Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757950 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #420 -: Август 17, 2014, 03:42:39 pm »
Благодаря за ов, обаче казваш-никога не съм си я представял като повече от приятел, а иначе питаш-" Харесва ли ме назованата по име, Предстои ли да се обвържем?" Теди, май не си наясно със себе си. ;)
Открих аз една тема там за объркването приятелство-любов, да драснеш там, а? /шегувам се, излишно е да форсираш/ :08:
Четох там и някой беше на мнение, че приятелството може да го има само ако мъжа е гей и реших да се въздържа от коментар.  :012:
Венерата ми в близнаци не е много наясно със себе понякога, права си.  :012:

Хайде, чак да не съм си го представял не е било, но някак не ми се е вярвало да се получи нещо на практика. :)
« Последна редакция: Август 17, 2014, 03:44:57 pm от Теодор »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #421 -: Август 17, 2014, 03:54:27 pm »
Благодаря за ов, обаче казваш-никога не съм си я представял като повече от приятел, а иначе питаш-" Харесва ли ме назованата по име, Предстои ли да се обвържем?" Теди, май не си наясно със себе си.
Младичък е още, иска му се от всичко да опита  :012:

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #422 -: Август 18, 2014, 01:35:52 pm »
По твоя въпрос от днес- видно е, че го харесваш този човек, след като негов У1 е в твоя 5д, да кажа, че харесването ви е споделено няма как, макар между вашите У5- Венера и Марс да е налице взаимна рецепция по заточение, но 5д на единия е 11д на тругия и това може а показва някаква приятелска симпатия, а не любов, още повече той е обвързан, дори да не беше споделила това, то е показано от неговия представител на 1д- Сатурн
нямате сходящ хармоничен аспект между вашите У1 и между вашите У8, така че връзка или забежка не се очертава да имате, нито пък някакъв вид общуване- между 3 имате напрегнат аспект, а последният аспект на Луната е куинконкс със Слънцето, което дава категоричен отговор Не на конкретния въпрос.

ОВ: Акрукс, права беше за всичко– няма връзка нито комуникация. Благодаря отново за отделеното време  :58:

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #423 -: Август 19, 2014, 05:14:27 pm »
Тук имам един отлежал хорар от няколко дни  ;)
Въпросът е скоро любовта

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #424 -: Август 19, 2014, 05:17:43 pm »
Тук имам един отлежал хорар от няколко дни  ;)
Въпросът е скоро любовта
Ко каза, коо?!
« Последна редакция: Август 19, 2014, 05:22:37 pm от Теодор »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #425 -: Август 19, 2014, 05:37:41 pm »
Въпросът е скоро любовта
Въпросът само ти си знаеш какъв е  :012:

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #426 -: Август 19, 2014, 05:38:49 pm »
Ко каза, коо?!
Е пропуснала съм някоя дума  :57:
Ще срещна ли скоро любовта

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #427 -: Август 19, 2014, 05:48:05 pm »
Е пропуснала съм някоя дума  :57:
Ще срещна ли скоро любовта
Това е един от въпросите, които не трябва да се задават, защото е абстрактен
Другите неща, за които не се пита е "ще се омъжа ли някога" , " ще имам ли някога сериозна връзка" и от тоя род- това са все неточни и размити във времето въпроси, които една хорарна карта няма как точно да илюстрира и да даде коректен отговор

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #428 -: Август 19, 2014, 06:05:30 pm »
Това е един от въпросите, които не трябва да се задават, защото е абстрактен
Другите неща, за които не се пита е "ще се омъжа ли някога" , " ще имам ли някога сериозна връзка" и от тоя род- това са все неточни и размити във времето въпроси, които една хорарна карта няма как точно да илюстрира и да даде коректен отговор
Да и аз си го  помислих.Може би и затова сигнификаторите ми са в 6 и 10 дом и не отговарят на конкретиката на въпроса ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #429 -: Август 19, 2014, 06:11:44 pm »
Да и аз си го  помислих.Може би и затова сигнификаторите ми са в 6 и 10 дом и не отговарят на конкретиката на въпроса
Луната У10 е извършила хармоничен аспект с Венера У1 в 10д и предстои да извърши тригон с Уран У5 на ДСЦ- ако въпросът е основна житейска цел за теб, то може неочаквано скоро да се влюбиш, но няма да е за дълго, защото Венера У1 ще квадратира Сатурн У5

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #430 -: Август 19, 2014, 06:24:35 pm »
Луната У10 е извършила хармоничен аспект с Венера У1 в 10д и предстои да извърши тригон с Уран У5 на ДСЦ- ако въпросът е основна житейска цел за теб, то може неочаквано скоро да се влюбиш, но няма да е за дълго, защото Венера У1 ще квадратира Сатурн У5
Не ми трябва за малко ;)
Може и някоя стара любов да се появи ,защото Уран е ретро

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #431 -: Август 19, 2014, 07:08:47 pm »
Не ми трябва за малко ;)
Може и някоя стара любов да се появи ,защото Уран е ретро
ретроградието може да донесе забавяне и затруднения, но не и стара любов- такава носи Сатурн, но У1 е в сходящ квадрат с него
Въпросът ти е неясен като цяло- има различни видове любов, а от коментара ти се разбира, че ти имаш нужда от сериозна връзка, а не само да изпитваш любов, а такава не ти се дава по този хорар

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #432 -: Август 19, 2014, 09:15:33 pm »
Тук имам един отлежал хорар от няколко дни  ;)
Въпросът е скоро любовта
Нищо повече от флирт не виждам да ти предстои.  Сега не му е времето да се занимаваш.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #433 -: Август 19, 2014, 10:23:49 pm »
Благодаря  за вниманието  :-*

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Любовни хорари
« Отговор #434 -: Август 20, 2014, 08:19:12 pm »
Ще си намеря ли някой достоен за вниманието ми младеж ... или не чак толкова младеж, че да има някаква възможност да се вземем? Това до края на юли.  :012: ПС: Картата не е грешна, задала съм въпроса вчера, просто сега я публикувам.  :012:

Яяяя, сега ми напомниха за това хорарче, по което не съм дала ОВ. Но по-добре късно, отколкото никога!  :38: Желаещи имаше някакви наистина, но определено не ми бяха по вкуса, така че нищо не се получи. В общи линии, повечето отговори бяха насочени към това и бяхте прави. Диянка беше споменала за някакъв младеж от миналото - но такъв не се завърна в живота ми. Но минах през период на любовни сантименти и обмисляне на минали събития.  :)