Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758059 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #1080 -: Юли 04, 2015, 11:28:38 am »
А това къде е упоменато? Прегледах отново горните мнения и не видях такава информация. Може и да съм пропуснал де, нали знаете, аз съм си малко тъпичък.

И твоето, и моето твърдение са примери за преднамерено четене.
Ти прочиташ 40 години разлика и правиш заключение, че той е богаташ, а тя - дребна пикла, която е с него заради парите му.
Аз чета, че ще подарява пръстен може би този месец, или може би след два, и се чудя - какво има толкоз да се чуди, че и да намеква, че и да обнародва плановете си пред трети лица, и въобще... И що пък да не е, щото пари събира ;D.

Но Уайти не е написала експлицитно нито твоето, нито моето твърдение във въпроса си. Всеки чете от камбанарията си, а е важно в твоята камбанария да е лесно и приятно за живеене, най-вече за теб самия.

По другия ти въпрос - ако си прочетеш мненията - не се ли съдържат много често там обобщения за женското народонаселение?

По третия въпрос - много мило, че помниш какво съм писала преди година, но моята памет не е на тази вълна, и не мога да ти вляза в темата. Не се заяждам, правя опити да те щадя, защото си ми, общо взето, симпатичен, умен, добряк и отзивчив. Но понякога се изпускам, като ме спъне в постовете ти някое еснафско клише, присъщо по-скоро на 70-годишния портиер от Волуяк в нашата кооперация. И вместо извинение - доколкото се познавам, това, че ти се ядосвам, е по-скоро комплимент към теб.
De omnibus dubitandum est

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любовни хорари
« Отговор #1081 -: Юли 04, 2015, 12:10:54 pm »
Сега  - не стана ясно той ли е с 40 години по-възрастен...не, че е от значение, де, но този дето е минимум на 60, има семейство от което се крие, ли?

Извинявай, но почва да става много забавно :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #1082 -: Юли 04, 2015, 12:11:04 pm »
Не са били "интимни", но въпросът е дали ще се оженят този месец?

Е, браво, Весо, тоя Той накрая май ще се окаже с 40 години по-възрастен и от мен :clap:.
De omnibus dubitandum est

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1083 -: Юли 04, 2015, 12:13:22 pm »
Възможно е да е загрижена за него - неин с-р в негов 1 дом и в знака на неговия с-р. У5 за нея е в неин 1 дом в Лъв, но върви към опозиция с Луната - не мисля, че се е привързала към него и едва ли ще се привърже, по-скоро се радва, че тя е харесвана от другите.
Интимна връзка също мисля, че няма да има между тях - техните У8 вървят към квадрат, с-рите им също, а това в любовните хорари е по-скоро показател за липса на интимна и емоционална връзка.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1084 -: Юли 04, 2015, 12:18:36 pm »
Абе всичко се случва в живота. Познавам случай, в който 70-годишен сексуално активен дядо изостави бабата, за да се ожени за 50-годишна. Той Близнак, тя Овенка - вече не му смогваше на мераците.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1085 -: Юли 04, 2015, 12:23:48 pm »
Вариантът осиновяване също е подходящ, ако нямат интимни отношения и е на приятелска основа.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #1086 -: Юли 04, 2015, 12:26:20 pm »
20г. е някак не толкова неестествено, но 40, това си е почти половин век.

Роуз, май всички сме любопитни, ще кажеш ли кой на колко години е  ;D

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #1087 -: Юли 04, 2015, 12:27:20 pm »
Всъщност той е по-възрастен с 42 години от нея. Той е на 67, а тя на 25.
Мерси за отговора, Веско.


От мен мерси за хорара, Уайти. Ще е интересно да видим какво ще се случи  :).
De omnibus dubitandum est

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1088 -: Юли 04, 2015, 12:29:12 pm »
На мен ми е любопитно да видя картите на двамата. Че на него му се е дощяла млада булка разбирам, но че тя е склонна да обмисли въпроса — това вече е забележително :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #1089 -: Юли 04, 2015, 12:33:07 pm »
Въпросът по хорара е, дали тя ще приеме или отхвърли предложението му за брак, а не дали ще сключат брак този месец.

Да, така е. От моята камбанария предложение за брак е по дефолт неприемливо, ако не сме си били "интимни". На 67 може и да не съм на това мнение.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1090 -: Юли 04, 2015, 12:34:50 pm »
Луна/Сатурн/Раху по ведическата - това можеше да се предположи. Материалното силно ги влече. Но сякаш не осъзнават какъв капан сами си залагат.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1091 -: Юли 04, 2015, 12:37:14 pm »
По картата на момичето не виждам голям ищах за интимности, та липсата им няма много да я съкруши. А с тази Луна-Сатурн - като нищо ще подходи прагматично и ще приеме. Мерка и той земен - ангажиран е повече с въпроси като какво ще обядваме и какво ще си купим, а не какво чувстваме. Накрая ще му стане болногледачка, та да си отживее и рибешката Венера.
Не съм гледала хорара. Но заради наталната й карта смятам, че ще се съгласи.

П.П. Много похотлив тоз дядо.  ;D Обаче като видя меркуриеви Луна и Венера, разположени така в мъжка карта... ::) Не вярвам да й допада на козирожката Луна. Но поне разбрахме защо него го влекат млади гаджета  :012:
« Последна редакция: Юли 04, 2015, 12:41:58 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1092 -: Юли 04, 2015, 12:37:45 pm »
Състрадателна Венера, козирожки съвпад Луна/Сатурн — може и да се навие Ю.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #1093 -: Юли 04, 2015, 12:40:40 pm »
Екзалтирали Юпитер и Венера в тригон, явно момичето обича да я 'отглеждат'.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1094 -: Юли 04, 2015, 12:44:25 pm »
По ведическата картата на дядото - явни указания за овдовяване на прима виста не виждам, може би трябва да се разгледа в динамика - кога се е случило. Но има указания за повече от един брак, също така за не особено хармоничен микроклимат в семейното гнездо. Имал ли е увлечения извън брачното ложе? Някакви вредни навици?

Тъй наречените кама домове /домовете на желанието/ са силно подчертани - Луна в 3 дом, екзалтирало Слънце/Раху в 11 дом, тронов ретро Юпитер в 7 дом - в джйотиш картата. Луната попада в една от "брачните" накшатри.

---

По "западната" карта на момичето: големият тригон между Венера, Юпитер и Плутон /и трите есенциално силни/ може да я изкуши да потърси "лесен" начин да си осигури желания стандарт и стил на живот. Съвпадът Луна/Сатурн също допринася и накланя везната в посока към статусни амбиции. Впоследствие ще се задейства синдромът "жертва".  ;)

По Слънце/Марс би трябвало да е изборът й на половинка. Изборът по Луна/Сатурн говори за липса на зрялост, за инфантилност.




« Последна редакция: Юли 04, 2015, 12:56:59 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui