Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758629 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #525 -: Ноември 16, 2014, 11:29:45 pm »
Да, за сексуалния му интерес съм наясно. Въпросът е дали и още нещо има или дали има потенциал да има. Като гледам хорара се чудя дали изобщо ще се стигне до събиране. Но и да стане няма да е преди декември-януари. Сатурн тогава ще смени знака - тоест, нещо при него ще се промени...евентуално?  ::)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #526 -: Ноември 16, 2014, 11:35:26 pm »
Да, за сексуалния му интерес съм наясно. Въпросът е дали и още нещо има или дали има потенциал да има. Като гледам хорара се чудя дали изобщо ще се стигне до събиране. Но и да стане няма да е преди декември-януари. Сатурн тогава ще смени знака - тоест, нещо при него ще се промени...евентуално?  ::)
Първият аспект на Луната е секстил с негов У8 - Слънце и то в скорпион. Ако ти действаш - Луна (бързата планета) ще преминеш през негов осмодомни отношения и ще има събиране, защото предстои секстил с негов У1 Сатурн, но Луната (ти) ще бъдеш охладено по някакъв начин от Сатурна (него). Такъв сценарии ми минава през главата.

Когато има секстил със слаба рецепция си трябва повече натиск от свободната воля, за да станат нещата, т.е едва ли ще станат от само себе си.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #527 -: Ноември 16, 2014, 11:45:38 pm »
Благодаря ти, пак си много точен с хорара. Доколкото разбирам по-скоро виждаш някакво "връщане", но не и събиране под формата на "заживели щастливо заедно". Даже имам съмнения, че и връщане може да няма, а някаква вяла комуникация или само среща. Но щом е замесен осми дом...може и да има развитие.

Докато той се върне в България имам месец да го мисля. Вариантите са два: или играя смело, решително и до край или приключвам окончателно. Още не мога да взема решение.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #528 -: Ноември 16, 2014, 11:58:36 pm »
Точният аспект Юпитер/Сатурн ще стане след 6° и нещо, 7° и да, след ретро фаза. Датата е 3 август догодина, но това не е от значение, важни са градусите до точен аспект — освен ако не ви трябват и конкретни транзити, де. Осми дом — ил' се връща, ил' умира, така ли? :29:
« Последна редакция: Ноември 17, 2014, 12:01:37 am от Reptil »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #529 -: Ноември 16, 2014, 11:59:54 pm »
Доколкото разбирам по-скоро виждаш някакво "връщане", но не и събиране под формата на "заживели щастливо заедно".
Да. Второто може пък да стане след време, но по хорара не виждам такова нещо.

Защо гледате Юпитер не ми стана ясно?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #530 -: Ноември 17, 2014, 12:05:31 am »
Теодор, за Юпитер предположих, че може да се гледа като мой съуправител заради рачешкия асц. И то с цел да извлека възможно най-много информация от картата.
Но за развоя на нещата не ми се вижда логично да гледам него, още повече, че когато направи аспект със Сатурн той вече ще е в Стрелец.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #531 -: Ноември 17, 2014, 12:07:05 am »
А, не знам отде изникна Юпитер. По тая карта бих гледал Луна—Сатурн и Венера—Слънце (като общи сигнификатори). По първото направление може и да стане нещо, но по второто, едва ли.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #532 -: Ноември 17, 2014, 12:28:11 am »
Защото е в екзалтация в Рак. А и е в неговия осми дом. Но не съм сигурна, че се гледат и планетите с достойнства в знака. Може би значение имат само управителите.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #533 -: Ноември 17, 2014, 12:37:10 am »
Защото е в екзалтация в Рак. А и е в неговия осми дом. Но не съм сигурна, че се гледат и планетите с достойнства в знака. Може би значение имат само управителите.
Юпитер е последната планета, която бих погледнал в този хорар.  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #534 -: Ноември 17, 2014, 12:45:58 am »
Да, за сексуалния му интерес съм наясно. Въпросът е дали и още нещо има или дали има потенциал да има. Като гледам хорара се чудя дали изобщо ще се стигне до събиране. Но и да стане няма да е преди декември-януари. Сатурн тогава ще смени знака - тоест, нещо при него ще се промени...евентуално?  ::)
Ако има промяна това ще е по отношение на любовта и чувствата- Венера У5 за Я. е в последен градус на знака и предстои да влезе в свободолюбивия стрелец.
Ще се съберете, но ще е предимно секс.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #535 -: Ноември 23, 2014, 02:57:03 pm »
Мерси, akruks. Засега нямам такава нагласа, но да видим какво ще стане.

Продължавам да поддържам темата със следващ въпрос  ;D Като не мога да си намеря място - поне да си питам...

Въпросът е: Липсвам ли на Я?

Моят управител е Марс в екзалтация, а на асц имам Уран - не съм настроена много търпеливо, но все пак обмислям как да подходя с повече такт. Марс е в 10 дом - показател, че съм ангажирана с това как ще се развият нещата занапред.
Неговият управител е Венера. В огнен знак, в съвпад с Луната и Слънцето.
Аз съм в неговия пети дом, той е в моя осми. Силната позиция може и да значи, че аз му отдавам твърде голямо значение.
Но нашите сигнификатори Венера и Марс имат само минорен аспект.
Има сходящ тригон между Венера и планетата на асц - Уран. Не знам дали това е важно.

Според мен отговорът е по-скоро не. Може би се сеща, но да му липсвам силно - не.
« Последна редакция: Ноември 23, 2014, 03:01:44 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #536 -: Ноември 23, 2014, 06:55:40 pm »
Венера като е между Слънцето и Луната в момент след новолуние да не би да значи, че има нещо ново, което го вълнува?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #537 -: Ноември 23, 2014, 07:29:53 pm »
Тhe_One, може ли един съвет, извън хорарите? :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #538 -: Ноември 23, 2014, 07:31:21 pm »
Разбира се. Подозирам какъв ще е...но все пак, ще ми е от полза:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #539 -: Ноември 23, 2014, 07:36:36 pm »
Причините за невъзможността не са в  Теб, а в Другата.  :)