се влюбваш и да разлюбваш, да флиртуваш, да си по-активна в търсенето на любов и удоволствия, което не на всеки мъж допада.

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Любовни хорари
« Отговор #317 -: Юли 06, 2014, 12:53:39 pm »
Здравей, Акрукс!
Благодаря ти за интрепретацията на хорара.
Нямам семеен ангажимент и дете на този етап.
Хубав ден!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #318 -: Юли 06, 2014, 01:36:41 pm »
Здравей, Акрукс!
Благодаря ти за интрепретацията на хорара.
Нямам семеен ангажимент и дете на този етап.
Хубав ден!
Благодаря!
Денят е хубав и извинявай, че не съм написала очаквания от теб отговор!

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #319 -: Юли 06, 2014, 01:37:47 pm »
 :-X
Заради квадрата с Юпитер?

И интересът на Венера към Марс е твърде бегъл - само градус. Дори да стане нещо - тригона Марс Венера - кверентът няма да получи любовта, на която се надява и която изпитва.
De omnibus dubitandum est

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #320 -: Юли 06, 2014, 02:10:05 pm »
Здравейте!
Нова съм във форума. Имам нужда от съвет по една хорарна карта, отнасяща се до романтични взаимоотношения.
Вълнувам се, дали отношенията ми с Х. ще се задълбочат до края на тази година. И как възприема той настоящото ни приятелство.
Благодаря Ви от сърце,
Таня
и аз ще се пробвам на твоя въпрос, но имай предвид, че не съм специалист по хорарите :)

понеже ти си в неговия 5-ти дом, мисля, че си в сърцето му, в интимния му свят. освен това неговия управител венера е в секстил с уран в твоя 5-ти дом - отново желае интимна връзка с теб. не знам колко  биха могли да се задълбочат отношенията ви, но тригона на марс и венера си е хубав показател за продължаване на връзката.
обаче твоя упр. е на виа комбуста, а и марс в заточение във везни  показа, че си обзета от страхове и съмнения, вероятно за това дали нещата ще се случат, така както искаш. същото говори и сатурн в твоя първи дом- може би слагаш сама някакви ограничения за развитието на отношенията ви, или мъжът те вижда като прекалено сериозна и резервирана и това му пречи да разкрие истинските си намерения към теб.
« Последна редакция: Юли 06, 2014, 02:14:00 pm от nerealna »

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Любовни хорари
« Отговор #321 -: Юли 06, 2014, 02:37:52 pm »
Благодаря ти много за отговора, nerealna! :) 

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Любовни хорари
« Отговор #322 -: Юли 06, 2014, 03:22:57 pm »
Да постна и аз един хорар тук:

Кави са мислите\чувствата на Х . ( познат ми е ) към мен?

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #323 -: Юли 06, 2014, 03:52:12 pm »
Той ти е в мислите, ти- засега, в обкръжението само. Не е невъзможен сексът, но ми се струва, че ти си по- заинтересованата страна. Това, май, не е нова тръпка, а нещо, към което се връщаш (ретро Сатурн твой У5, а и Луна е отминала съвпада с Марс). :017:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Любовни хорари
« Отговор #324 -: Юли 06, 2014, 03:56:18 pm »
Мерси Уран :)

Иначе не мога да го определя като да ми е тръпка и не  е от миналото. Просто ми е интерсно неговото поведение, налага ни се да се засичаме от време на време на работа и затова питам. Понеже го забелязвам от време на време да се държи леко "странно" с мен в сравнение с другите . Това е :)

Ретро сатурна може и да значи, че сега питам, а съм имала намерение да питам преди, но не съм го направила. :)
« Последна редакция: Юли 06, 2014, 03:59:07 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #325 -: Юли 06, 2014, 03:59:59 pm »
Флиртували ли сте? Хорарът изглежда като да има предистория. :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Любовни хорари
« Отговор #326 -: Юли 06, 2014, 05:38:55 pm »
Флиртували ли сте? Хорарът изглежда като да има предистория. :)

Не сме :) Или поне не мисля . Но е странно, понеже се държи на моменти малко дръпнато , пита ме все едно върпоси нарочно , за да ме провокира ( по работа де, той ми се пада по-висшестоящ). Поведението е малко днес така-друг път инак. С другите колеги се държи по-лежерно някак си ( макар, че е много дистанциран и дисциплиниран , особено за годините си, обича да контролира). Де да знам, може и аз да го провокирам с нещо или да го дразня , понеже не си мълча много-много ( особено като се говри за работа) :D Иначе го забелзявам все, че избира едни такива позиции и ъгли , които са ми в полезрението ( на работни срещи).Сигурно е случайно  ;D  ;)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #327 -: Юли 06, 2014, 10:17:54 pm »
Да постна и аз един хорар тук:

Кави са мислите\чувствата на Х . ( познат ми е ) към мен?
Харесва те ама не смее да си признае. Обсебен е от идеята за теб.  :29: Негов У1 е заточен Марс във везни на куспида на твой 1 дом. :)
Ама и ти го харесваш, но той повече.  :)
Възможно е да стане нещо ама от вас си зависи.  :72: Има ги предпоставките.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Любовни хорари
« Отговор #328 -: Юли 08, 2014, 03:21:14 pm »
Моя приятелка задава въпрос от нейно име - "Ще се сдобрят ли с .... назовала го е по име". / Въпросният мъж й съобщил, че се разделят, но тя таи някакви надежди /
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Любовни хорари
« Отговор #329 -: Юли 12, 2014, 12:38:17 am »
Срещнах една отчаяна душа, която ме попита ще се събере ли пак с приятелката си, с която са се разделили преди четири месеца. На мен ми се струва, че да - заради последния аспект са Луната и сходящия тригон на петите им домове. Но преди да го излъжа момчето или да го зарадвам, ще ми потвърдите ли? Той страда не само по нея, но и по детето и, към което се е привързал.

Редакция: картата е погрешно изчислена, не мога да я променя, ще пусна нова вярна.
« Последна редакция: Юли 12, 2014, 01:02:25 am от Smarta »