Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757903 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Любовни хорари
« Отговор #435 -: Август 20, 2014, 09:08:52 pm »
Тююю пак съм на опашката - въпроса го задава приятелка, аз строя само картата. Харесала е не един, ами двама. Интересува се дали ще й се получи нещо с някой от двамата. Ще ми е интересно сега как ще търсим единия пък как другия. Тя ги харесва и двамата, обаче не знае дали те имат нещо към нея.
« Последна редакция: Август 20, 2014, 09:14:02 pm от ThuNdeRGoDDeSS »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #436 -: Август 20, 2014, 09:48:25 pm »
Тююю пак съм на опашката - въпроса го задава приятелка, аз строя само картата. Харесала е не един, ами двама. Интересува се дали ще й се получи нещо с някой от двамата. Ще ми е интересно сега как ще търсим единия пък как другия. Тя ги харесва и двамата, обаче не знае дали те имат нещо към нея.
Според мен трябва да пита по отделно за един от двамата, а сега мога да се пробвам да стигна до заключението дали я очаква романтика и любов по принцип.
Да, има добри петодомни изгледи. В сексуален аспект вече и е провървяло с един от двамата сигурно (може и с двамата не знам  :012:) и ще продължи да и върви, заради тригона на Луната У5 с Марс У1,8, който е в 8 дом. Луната У5 е в сходящ тригон с Нептун У1 , а Луната ще пренася светлина чак до Марс У1,8. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #437 -: Август 21, 2014, 12:22:43 am »
сега ми напомниха за това хорарче, по което не съм дала ОВ. Но по-добре късно, отколкото никога! Желаещи имаше някакви наистина, но определено не ми бяха по вкуса, така че нищо не се получи. В общи линии, повечето отговори бяха насочени към това и бяхте прави. Диянка беше споменала за някакъв младеж от миналото - но такъв не се завърна в живота ми. Но минах през период на любовни сантименти и обмисляне на минали събития.  :)
Ами с това Слънце в 5д имаш високи изисквания, а и Венера У1 е в сходящ квадрат с Марс У7, но пък последния аспект на Луната У10 в 12д е съвпад с Марс У7 в 1д, някой, който проявява интерес към теб не е важен явно за теб или не му е дошъл момента- във въпроса си споменала до юли, но не си уточнила годината  :29:  Аз съм ти писала тогава следното:
Уранчо на Дсц- приискало ти се е младеж  :)
няма да го намериш, не и докато си стоиш вкъщи- Венера У1 в 4д, в опозиция с Юпитер У3
Венера У1 в сходящ квадрат с Марс у7- връзка не се очертава по тази карта на този етап, Луната в нулев градус показва, че за развитието на въпроса е нужно повече време от предвидените няколко месеца във въпроса ти
Нептун в 5д показва твоите илюзии или прекалено идеалистично отношение в любовта, може някой да те е омаял с приказки за любов и това да ти е харесало-  Меркурий У3 е извършил съвпад със Слънцето У5 за отсрещната страна в твоя 5д

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Любовни хорари
« Отговор #438 -: Август 21, 2014, 12:37:27 am »
Ще видим Акрукс, тогава повече се застоявах в къщи, но сега изобщо, и да искам, излизат все нови и нови неща и си шавам насам-нататък неспирно, вече даже взех да свиквам и да не ме свърта у нас.  :012:

Цитат
Меркурий У3 е извършил съвпад със Слънцето У5 за отсрещната страна в твоя 5д

Какво си имала предвид с това изречение? Че ми стана много сигнификаторско в главата.  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #439 -: Август 21, 2014, 12:40:25 am »
Тююю пак съм на опашката - въпроса го задава приятелка, аз строя само картата. Харесала е не един, ами двама. Интересува се дали ще й се получи нещо с някой от двамата. Ще ми е интересно сега как ще търсим единия пък как другия. Тя ги харесва и двамата, обаче не знае дали те имат нещо към нея.
Луната У5 няма разходящ аспект, за да показва, че питащата е харесала някого...
С единия обаче може да е флиртувала вече, но да не му е излязъл късмета да стигне до края.
Който е по-възрастен или по-зрял от двамата има повече шанс да ѝ влезе в сърцето и да има любовна връзка с него.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #440 -: Август 21, 2014, 12:42:44 am »
Какво си имала предвид с това изречение? Че ми стана много сигнификаторско в главата.  :012:
Че  приказките с някой приятел са ти харесали

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Любовни хорари
« Отговор #441 -: Август 21, 2014, 12:51:42 am »
Проблема с по-зрелия е че е и обвързан, за да допълня сценария.  :012: Но ще й предам отговора ти и ще дам обратна връзка, благодаря за отговора


А за моя февруарски хорар - да, бях се залисала по нечии чужди приказки, удрях си малко главата, пък си ги избих и сега уж съм със всичкия си.  :012: :012:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Любовни хорари
« Отговор #442 -: Август 22, 2014, 08:36:03 pm »
Въпросът е на близка моя приятелка и колежка, тя го задава лично: " Ще се омъжа ли в държавата Х?"
Няма връзка в момента, също като мен е живяла в много държави, сега от следващият месец я прехвърлят отново в мисия в друга страна, надява се там най-сетне да срещне някой и да се задоми.

Отговорът ми изглежда положителен, но не смея да ѝ давам напразни надежди, затова съм искрено благодарна на всеки, който вземе отношение по картата.

Между другото, за сключване на брак, нали се разглеждаха 7-ми дом (за съпруг/а), както и 9-ти дом (за узаконяване)?

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #443 -: Август 23, 2014, 02:13:52 pm »
''Х'' харесва ли ме? Има ли вероятност за връзка? Така като гедам пак ''греда''. Мислих си, че има симпатии към мен, но явно съм се заблудила

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #444 -: Август 23, 2014, 02:49:30 pm »
Въпросът е на близка моя приятелка и колежка, тя го задава лично: " Ще се омъжа ли в държавата Х?"

Не, според мен. Гледам връзка У1 с У7 + Луната; У9 с У3 + Луната. Не виждам нужното за отговор да.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #445 -: Август 23, 2014, 03:17:26 pm »
''Х'' харесва ли ме? Има ли вероятност за връзка? Така като гедам пак ''греда''. Мислих си, че има симпатии към мен, но явно съм се заблудила
Не и на двата въпроса. Може нещо да те накара да решиш да ограничиш контактите си с него.

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #446 -: Август 23, 2014, 03:21:41 pm »
Не и на двата въпроса. Може нещо да те накара да решиш да ограничиш контактите си с него.

Благодаря, Тео  :)

mit53

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Любовни хорари
« Отговор #447 -: Август 23, 2014, 03:56:53 pm »
Здравей Satin, като гледам този празен 5 дом на хорара, май не ти е до любов. У5д Плуто в 6д, наистина си ближеш раните и имаш нужда някой да се грижи за теб. У5 Юпитер(на интерсептиран знак в 5д) е в 11д заедно със Марс, Слънце и Венерка, та си мисля, че имаш нужда от приятел за секс (в момента върви някаква реклама на филм с подобно заглавие) - качествен секс, като израз на приятелски чувства без емоционално обвързване(Близнаци), който да задоволява потребниостите ти от ласки и грижи(Венера в рак), но не майчински - 11д. Луната е в разходящ секстил с Юпитер и тъй като не прави други аспекти до напускане на знака, ще изчакаш от1 до 4 седмици, когато нещата ще се променят, включително и посоката на твоите мисли и желания.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #448 -: Август 23, 2014, 05:31:38 pm »
Здравей Мит, но кой хорар  :017:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #449 -: Август 23, 2014, 05:33:28 pm »
Здравей Мит, но кой хорар  :017:
И аз това се чудих.  :012: Нали беше пуснала един любовно - нелюбовен хорар, но в общите хорари.  :72: