Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759549 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #495 -: Септември 25, 2014, 08:30:06 pm »
в картата на Babyblue каква е ролята на СЛВ и по-скоро предстоящия съвпад на луната с него?
Сходящ съвпад на Луната и/или на друг от основните сигнификатори  показва успешно развитие на въпроса.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #496 -: Септември 25, 2014, 09:12:18 pm »
Днес същият аспект (Луна в апликиращ съвпад със СЛВ) проработи и в моя хорар - веднага получих покана за интервю, т.е. налице е бързо развитие на въпроса.

А любовният хорар на Бейбиблу не ми изглежда да е чак толкова конфликтен. Според мен напрежението бързо ще оттече и отношенията би трябвало скоро да се изгладят, след романтична среща и приятелски, искрен разговор.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Любовни хорари
« Отговор #497 -: Септември 25, 2014, 09:18:19 pm »
Добре звучат прогнозите ви :)
Но с човек със съвпад слънце,плутон и уран плюс АС скорпион и марс в първи дом, ми се вижда малко трудно да разчупя...но не се предавам :012:
Благодаря ви положителната енергия.

Да,комуникацията продължава,макар и трудно,но дано скоро се похваля с още по-добри неща.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Любовни хорари
« Отговор #498 -: Септември 25, 2014, 10:49:07 pm »
благодаря  :58:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Любовни хорари
« Отговор #499 -: Септември 26, 2014, 07:12:00 am »
Знаете ,че аз съм доблестна и няма да ви излъжа и винаги казвам истината.

Снощи комуникацията спря окончателно.Това е обратната връзка.
Нещата се развиха в лоша посока за мен, с пълен крах.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #500 -: Септември 26, 2014, 07:40:01 am »
Ха, много интересно! Какво ли го показва в хорара?  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #501 -: Септември 26, 2014, 05:16:40 pm »
Ха, много интересно! Какво ли го показва в хорара?  :017:
Квадратът между негов У1 и У3, за който писах, макар да не бъде завършен е действащ- на самия него не му е до общуване и срещи, има си финансови проблеми и домашни задължения, за които не споменава- Юпитер У1, съУ5 за него в квадрат със Сатурн У2, У3, У4  в негов 12д.
Луната У3 за Бейби е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер в 3д за нея- тя има нужда от общуване и срещи с него, може би и тя го е потърсила, но непосредствено след това Луната прави опозиция с Уран У10 в 11д за нея, У4 в 5д за него- нейната основна цел да създаде приятелство с него се е натъкнала на противопоставяне, неочаквано са се обърнали на 180гр нещата, а при него това има връзка със семейство, дете/деца, любов, към които се е върнал неочаквано и няма нужда от друго обвързване.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Любовни хорари
« Отговор #502 -: Септември 26, 2014, 05:34:59 pm »
Много ви благодаря,че приехте нещата така присърце.Но това е самата истина.
Благодаря Акрукс, права си.
Не знам да има семейство, но явно просто си има други мисли и не му е до мен. ::)

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #503 -: Ноември 03, 2014, 02:01:23 pm »
Зададох въпрос: "Ще продължат ли добрите ни отношения и сексуална връзка с Х ?"
У1 и У12 и за двамата са в един и същи знак,което си показва,че връзката е тайна.
У1 Меркурий  негов е в сходящ секстил с У1 Юпитер мой. У8 мой Слънце в сходящ съвпад със Сатурн У8 негов. Венера У5 мой в сходящ секстил с негов У5 Плутон. Дотук -добре.
Но Луната ще направи квадрат с Меркурий У1 негов и в негов 3-ти -ще има проблеми в  комуникацията помежду ни.
Луната прави и точен квадрат с Уран У8 за него  но последен аспект е  секстила със Сатурн. Какво да очаквам на финала?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #504 -: Ноември 03, 2014, 02:14:37 pm »
Зададох въпрос: "Ще продължат ли добрите ни отношения и сексуална връзка с Х ?"
У1 и У12 и за двамата са в един и същи знак,което си показва,че връзката е тайна.
У1 Меркурий  негов е в сходящ секстил с У1 Юпитер мой. У8 мой Слънце в сходящ съвпад със Сатурн У8 негов. Венера У5 мой в сходящ секстил с негов У5 Плутон. Дотук -добре.
Но Луната ще направи квадрат с Меркурий У1 негов и в негов 3-ти -ще има проблеми в  комуникацията помежду ни.
Луната прави и точен квадрат с Уран У8 за него  но последен аспект е  секстила със Сатурн. Какво да очаквам на финала?
Ти си разгледала вече въпроса, няма какво да се добави  :) :)
Луната е диспозитор на вмъкнат знак в негов 1д, което може да показва, че не изразява напълно своите емоции, а квадратът с Уран да е временен блокаж в интимната сфера, но краят е добър- последния аспект на Луната е хармоничен, между основните сигнификатори имате сходящи и хармонични аспекти.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #505 -: Ноември 03, 2014, 02:27:41 pm »
Ти си разгледала вече въпроса, няма какво да се добави  :) :)
Луната е диспозитор на вмъкнат знак в негов 1д, което може да показва, че не изразява напълно своите емоции, а квадратът с Уран да е временен блокаж в интимната сфера, но краят е добър- последния аспект на Луната е хармоничен, между основните сигнификатори имате сходящи и хармонични аспекти.

Аkruks,благодаря!Да,разгледала съм го,но точно  последен коментар ми трябваше,защото се колебаех в собственото си заключение. :58:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #506 -: Ноември 09, 2014, 02:19:31 pm »
Виждате ли това, което и аз в този хорар? Може би ми се иска да е така и затова го виждам.

Въпросът е: Я. сложил ли е точка на отношенията ни?

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #507 -: Ноември 09, 2014, 07:18:41 pm »
Виждате ли това, което и аз в този хорар? Може би ми се иска да е така и затова го виждам.

Въпросът е: Я. сложил ли е точка на отношенията ни?
Не си споделила какво ти виждаш, че да сверим прочита на картата :)
Нептун У1 в 1д близо до АСц може да е прекален идеализъм от твоя страна, но може и да е пречка относно това, да имаш ясна преценка; ретрограден е и в сходящ съвпад с Меркурий У1 за Я. в твоя 8д, което показва връщането ти към интимна връзка с него, а последният аспект на Луната е хармоничен- секстил с Юпитер съУ1 за теб, така че крайното развитие ще е благоприятно и в твоя полза.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #508 -: Ноември 09, 2014, 08:10:59 pm »
Ти какво виждаш, The One? Предпочиташ да е или да не е сложил точка? :) Има аспект между твоя У1 (Юпитер) и неговия У5 (Сатурн), напрегнат, вярно, но има. Това ли видя?
« Последна редакция: Ноември 09, 2014, 08:12:33 pm от Reptil »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #509 -: Ноември 09, 2014, 09:03:52 pm »
Мерси и на двамата.
Как виждам нещата: моя управител Нептун е в неговия седми дом. Единственият аспект, който неговият управител Меркурий сключва, е тригон с моя управител като той е сходящ. Тоест - или той мисли най-вече за мен и скоро предстои включване или аз съм заблудена за него.

Нептун в Риби е в свои води, така че той вероятно ме вижда основно с хубавите ми страни. Ако управител ми е Юпитер - той е в екзалтация, значи пак добре.

Друго - скоро и Луната ще направи тригон към неговия и моя управител и ще има някаква развръзка.
Моят управител ще се обърне и вероятно ще променя мнението си.

Обаче дали като мой управител да гледам Нептун или Юпитер?


Трудно ми е по картата да разбера той как се чувства и на какъв етап е и аз къде съм в този момент от живота му.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.