Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759840 пъти)

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #765 -: Януари 24, 2015, 03:29:29 pm »
Благодаря, akruks, това че картата е нерадикална, какво означава?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #766 -: Януари 24, 2015, 03:32:21 pm »
Здравейте!Ще подновим ли комуникацията си с Х?Асц е в 3 градус мисля,че е радикална картата.Как мислите?Предварително ви благодаря!  :)

Ов-не подновихме контакт,nerealna се оказа права  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #767 -: Януари 24, 2015, 03:42:22 pm »
Благодаря, akruks, това че картата е нерадикална, какво означава?
За мен е нерадикална, защото не отразява реално въпроса- казваш, че от две години се срещате, а това картата не го показва.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #768 -: Януари 24, 2015, 03:46:58 pm »
Ов-не подновихме контакт,nerealna се оказа права  :)
ами то само тя ти е отговорила, а за Ов е рано, след като не си поставила във въпроса определен срок, например "ще възобновим ли комуникацията с Х. до края на месеца?"

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #769 -: Януари 24, 2015, 03:55:12 pm »
Да, хорарната карта на Симона някак не отразява любовната страна на въпроса.

Но ако разглеждаме квезита по 7 дом, между нейния и неговия сигнификатор е имало аспект /вече разходящ/ - квадратура. Опозицията по бих я свързала с раздяла, квадратурата може да говори и за охлаждане на отношенията. А и с тази Луна в Риби в последния градус на знака сякаш и питащата не е достатъчно мотивирана да предприема по-ентусиазирани действия за затопляне и раздвижване на връзката. Засега не виждам фактор, който да ги изкара от инерцията, в която са потънали.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #770 -: Януари 24, 2015, 04:00:06 pm »
За мен е нерадикална, защото не отразява реално въпроса- казваш, че от две години се срещате, а това картата не го показва.

Благодаря, akruks!

Не сме афиширали много отношениш, именно поради факта, че не знаехме какво ще излезе. И двамата сме свободни, т.е не сме се крили, но и не сме афиширали, най-вероятно може да се приеме за плътска връзка.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #771 -: Януари 24, 2015, 04:00:48 pm »
Те не са ли валидни до 3м хорарите?Ако има друг развой ще дам ов

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #772 -: Януари 24, 2015, 05:28:20 pm »
Не сме афиширали много отношениш, именно поради факта, че не знаехме какво ще излезе. И двамата сме свободни, т.е не сме се крили, но и не сме афиширали, най-вероятно може да се приеме за плътска връзка.
Плътска връзка ще рече секс, а в картата вашите У8 са в разходящ квадрат, да не би да си имала предвид платонична връзка, защото Слънцето У3 е в разходящ хармоничен аспект със Сатурн У3 за него и ще извърши хармоничен аспект с Уран У3 за момчето- общуването и срещите ще продължат между вас, но за по-задълбочена интимна връзка ще трябва да почакаш и както писах- да предприемеш промени сама за себе си, а не да чакаш отвън да дойде промяната.

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Любовни хорари
« Отговор #773 -: Януари 24, 2015, 05:51:24 pm »
Дракониада, Lilla, akruks - благодаря ви!
Чувствам се добре!

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #774 -: Януари 24, 2015, 09:03:39 pm »
Плътска връзка ще рече секс, а в картата вашите У8 са в разходящ квадрат, да не би да си имала предвид платонична връзка, защото Слънцето У3 е в разходящ хармоничен аспект със Сатурн У3 за него и ще извърши хармоничен аспект с Уран У3 за момчето- общуването и срещите ще продължат между вас, но за по-задълбочена интимна връзка ще трябва да почакаш и както писах- да предприемеш промени сама за себе си, а не да чакаш отвън да дойде промяната.

Точно плътска. За чувства не сме говорили, но път физическата страна ни е много силна!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #775 -: Януари 31, 2015, 01:50:46 pm »
Ядосана съм и в момента не мога да се съсредоточа върху хорара. Въпросът е: Х (назован по име) лъже ли ме?
Интересува ме има ли трети човек и до колко Х е коректен в отношенията си с мен. А и генерално дали ме лъже - с театри и т.н
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #776 -: Януари 31, 2015, 01:55:44 pm »
Не знам дали лъже преднамерено, но комуникацията помежду ви към тоя момент не върви гладко, не се "чувате".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #777 -: Януари 31, 2015, 01:57:29 pm »
Значи лъже и не си въобразявам?
П.П. Въпросът ми е за конкретно събитие по 8 дом - случило ли се е или не.
« Последна редакция: Януари 31, 2015, 02:01:16 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #778 -: Януари 31, 2015, 01:59:53 pm »
Според мен и двамата сте се филмирали нещо.
Дали е лъжец не мога да кажа, но може и да ти спестява това-онова, да има нещо недоизказано. Много хора така правят във взаимоотношенията си.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #779 -: Януари 31, 2015, 02:04:22 pm »
Ядосана съм и в момента не мога да се съсредоточа върху хорара. Въпросът е: Х (назован по име) лъже ли ме?
Интересува ме има ли трети човек и до колко Х е коректен в отношенията си с мен. А и генерално дали ме лъже - с театри и т.н
Може би е склонен да преувеличава- Юпитер У1 в собствен 9д, както и да дава гръмки обещания в любовта- Уран У3 в 5д тригон с У1, а също да не е докрай открит в общуването- Сатурн У3 в  негов 12д, но не лъже.
 Луната сега е извършила опозиция с твоя Марс на АСЦ и е отключила ядосването ти, но не си хаби емоциите- последният неин аспект в хорара е положителен.