Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758739 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #975 -: Юни 06, 2015, 08:43:49 pm »
Лили, малко встрани от темата, но това лято стелиума в Близнаци и тригона Юпитер/Венера - Уран ще ти закачат стелиума в Овен. Любовно лято те чака. :) Ще имаш неочаквано сбъдване на мечта и късмет. Когато предишния тригон Юпитер-Уран в 14-я градус ми закачи Венерата имах страхотни няколко месеца. Та...с този младеж или не - все ще ти е хубаво.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Любовни хорари
« Отговор #976 -: Юни 06, 2015, 10:50:40 pm »
Лиле, аз ще да съм курва в този случай. Усмихвам се наред - не подбирам мъже и жени.
 ;D
Форум, предизвиквам ви с усмивка. Тази нощ съм в траур, но от утре спокойно се чувствайте нафлиртени от мен.  ;D Това е нишан.
Де го този Уран на Мерурия ти? Скъсай я тази копринена кърпичка, дето я пускаш за нишан. Днешните мъже са по-простовати, не излизат на дуел за една копринена кърпичка.
Не се оправдавай с възпитание, среда и т.н. Изискванията за тях ги извади след като лично се убедиш колко му е паднал или въздигнат Марс на този младеж.
При толкова възможности в днешно време, все ще измислиш начин за комуникация - телефон/'объркан' смс, леко палавеещ, красива, стилна картинка като ммс, фейсбук, скайп, допир по ръката в коридора. Вариантите са безброй. Ако чак толкова ти е сложно с концентричните кръгове, забрави си гащичките някъде, за бога, за да ги намери и да не може да спи, да се храни, да мисли трезво до момента на бясното осмодомие!
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #977 -: Юни 06, 2015, 11:08:26 pm »
А. изпитва ли романтични чувства към мен?
Луната е извършила опозиция с Венера У1, У5 за него, която е в нов знак- едва ли го вълнуват чувствата в този момент, мислите му са ангажирани печелене на пари- Венера У1, У12 е в негов 2д

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #978 -: Юни 07, 2015, 06:24:24 am »
Личи ти скорпионският К5, Дракице :012: Асансьорите не стават за нашиване надълго и нашироко, но да дадеш да се разбере, че нямаш против да бъдеш нашита обстойно, с бод зад игла и с рибя кост — да. Мъжете понякога сме недосетливи, трябва малко по-ясно, а не — чух от клюкарката на отдела, че готината колежка искала да напуска.
Мъжете разбирате когато една жена има желание да остане насаме с вас и без  асансьора. ;) Флуидите и електричеството си текат и нямате нужда кой знае от какви нишани,за да поканите жената на един приличен ресторант и да си тръгнат нещата по реда си.Ако не го правите като хората,с "официалната" покана,с всичките му "церемонии",значи и сексуалният интерес е повърхностен.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #979 -: Юни 07, 2015, 12:18:22 pm »
Моля ви,кажете за ревност кой дом се гледа? Любов,романтични чувства,комуникация,секс- са ясни.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #980 -: Юни 07, 2015, 12:23:29 pm »
Моля ви,кажете за ревност кой дом се гледа? Любов,романтични чувства,комуникация,секс- са ясни.

8 дом + напрегнат аспект с Марс, Сатурн, Плутон?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #981 -: Юни 07, 2015, 01:51:23 pm »
Малко офф-топик, но... :012:

Има много страхливи мъже! До преди 2 месеца си мислих, че в моя компютър е грешката, предвид хороскопа си, ама друг път ;D Имах уговорена и уж сигурна среща, с много сериозен и разумен човек. Пътувах 800км. и накрая той си изключи телефона, нета и не дойде. Просто се изпари за няколко дни. След което каза супер тъпо оправдание и се опита да ме манипулира. При което от моя страна последва овенски упор (не е точно отмъщение, но подобно :043:)  и поставяне на точното му място :57: Сега не смее да се доближи, защото няма гаранция къде ще го пробода с рога!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #982 -: Юни 07, 2015, 02:04:31 pm »

Може  би  по - правилно ще е ако се добави и думата комплексирани,особено пък когато става дума мъжете да си имат  работа с  жени Овен...
 :)
Светът трябва да научи първо да изследва Марсовото влияние на жените!Защото ние сме много боцкави и парим хората  :d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #983 -: Юни 07, 2015, 02:16:56 pm »
Малко офф-топик, но... :012:

Има много страхливи мъже! До преди 2 месеца си мислих, че в моя компютър е грешката, предвид хороскопа си, ама друг път ;D Имах уговорена и уж сигурна среща, с много сериозен и разумен човек. Пътувах 800км. и накрая той си изключи телефона, нета и не дойде. Просто се изпари за няколко дни. След което каза супер тъпо оправдание и се опита да ме манипулира. При което от моя страна последва овенски упор (не е точно отмъщение, но подобно :043:)  и поставяне на точното му място :57: Сега не смее да се доближи, защото няма гаранция къде ще го пробода с рога!

 :-\Твърде бързо ли се развиха нещата?
Да, уплашил се е, според мен, а може и да е бил лъган преди това....

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #984 -: Юни 07, 2015, 02:24:02 pm »
Мъжете разбирате когато една жена има желание да остане насаме с вас и без  асансьора. ;) Флуидите и електричеството си текат и нямате нужда кой знае от какви нишани,за да поканите жената на един приличен ресторант и да си тръгнат нещата по реда си.Ако не го правите като хората,с "официалната" покана,с всичките му "церемонии",значи и сексуалният интерес е повърхностен.

Не всички мъже ги кефи заявеният сексуален интерес. Не им е женствено и дългосрочно подобно поведение, струва ми се.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Любовни хорари
« Отговор #985 -: Юни 07, 2015, 07:19:14 pm »
Айде, моля, който иска да си запази любовните нехорарни коментари, да си ги премести в другата тема, и тука да си почисти
Много приказки, много нещо

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #986 -: Юни 08, 2015, 10:29:02 am »
8 дом + напрегнат аспект с Марс, Сатурн, Плутон?
Благодаря! А ако последен аспект на луната е хармоничен в случая,как се тълкува-ревнува или не?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #987 -: Юни 08, 2015, 05:35:15 pm »
Моля ви,кажете за ревност кой дом се гледа? Любов,романтични чувства,комуникация,секс- са ясни.
ами то трябва цялостно да се погледне картата
ако е безпочвена ревност според мен трябва негов 12д, Нептун и Меркури да се гледат, като грешни мисли и представи, менално увреждане

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #988 -: Юни 09, 2015, 10:25:47 am »
ами то трябва цялостно да се погледне картата
ако е безпочвена ревност според мен трябва негов 12д, Нептун и Меркури да се гледат, като грешни мисли и представи, менално увреждане
Благодаря,Акрукс! Хорара съм го сложила на стр.52 и съм си отчела аспектите,но заключението не мога да направя.
У 12 негов е  Сатурн и прави нехармонични аспекти с Нептун У8 за мен в мой 8-ми и Меркурий У5 за него в негов 5-ти -мисли,че му изневерявам ли?
Луната У 12 мой е в негов 12 ,върви към хармоничен аспект с негови У1,3 , последният й  аспект ще е секстил с Уран.
« Последна редакция: Юни 09, 2015, 10:27:32 am от rroza »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #989 -: Юни 09, 2015, 01:45:55 pm »
Ще имам ли сериозна връзка?( Таро ме провокира, показва ми някакво запознанство и искам да видя и хорара какво ще покаже)