Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758366 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #510 -: Ноември 09, 2014, 09:11:39 pm »
Друго - скоро и Луната ще направи тригон към неговия и моя управител и ще има някаква развръзка.
Луната е извършила квадрат с Нептун У1 и предстои да извърши секстил с Юпитер съУ1 за теб, а с Меркурий У1 за него не прави аспект- в Хорарна астрология се проследяват отминали, настоящи, предстоящи аспекти на Луната в рамките на знака, в който се намира когато е зададен въпроса, в случая близнаци.
« Последна редакция: Ноември 09, 2014, 09:13:32 pm от akruks »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #511 -: Ноември 09, 2014, 09:14:32 pm »
И според мен не е.

п.п.Прочети, наново, онова, което постнах в притчите. :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #512 -: Ноември 09, 2014, 09:24:09 pm »
akruks, какво следва от това - че не предстои разговор? Това, което съм писала по картата в грешна посока ли е?

Uran, тук съвсем не разбрах...какво не е?

П.П. Не е сложил точката ли?

За притчите - разума и философското разбиране, на което е способен, при мен не винаги има връзка с емоциите. Опитвам се да остана с хладен ум обаче отвътре всичко кипи и трещи.

« Последна редакция: Ноември 09, 2014, 09:42:42 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #513 -: Ноември 09, 2014, 10:25:45 pm »
Ако гледам старите управители значи ли, че тотално не му пука, защото Юпитер е в неговия 12 дом?
Не ме бива с хорарите и май само налучквам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #514 -: Ноември 09, 2014, 10:49:52 pm »
akruks, какво следва от това - че не предстои разговор? Това, което съм писала по картата в грешна посока ли е?
Мнението си по въпроса съм написала в първия коментар, а грешката в твоето разчитане на картата отбелязах във втория коментар.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #515 -: Ноември 09, 2014, 10:59:22 pm »
Благодаря ти, akruks. Ставам твърде подробна и търся информация извън въпроса на хорара, а няма как да си изясня всичко с тази карта. Просто ми се стори твърде хубаво, за да е вярно...
А и ставам досадна, защото като се вълнувам много говоря, а нищо не чувам:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #516 -: Ноември 10, 2014, 10:36:09 am »
Въпросът ми е относно последния аспект на Луната. Кой аспект всъщност се гледа като последен?
В хорара на  The_One  е разгледан този с Юпитер- хармоничен секстил.
В моя разгледах като последен този със Сатурн-пак хармоничен секстил. А всъщност последен при мен да се окаже   квадрата с Уран?
Моля akruks за разяснение.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #517 -: Ноември 10, 2014, 05:40:20 pm »
Въпросът ми е относно последния аспект на Луната. Кой аспект всъщност се гледа като последен?
В хорара на  The_One  е разгледан този с Юпитер- хармоничен секстил.
В моя разгледах като последен този със Сатурн-пак хармоничен секстил. А всъщност последен при мен да се окаже   квадрата с Уран?
Моля akruks за разяснение.

 В твоята карта Луната е в козирог, последен мажоренаспект прави със Сатурн в скорпион- секстил; в картата на The_One Луната е близнаци- последен мажорен аспект прави с Юпитер- секстил, със Сатурн ще извърши куинконкс, което е минорен аспект, а за последен аспект на Луната, преди да премине в положение "без кур" се гледа мажорния аспект...
Не разбирам кое не ти е ясно, след като сама беше разгледала картата си и описала последователно аспектите правилно- Луната, непосредствено след задаване на въпроса ти ще извърши квадрат с Уран, но за последно прави секстил със Сатурн, дори има рецепция между тях от смесен тип, което засилва влиянието на секстила.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #518 -: Ноември 10, 2014, 07:01:42 pm »
Aбе,за момент изключих.Хем се старая,хем още не съм съвсем сигурна . Благодаря отново!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #519 -: Ноември 10, 2014, 08:46:48 pm »
Е, кажете дали астрологията не работи?!  :)
Нямах намерение да качвам този хорар, направих го, за да го разгледам сама. Обаче съм изумена как основни неща се повтарят с предишния. Въпросът е: Я. ще ме потърси ли скоро?

Моят управител пак е на асц, този път вярно е в екзалтация, съответно пак попада в неговия седми дом. А той - пак е представен от планета в Скорпион, защото имам доста неясноти за него. Този път е Сатурн - потиска емоциите и мислите си, сдържан, потаен. Вероятно аз гледам по-емоционално на ситуацията докато той я претегля сравнително хладно. Той миналия път попадаше в моя осми дом, този път е в пети:)

Това, че моят управител е на асц. може да значи, че постоянно премислям темата или че съм заета със себе си. Неговият е в 11 дом с Венера - може да прекарва приятно време с приятели.

Луната е с напрегнати аспекти. Може би е показателно, че в последните дни пак се качих на въртележката и минавам през колебания и силни емоции. Предстои й опозиция с Плутон и Марс и квадрат с Уран, но смятам, че ще се овладея. Това може да не сочи бъдещи изблици, а пак да е знак състоянието ми - че постоянно съм напрегната. Докато Луната излезе от Рак й предстоят тригони с всички планети в Скорпион - последните с Венера и с неговия управител - Сатурн.

Тук е интересно, че Луната от една страна, е моят сигнификатор, от друга - е планетата, посочваща развоя на въпроса. Тоест, придобива двойно значение и тригонът й със Сатурн може би е едно малко по-категорично "да" в отговор на въпроса ми.

Това е цялата информация, която мога да видя по хорара. Бъркам ли някъде?

Като питам за комуникация дали не е по-правилно да се гледат третите ни домове и техните управители?
« Последна редакция: Ноември 10, 2014, 08:52:15 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #520 -: Ноември 11, 2014, 01:41:48 am »
Е, кажете дали астрологията не работи?!  :)
Нямах намерение да качвам този хорар, направих го, за да го разгледам сама. Обаче съм изумена как основни неща се повтарят с предишния. Въпросът е: Я. ще ме потърси ли скоро?

Моят управител пак е на асц, този път вярно е в екзалтация, съответно пак попада в неговия седми дом. А той - пак е представен от планета в Скорпион, защото имам доста неясноти за него. Този път е Сатурн - потиска емоциите и мислите си, сдържан, потаен. Вероятно аз гледам по-емоционално на ситуацията докато той я претегля сравнително хладно. Той миналия път попадаше в моя осми дом, този път е в пети:)

Това, че моят управител е на асц. може да значи, че постоянно премислям темата или че съм заета със себе си. Неговият е в 11 дом с Венера - може да прекарва приятно време с приятели.

Луната е с напрегнати аспекти. Може би е показателно, че в последните дни пак се качих на въртележката и минавам през колебания и силни емоции. Предстои й опозиция с Плутон и Марс и квадрат с Уран, но смятам, че ще се овладея. Това може да не сочи бъдещи изблици, а пак да е знак състоянието ми - че постоянно съм напрегната. Докато Луната излезе от Рак й предстоят тригони с всички планети в Скорпион - последните с Венера и с неговия управител - Сатурн.

Тук е интересно, че Луната от една страна, е моят сигнификатор, от друга - е планетата, посочваща развоя на въпроса. Тоест, придобива двойно значение и тригонът й със Сатурн може би е едно малко по-категорично "да" в отговор на въпроса ми.

Това е цялата информация, която мога да видя по хорара. Бъркам ли някъде?

Като питам за комуникация дали не е по-правилно да се гледат третите ни домове и техните управители?
Нямам сега възможност да прочета целия ти пост, но по въпроса:

Мисля, че въпросният не е склонен да поеме инициатива - негов У1,3 е Сатурн и вероятно е инатлив, а Плутон и Марс са му на асц - не иска да прави компромис, иска нещата да станат по неговата, вероятно е и провокиран от нещо, но трудно ще се излезе с него на глава.

Ти от своя страна си тронова Луна - имаш големи нужди, които дори и при постигане на компромисен вариант между вас ми се струва, че няма да са удовлетворени. По - скоро ти трябва да поемеш инициатива. Твой У3 - Слънце в сходящ съвпад с негов У1,3 - Сатурн. Луната е в сходящ тригон със Сатурн, но рецепцията е лоша и Луната - (ти) ще недоволства.


Съмнявам се, че крие нещо от теб - хвърлих и око на първия хорар.  :017: но всъщност зависи за какви отношения става на въпрос ... т.е  колко сериозни.

Време за съън.  :bedtime2:
« Последна редакция: Ноември 11, 2014, 01:49:38 am от Теодор »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #521 -: Ноември 11, 2014, 10:57:21 am »
Благодаря, Теодор - не бях поглеждала така на картата, но прочита ти е логичен, а и се връзва със ситуацията.
Не мисля да се заинатявам и да поемам инициативата, ако каузата е обречена. Явно се е отказал и за мен е безсмислено да упорствам.

По горната карта - и аз не мисля, че крие нещо конкретно. Просто си е интровертен.

 Отношенията са по пети дом - връзка, но не брак или съжителство.
« Последна редакция: Ноември 11, 2014, 11:00:01 am от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #522 -: Ноември 11, 2014, 07:03:06 pm »
Да, The_One, не е сложена точка съвсем.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #523 -: Ноември 16, 2014, 10:56:48 pm »
Да дам обратна връзка по хорарите - бяхте прави. Имаше разговор. Но не съм доволна. До края на годината ще съм наясно накъде отиват нещата и дали искам да отиват на някъде.
Днес си пуснах хорар с въпрос "Ще се съберем ли с Я?". От картата виждам, че нещата са в моите ръце и зависи от моята инициатива. Обаче и да се съберем няма да съм удовлетворена и да се чувствам добре в тези отношения. Луната пак е У на асц и ще прави тригон с неговия У - Сатурн. Обаче Сатурн е в Скорпион, а на Луната там не й е много приятно. Картата доста прилича на тази, по която Теодор ми писа. Та и изводите ми по нея са горе-долу същите.

Вторият ми съуправител Юпитер върви към квадрат със Сатурн. Но аспектът няма да стане точен, защото Юпитер ще се обърне ретро. Може да значи, че ако дам последен шанс няма да се получи, но и без друго ще се откажа да опитвам.
« Последна редакция: Ноември 16, 2014, 11:07:50 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #524 -: Ноември 16, 2014, 11:20:23 pm »
Да дам обратна връзка по хорарите - бяхте прави. Имаше разговор. Но не съм доволна. До края на годината ще съм наясно накъде отиват нещата и дали искам да отиват на някъде.
Днес си пуснах хорар с въпрос "Ще се съберем ли с Я?". От картата виждам, че нещата са в моите ръце и зависи от моята инициатива. Обаче и да се съберем няма да съм удовлетворена и да се чувствам добре в тези отношения. Луната пак е У на асц и ще прави тригон с неговия У - Сатурн. Обаче Сатурн е в Скорпион, а на Луната там не й е много приятно. Картата доста прилича на тази, по която Теодор ми писа. Та и изводите ми по нея са горе-долу същите.

Вторият ми съуправител Юпитер върви към квадрат със Сатурн. Но аспектът няма да стане точен, защото Юпитер ще се обърне ретро. Може да значи, че ако дам последен шанс няма да се получи, но и без друго ще се откажа да опитвам.
Дори и да се "съберете" не те виждам доволна от тези взаимоотношения. Ти си влюбена - загубена, а не съм сигурен за него, че е готов за събиране. Има сексуален интерес към теб - негов У8 - Слънце е в точен сходящ съвпад с негов У1 - Сатурн, който е и твой У8 - всичко това се случва в твой пети дом.

Тези взаимоотношения те натоварват, много го мислиш - У1 Луна в дева в 3 дом, а диспозитора е Меркурий в скорпион, който е и У12 - ситуиран в твой 5 дом.

Та, ако реално и ти го чувстваш, че не е способен да ти даде това, което искаш, замисли се дали има смисъл да продължаваш подобни взаимоотношения и внимавай с рибешките заблуди, защото знам, че обичате да си патите с тях. ;)  :)