Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 754996 пъти)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #465 -: Август 25, 2014, 06:29:37 pm »
Ще се опитам да си разгадая хорара от вчера, който си направих от любопитсво и защото ми беше скучно,то и за това луната ми май е без курс. Не ми се смейте много  :) Въпроса ми беше дали определен човек ме харесва и има ли вероятност за връзка? Сатурн (мой У1) и Луна (негов У1) правят квадрат, което говори за отговор НЕ. Не знам дали се гледат какви аспекти правят планетите от първите ни домове, но той с Юпитер и Венера в 1Д май е настроен любовно авантюристично. Мой У5 в негов 1Д и обратно, говори че има някакво привличане, но квадрата между Венера (мой У5) и Марс (негов У5) правят квадрат, Венера и Плутон не правят аспект т.е. няма да има развитие. Марс на трон в 10Д, дали не значи че има някаква авантюра на работното си място? Марс (мой У3) и Венера (негов У3) правят квадрат – никаква комуникация, което е вярно. Извода е, че връзка няма да има. Друго не знам далисе гледа. Ако някой има забележки да се чувства поканен  :)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #466 -: Август 25, 2014, 07:50:34 pm »
Луната У1 за него в разходящ квадрат с Марс У5 за него - едва ли е настроен романтично и за връзка в момента. Ако гледаме Плутон като негов съУ5, той е в твой 1 дом, във взаимна рецепция с твоя с-р Сатурн, но е ретрограден и пак ми се струва, че дори да има някакви симпатии към теб, то едва ли ще ги покаже. Луната е без курс и като негов сигнификатор показва, че той едва ли ще предприеме нещо и ситуацията ще остане такава, каквато е в момента.

Благодаря,Веско  :58: Обвързан е човека. Иначе за останалото съм съм съгласна с теб едва ли ще предприеме нещо, не само заради картата, но и усещането ми е такова :) И Моя У1 и У5 са в квадрат, настроена съм за връзка, но с подходящ човек  ;)
« Последна редакция: Август 25, 2014, 07:55:23 pm от _perla_ »

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #467 -: Август 25, 2014, 07:58:26 pm »
Затова неговия У5 е и У4 също при това в 4 дом. За теб е 10 дом, но за него 4, който се свързва със семейството и дома му.

Да, сега го забелязах това при това Марса е на трон – стабилна работа. По-горе съм се объркала, не включих, че моя 10Д е негов 4Д. По тази логика значи и човека от по-предния ми хорар и той обвързан. Иначе другото поолучила ли съм го?
« Последна редакция: Август 25, 2014, 08:05:39 pm от _perla_ »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #468 -: Август 26, 2014, 05:30:52 pm »
Да, сега го забелязах това при това Марса е на трон – стабилна работа. По-горе съм се объркала, не включих, че моя 10Д е негов 4Д. По тази логика значи и човека от по-предния ми хорар и той обвързан. Иначе другото поолучила ли съм го?
То Марс е на трон, но Луната У1 за твоя човек е извършила квадрат с Марс У4, У5 а него, както и квадрат със Сатурн У7 за него, така че той е загърбил дом, дете ако има, постоянен партньор- за него е важно приятелството и общуването с някоя хубавица, която също е заинтересована от него- Луната У1 за него е извършила съвпад с Венера У3, У10, У11 за него в негов 1д, да не би това да си ти?

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #469 -: Август 26, 2014, 09:16:55 pm »
То Марс е на трон, но Луната У1 за твоя човек е извършила квадрат с Марс У4, У5 а него, както и квадрат със Сатурн У7 за него, така че той е загърбил дом, дете ако има, постоянен партньор- за него е важно приятелството и общуването с някоя хубавица, която също е заинтересована от него- Луната У1 за него е извършила съвпад с Венера У3, У10, У11 за него в негов 1д, да не би това да си ти?

Акрукс това само ти може да го видиш  :) Че съм си Убавица, Убавица съм си, но не знам дали за мен става въпрос  :012:   :29: Още повече, че от известно време  не сме се виждали, но предстои да се видим предполагам скоро. Така, че за някоя друга девойка най–вероятно ще става въпрос. Иначе няма дете, има дългогодишна приятелка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #470 -: Август 26, 2014, 11:42:42 pm »
Акрукс това само ти може да го видиш  :) Че съм си Убавица, Убавица съм си, но не знам дали за мен става въпрос  :012:   :29: Още повече, че от известно време  не сме се виждали, но предстои да се видим предполагам скоро. Така, че за някоя друга девойка най–вероятно ще става въпрос. Иначе няма дете, има дългогодишна приятелка.
Дългогодишната му връзка е представена от Сатурн У7 за него, ти може да си питаща, но нали в случая питаш за друг човек, който се разглежда по 7д, така че няма как да си присвояваш Сатурн У7 за него за твой сигнификатор, след като не си му партньор/официална връзка- за теб остава негов 11д на приятелството или негов 12д на тайните връзки, но в случая Венера У11 за него много добре те описва- Венера У1, У5 за тебе в негов 1д в разходящ хармоничен с Луната У1 за него :)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #471 -: Август 27, 2014, 01:25:58 pm »
Дългогодишната му връзка е представена от Сатурн У7 за него, ти може да си питаща, но нали в случая питаш за друг човек, който се разглежда по 7д, така че няма как да си присвояваш Сатурн У7 за него за твой сигнификатор, след като не си му партньор/официална връзка- за теб остава негов 11д на приятелството или негов 12д на тайните връзки,

Точно за това се бях замислила миналия ден, че 1д е и негов 7-ми, обаче не знаех че в случай че има връзка 1д не е мой въпреки, че питам за всръзка и се гледа 11-ти и 12-ти. И от там както каза ти Луната е в квадрат със Сатурн и Марс, което означава че нещата нещо куцат, но виждам че Плутон който е в 7-мия му дом е в секстил с Марс. Не знам как да го тълкувам.  За пореден път се обеждавам, колко са сложни хорарите, обаче е интересно човек да ги нищи стига да ги разбира  :)

но в случая Венера У11 за него много добре те описва- Венера У1, У5 за тебе в негов 1д в разходящ хармоничен с Луната У1 за него :)

Това какво би трябвало да значи, че има приятелски симпатии вероятно?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #472 -: Август 27, 2014, 01:27:44 pm »


Това какво би трябвало да значи, че има приятелски симпатии вероятно?
еееее, 5-ти ден форума се занимава с твоите любовни хорари! Нямаш ли спирачка?!  :012:

« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 01:31:53 pm от Теодор »

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #473 -: Август 27, 2014, 01:28:13 pm »
Точно за това се бях замислила миналия ден, че 1д е и негов 7-ми, обаче не знаех че в случай че има връзка 1д не е мой въпреки, че питам за всръзка и се гледа 11-ти и 12-ти. И от там както каза ти Луната е в квадрат със Сатурн и Марс, което означава че нещата нещо куцат, но виждам че Плутон който е в 7-мия му дом е в секстил с Марс. Не знам как да го тълкувам.  За пореден път се обеждавам, колко са сложни хорарите, обаче е интересно човек да ги нищи стига да ги разбира  :)

Това какво би трябвало да значи, че има приятелски симпатии вероятно?

би могла да прочетеш някоя книжка за хорарна астрология - там тези производни домове и коя планета как да я тълкуваш, са описани

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #474 -: Август 27, 2014, 01:28:51 pm »
еееее, 5-ти ден форума се занимава с твоите любовни хорари! Нямаш ли спирачка?!  :012:

:) :)

ти днес си 4+4 и ще мълчиш :)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #475 -: Август 27, 2014, 01:32:18 pm »
 :012: :012: Ех, аз никого не съм задължила да ми отговаря. Иначе книжките почнах да ги чета преди известно време, обаче ги оставих, защото ми стана пълна каша в главата. По-лесно е когато някой ти го обясни нагледно. Обаче ако ми препоръчате някоя няма да ви се разсърдя   :)
« Последна редакция: Август 27, 2014, 01:34:05 pm от _perla_ »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #476 -: Август 27, 2014, 01:40:12 pm »
:) :)

ти днес си 4+4 и ще мълчиш :)
Ще изчакам тогава утрешната 5-ца + кардиналната Луна тогава да раздавам шамари и правосъдие.  :57:

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #477 -: Август 27, 2014, 01:57:21 pm »
:012: :012: Ех, аз никого не съм задължила да ми отговаря. Иначе книжките почнах да ги чета преди известно време, обаче ги оставих, защото ми стана пълна каша в главата. По-лесно е когато някой ти го обясни нагледно. Обаче ако ми препоръчате някоя няма да ви се разсърдя   :)

то е по-лесно, но не достатъчно - първо трябва да има нещо в главата, което да бъде подредено от колегите във форума. на руски има достатъчно книжки - има тема за електронни книги, с линкове ...
Акрукс също би могла да ти даде напътствия

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #478 -: Август 27, 2014, 01:57:53 pm »
Ще изчакам тогава утрешната 5-ца + кардиналната Луна тогава да раздавам шамари и правосъдие.  :57:

ха-ха, а дали утре ще ти се раздават или ще ти се ще някъде да си развееш д-то :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #479 -: Август 27, 2014, 04:15:59 pm »
Това какво би трябвало да значи, че има приятелски симпатии вероятно?
Това означава, че си правиш свободни съчинения невероятно! Словосъчетанието "интимна приятелка" никога ли не си чувала?
Дразнещо е, когато някой зададе конкретен въпрос, получи отговор, а после започва да задава хиляди въпроси- защо така, ама откъде идва това и т.н.
В случая въпросът ли е по-важен за питащия или интерпретацията му? Ами да си купи книги и чете,  да запише курс по хорарна астрология, но нали българинът гледа все аванта да има...