Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757902 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #630 -: Декември 06, 2014, 11:19:04 am »

Въпросът е: Да пиша ли на Я. на 7 декември?

Не дочаках седми. Тази сутрин се събудих и импулсивно писах. Както акрукс беше казала - той не видя съобщението веднага. Помислих че си е сменил настройките на вайбъра да не излиза кога е прочел съобщение. Но ми отговори след 20-30 мин. Поговорихме малко, шегувахме се с глупости:) После трябваше да излиза за работа или поне така каза и като му написах "ок, хубав ден" той не ми пожела нищо, не каза нищо повече. Това ме ядоса. Много.
Едва се сдържам да не му избълвам целия си отровен гняв с 2-3 реплики. Но съм си обещала да се отуча от това. Не заради него - заради мен.
Това обяснява сходящият аспект на Луната с Уран и изобщо - позицията й в Овен.

А всъщност исках днес да се скараме или да не ми отговори, за да ми е по-лесно да сложа точката.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #631 -: Декември 06, 2014, 12:43:28 pm »
Ще ти мине,ще го забравиш. ;) Плутон и Уран здраво ни чукат Венерите,но ще отминат. ;)
И мен ме хваща една щръклица и правя големи поразии-главно изключително лошо впечатление на интригуващия ме обект.Така,нарочно.А това обижда чувството му за правилно поведение на жена.  :012: И защото не е виждал такова нещо също така е в шок от онзи ден.   :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #632 -: Декември 06, 2014, 12:54:11 pm »
Плутон и Уран май ни опитомяват овчите Венери:) Плутон ни учи да подхождаме тактически и манипулативно, а не както досега любовта да е поле на открита битка. Колкото повече се впускаме с рогата напред, както ни е най-лесно и най-добре си знаем, толкова повече негативи се трупат. А Уран само ни пуска ток, за да ни е по-трудно  ;D
Това със шока много го обичам...като не знаят от къде им е дошло. Гледат те уж спокойна, мила и изведнъж  :character0029:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #633 -: Декември 06, 2014, 12:56:50 pm »
Ако имаш по рождение квадрат Венера/Плутон, по-лесно ли ще преживееш и съвпада им при транзит?  :017:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #634 -: Декември 06, 2014, 01:08:51 pm »
Цитат на: The_One в декември 02, 2014, 09:02:27 pm
....
Въпросът е: Да пиша ли на Я. на 7 декември?
...

Моят сигнификатор Юпитер е в сходящ тригон с неговия - Мерк.
да, обаче, тук имаме рефранация - юпитер се обръща ретрограден преди аспекта с меркурий да стане точен, т.е. ти ще си промениш мнението и според мен, няма да му пишеш /точно на 7 декември/.

а квадрата на луна и марс /твоите 2 управителя/ показват вътрешни противоречия и колебания.

п.с.ако все пак му пишеш, тази рефранация може да се тълкува по друг начин- конкретно на въпроса може да показва, че е по-добре да се откажеш от това...но не знам до колко е правилно да се ползва хорарната астрология за съвети.

аз пък ти бях писала това  ;)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #635 -: Декември 06, 2014, 01:20:32 pm »
Плутон и Уран май ни опитомяват овчите Венери:) Плутон ни учи да подхождаме тактически и манипулативно, а не както досега любовта да е поле на открита битка. Колкото повече се впускаме с рогата напред, както ни е най-лесно и най-добре си знаем, толкова повече негативи се трупат. А Уран само ни пуска ток, за да ни е по-трудно  ;D
Това със шока много го обичам...като не знаят от къде им е дошло. Гледат те уж спокойна, мила и изведнъж  :character0029:
Аз пък таксувам тези транзити като причина за увлечението ми по него! Шокове от мен са преживели всички,които ме познават,та се зачудих защо точно той да е изключение.Започнах да се грижа да вижда най-лошите ми качества индиректно.Всеки може да те харесва,ако си мил,неконфликтен,приемлив,отговарящ на представите и очакванията му.Но колко хора ще се сетят,че това НЕ е истинската ти природа,ако си скандален или неконвенцшален в разни моменти? ;) 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #636 -: Декември 06, 2014, 01:28:50 pm »
Да, ама другите хора нямат Венера и Луна в Овен и за тях интимните отношения не са битка. Та когато се надяват на такива отношения гледат да се покажат възможно най-захаросани и добри, пък ние си развяваме рогата, за да "плашим" противника и да го респектираме. И накрая се чудим "защо така стана?"  ;D ;D ;D
Хората не ги е грижа за истинската природа. Те предпочитат да виждаш неща, които ги правят доволни, а не неща които ги правят недоволни. Пък ние като сме недоволни за разлика от тях се амбицираме, защото си търсим битка, кауза т .н.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #637 -: Декември 06, 2014, 02:08:57 pm »
Аз най-вероятно "ще загубя войната"  :012:  Стигнах до извода,че неговите нужди не съм аз-има Венера в Лъв,на която отговаря моят съвпад Слънце/Венера.Но Слънцето му е с господаря си Меркурии,който ненавиждам като планета.И Луната му е с упр Венера или Мерк,така че..не изразявам това,което търси в жените.Докато отминат трз ще опитвам да не мисля за него.  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #638 -: Декември 06, 2014, 02:15:49 pm »
Дракич, къде ги тези балами, които да се чудят истинска ли си или не? Хората приемат това, което им се покаже/даде. А това, че вие си участвате в някакви битки/екшъни/детективски романи .... ами .. приятно прекарване там :)
Хепи,ами ако не ме интересува на някой цялостната природа за какво съм му?
Мен ме интересува изотвътре човек ;) и не търпя към себе си повърхностно отношение за дълги връзки,от каквито се интересувам. За това е добре човек да се напъва понякога да си показва и рогата и да видим кой ще остане около нас.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #639 -: Декември 06, 2014, 07:19:24 pm »
Да, ама другите хора нямат Венера и Луна в Овен и за тях интимните отношения не са битка. Та когато се надяват на такива отношения гледат да се покажат възможно най-захаросани и добри, пък ние си развяваме рогата, за да "плашим" противника и да го респектираме. И накрая се чудим "защо така стана?"  ;D ;D ;D
Хората не ги е грижа за истинската природа. Те предпочитат да виждаш неща, които ги правят доволни, а не неща които ги правят недоволни. Пък ние като сме недоволни за разлика от тях се амбицираме, защото си търсим битка, кауза т .н.
"За всеки влак си има пътник"- така ме успокояваше майка ми, когато бях тийн и имах същите притеснения, че ако съм истинска няма да ме иска никой- еми, намери се този, който ме иска такава, каквато съм- за него захаросаните са лицемерки, харесва си "дивачки", така се чувства завоевател и опитомяващ- без да разбира и се интересува от астрология още в началото на брака се усети, че около 18ч не трябва да е около мен, за да няма конфликт и проблеми- в този период Луната се активира, четох по-късно, та правилно  се е усетил човека и си намираше занимавка по това време, за да не си троши слънчевите кози рога с моите лунни овчи  :012: Но той е с девишки Марс- лавира умело, което понякога ме е вбесявало, но в повечето случаи е бил в помощ на моя Марс скорпи, който имаше навик да се затваря в себе си и да крои пъклени планове за отмъщение :)
А тези, които са ме наранявали през годините са предимно с Марс в кардинален знак- при теб/вас с овенска Луна забелязва ли се тази тенденция?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #640 -: Декември 06, 2014, 09:09:15 pm »
Този, който напоследък ме ранява е с Марс и Сатурн в Дева...ама са ми се залепили на ЮЛВ. Та акрукс, хич не ми го хвали Марс в Дева - моля, моля  ;D
Драко, тази скулптора с овчия Марс ще да има някой ъглов Сатурн за това самообладание. Или Луна във Водолей.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #641 -: Декември 06, 2014, 09:22:17 pm »
Драко, хич не ми се нищи този младеж пак. Ако за спорта ти е интересна синастрията мога да ти пусна картата на лични.
Сатурна пада бавно. Опитай след като си го шокирала да минеш в другата крайност. Ако се държиш пасивно и го игнорираш съвсем ще се шашне и може да предприеме офанзива.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #642 -: Декември 07, 2014, 12:27:12 pm »
Този, който напоследък ме ранява е с Марс и Сатурн в Дева...ама са ми се залепили на ЮЛВ. Та акрукс, хич не ми го хвали Марс в Дева - моля, моля  ;D
Драко, тази скулптора с овчия Марс ще да има някой ъглов Сатурн за това самообладание. Или Луна във Водолей.
Ти си слънчева риба, доколкото помня, а твърд аспект на синастричен Сатурн към Слънцето е тежък аспект в синастрията и в случая не ти е виновен неговия Марс, който може да се бори да надскочи Слънцето ти, но не и да го събори.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #643 -: Декември 07, 2014, 01:00:14 pm »
Аз съм най-слънчевият Овен във форума
Коментарът ми, който си цитирала е отправен към The_One, не към теб- не съм ти виждала натала, за да помня Слънцето ти  :)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #644 -: Декември 08, 2014, 11:54:08 am »
Здравейте,

Пускала съм няколко хорара за определен човек, с който имаме неоповестена връзка(тайна), като и двамата сме необвързани. Връзката ни е несериозна, но пък продължава от 2 години. Лошото е, че е толкова измъчена, толкова досадна. Уж приключва, пак започва и така до безкрай.

За 1-ви път съм пускала хорар през април:

Здравейте,
Въпрос от мен: Приключиха   ли отношенията между мен и И.?
Връзката ни от година, но не е от най-явните;)

 Още тогава се показа, че нещата не са ОК.

До последния :

Здравейте,
С Д. имахме отношения, но нищо сериозно. Преди една седмица, той ме потърси, за да подновим отношения. Изглежда сериозне, но аз не му вярвам и смятам, че дори има все още неприключени отношения или дори, че тъче на 2 стана.
Въпросът ми е: Има ли Д. отношения с друга и сериозне ли е към мен?


Пускам ги и двата защото нещата са зле, т.е . няма отношения. Вижда ли се от първия или вече е изгубил давност, все пак край, защото така не може да продължава. Ту изчезва, ту все едно нищо не е било :(

А аз просто нямам сили, за поредното нахлуване и изчезване...:(