Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759667 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #795 -: Февруари 01, 2015, 06:25:17 pm »
Хм...как успя по един хорар?

Отношенията ви се управляват от Меркурий и Юпитер, по тези две планети ви изкарах кирливите ризи /шегувам се  :)/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #796 -: Февруари 01, 2015, 06:37:40 pm »
Освен да е от раходящият тригон на Юпитер У7 с Уран в интерсептиран 11-ти дом - негов 5-и. Тригонът е бил отдавна валиден ... дали това не е знак, че случката е била отдавна? :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #797 -: Февруари 01, 2015, 06:38:45 pm »
Здравейте, може ли за малко помощ по един хорар.
Въпроса е дали К. (омъжена жена) ще задълбочи отношенията си с Ц. (нейн любовник, с когото са се запознали по интернет).
Поискала е развод от съпруга си. Имат малко дете.
Питам, защото нейният съпруг е мой много близък роднина.
Ти ли задаваш въпроса?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #798 -: Февруари 02, 2015, 10:03:18 am »
Здравейте, може ли за малко помощ по един хорар.
Въпроса е дали К. (омъжена жена) ще задълбочи отношенията си с Ц. (нейн любовник, с когото са се запознали по интернет).
Поискала е развод от съпруга си. Имат малко дете.
Питам, защото нейният съпруг е мой много близък роднина.
Da.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #799 -: Февруари 03, 2015, 08:01:33 pm »
Въпросът е да изчакам ли (другата инициатива) преди да правя, каквото съм си решила? Въпросът касае друг човек, така че - той си е по седми дом.
Подвъпросът е ще има ли действие от другата страна или аз да го предприема (евентуално утре)?
Имам още няколко дни време за контакт, после ще е невъзможно заради продължително пътуване на другата страна. Затова така напирам.

П.П. Егати 12-то домния хорар дето извадих  :o
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #800 -: Февруари 05, 2015, 11:29:44 pm »
Здравейте,
Тотално изтощена от всякакви безполезни и несериозни връзки искам да питам: Ще срещна ли нова любов в следващите 3 месеца? Към момента нямам връзка.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #801 -: Февруари 06, 2015, 11:08:06 pm »
Здравейте,
Тотално изтощена от всякакви безполезни и несериозни връзки искам да питам: Ще срещна ли нова любов в следващите 3 месеца? Към момента нямам връзка.

С доста романтична нагласа задаваш въпроса, но засега не виждам предпоставки някой трайно да ти задържи вниманието. По-скоро има тенденция към по-скоротечни и бързо отминаващи увлечения. Но поне няма да е трайна тази тенденция, след няколко месеца питай пак.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #802 -: Февруари 07, 2015, 04:14:01 am »
Здравейте,
Тотално изтощена от всякакви безполезни и несериозни връзки искам да питам: Ще срещна ли нова любов в следващите 3 месеца? Към момента нямам връзка.
Нова любов не, ти си харесала някой, към който имаш чувства, но не му ги показваш.
Всъщност ти какво искаш- нова любов или сериозна връзка, защото една нова любов не е= на сериозна връзка, така може да се влюбваш до безкрайност ако не изясниш сама за себе си приоритетите и даваш противоречиви сигнали.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #803 -: Февруари 07, 2015, 11:23:05 am »
Lilla, благодаря! Наистина с голяма надежда и романтика го зададох като въпрос.

akruks, благодаря! Питам за сериозна връзка, чести влюбвание при мен не се случват, трърде рядко се влюбвам :(


nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #804 -: Февруари 07, 2015, 07:22:14 pm »
Lilla, благодаря! Наистина с голяма надежда и романтика го зададох като въпрос.

akruks, благодаря! Питам за сериозна връзка, чести влюбвание при мен не се случват, трърде рядко се влюбвам :(
за да се превърне в сериозна връзка, първо трябва да има влюбване, или приятни моменти с партньора, интимност... /кой както го разбира/. следователно първо трябва да се мине по пети дом, след това по седми.  така че правилно си задала въпроса - по пети дом.
но и аз мисля като другите - отрицателен отговор.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #805 -: Февруари 07, 2015, 07:28:46 pm »
И аз разгледах въпроса по пети дом, който е силно представен. Все пак се пита за нова любов, а не за стабилна връзка, второто е продължение и развитие на първото. Не всяка влюбеност, романтична връзка или креватна история преминава в сериозни и трайни отношения.

Класическа комбинация за въпрос, свързан с любовни/романтични вълнения - АС Везни и у1 в 5 дом, при това екзалтирал и в един знак с Марс. Но Венера и Марс имат още да изиграват небесен танц, докато не направят точен мунданен съвпад в следващия знак - Овен. Според мен тогава може да се промени и ситуацията, свързана с хорарния въпрос. Не е изключено да възникнат нови предпоставки.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #806 -: Февруари 07, 2015, 07:49:04 pm »
Ще си подновя ли комуникацията с х?Аз преди време бях задала същия въпрос,не знам дали сега се бърка,че пак го задавам(беше преди 2м)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #807 -: Февруари 07, 2015, 07:59:44 pm »
По хорара на този етап по-скоро не, макар че не си му безразлична, неговият У5 в твоя 1-ви дом. Но Луната без курс, двата ви управителя ретро, неговият в твой 12-ти дом, не знаеш какво се случва с него, скрил се е. Луната е тръгнала към хубави аспекти, но няма да може да ги направи. Последният и аспект е опозиция с Марс твой У3, Луната за него е У5, нещо си го засегнала.
Много вероятно да бъркам, затова не го приемай за много достоверно, само пробвам. Нека Акрукс да каже

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #808 -: Февруари 07, 2015, 08:04:09 pm »
Никак не бъркаш,Сатин  :).Изобщо не знам какво се случва с него вече 3м,аз си знаех,че съм го засегнала,той затова се отдръпна изведнъж.Здраве да е,просто исках да проверя дали има шанс да ми пропише.Благодаря ти,Сатин  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #809 -: Февруари 07, 2015, 08:24:06 pm »
Ще си подновя ли комуникацията с х?

Ще ти се да възобновиш отношенията, но на този етап обстоятелствата не са в твоя полза. И според мен засега не се очаква развитие по зададения въпрос. Сега Х. е в по-изгодна позиция от теб, особено ако е решил да го играе много вървежен и да прави фасони.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui