Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759642 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любовни хорари
« Отговор #1095 -: Юли 04, 2015, 01:00:40 pm »
То любовниците се виждат и в западната карта - съвпад на венера в близнаци с уран, в 12ти дом.

Ако гледаме онова правило за сходящите аспекти, луната му има два, така, че може да предположим два официални брака.

Много интересно е, че сатурн му е транзитирал 5ти дом, а за този транзит казват, че започваш връзка или с по-възрастен и зрял индивид, или ти самия във връзката си по-зрелия :) При нея също!

Иначе аз като, че ли не виждам достатъчно силни аспекти за брак, и двете венери скоро ще ги аспектират неприятно и юпитер, и сатурн.

Ама знам ли, то при такава разлика във възрастта май не трябва да гледаме традиционни сигнификатори.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1096 -: Юли 04, 2015, 01:01:21 pm »
Значи все пак бях прав, че той има пари, а тя просто търси лесен начин да забогатее. После говорете, че говоря врели-некипели...
Не съм настроен против жените и не мисля, че всички жени са такива, но примери като този никак не са малко в днешно време. За съжаление "идолките" на днешните момичета също дават подобен пример.
Моето лично мнение, че бракът трябва да е само по любов и че в една връзка трябва да има интимност. Отсъства ли, всичко завършва с погром.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любовни хорари
« Отговор #1097 -: Юли 04, 2015, 01:04:06 pm »
Аз пък не разбирам за каква сигурност може да се говори при такава, а дори и при разлика от 20 години - та той може да се гътне всеки момент, дето се вика.

Чист едипов комплекс е това.


Сетих се нещо важно - затъмнението през септември е в съвпад с луната му ::)
« Последна редакция: Юли 04, 2015, 01:05:55 pm от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1098 -: Юли 04, 2015, 01:05:46 pm »
Аз пък не разбирам за каква сигурност може да се говори при такава, а дори и при разлика от 20 години - та той може да се гътне всеки момент, дето се вика.

Чист едипов комплекс е това.
Ами ако се гътне, тя няма ли да наследи дори и част от парите. Това и във филмите е често срещан сюжет.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любовни хорари
« Отговор #1099 -: Юли 04, 2015, 01:06:49 pm »
И да наследи, какво от това? Оставаш сам - виждала съм подобно развитие на нещата. Да не мислиш, че е лесно да гледаш дете сам, примерно?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #1100 -: Юли 04, 2015, 01:07:31 pm »
То затова липсва интимност. :57:

По хорара бих отговорила с "не", защото у1 и у7 ще завършат квадратура в рамките на настоящите им знаци. Единият управител е в знак на другия, докато другият е в знак на падения на първия. Нещо неравностойни ми се струват тези отношения. Може би чувствата не са споделени тук, не знам.
« Последна редакция: Юли 04, 2015, 01:10:18 pm от Mirabella »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1101 -: Юли 04, 2015, 01:09:01 pm »
Аз пък не разбирам за каква сигурност може да се говори при такава, а дори и при разлика от 20 години - та той може да се гътне всеки момент, дето се вика.

Ама нали го наследява?  :29:

Много от днешните жени не мислят в перспектива, ако им се падне някой "изгоден" вариант. Мисли се краткосрочно, недалновидно, за текущи облаги, а не за бъдещо развитие. Говоря за онзи тип жени, чиято ценностна система ги слага в графата на търсещите облага.

Луна/Раху/Сатурн в женска карта често дава неравен брак - с разлика в социалното положение, възрастта, произхода.


« Последна редакция: Юли 04, 2015, 01:11:06 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1102 -: Юли 04, 2015, 01:09:47 pm »
Е тя ако не прави секс с него, няма как да има деца от него.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1103 -: Юли 04, 2015, 01:11:35 pm »
Веско, не значи, но е възможно. И що да не наследи, тук не е Америка, дели се между съпруг/а и деца, останалите ядат жито на помена.

Дедушка ме кефи :012: White, като спомена, че имал любовници, присети ме за един негов набор, чаровник от старата школа, който без никакво смущение ухажва студентките в автобуса. Бракоразводен адвокат, Рак.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #1104 -: Юли 04, 2015, 01:12:46 pm »
Аз викам - ако се обичат, да се взимат. Няма какво да ги мислим, това си е техният живот.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1105 -: Юли 04, 2015, 01:15:25 pm »
Да си се вземат, де. Може да се договорят за "отворен" брак.  ;D :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любовни хорари
« Отговор #1106 -: Юли 04, 2015, 01:26:54 pm »
Абе щом дядото не е спал с нея, пък иска да се жени, явно е бая влюбен....
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Любовни хорари
« Отговор #1107 -: Юли 04, 2015, 02:17:53 pm »
Този хорар с голямата разлика ме изяде.  :85: Чак на мен ми стана трепетно какво ще се случи. Ще викаме ли "Горчиво"...

По хорара с Юлия казвам, че родителите й са намерили някакъв по-млад жених. Или имат мечта за по-млад жених. Някой адвокат или учен. Но все още са тайни техните надежди, поне е тайно от Юлия.  ;D

Весо, ако всеки дъртак беше с пари и бизнесмен, друго щеше да ни е положението. А то като гледам - върволяк от бедни пенсионери, които не могат сметките да си платят. Та така с голяма възраст.
Дай да ги избием, че и те искат да се женят?
Не ти разбирам клишетата и това си е. Разчупи се малко. Любовта е навсякъде. Млад, стар, грозен, красив, беден, богат - има ли значение за теб? За мен няма значение. Когато сърцето ми е някъде из облаците, хич не се вълнува кой какъв е. Все за сметки говориш, за пари. А май ти ги правиш.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Любовни хорари
« Отговор #1108 -: Юли 04, 2015, 02:26:19 pm »
Мен малко работи могат да ме учудят-много по-странни работи съм виждал .Аз самия съм се занасял в големи възрастови диапазони,но пък що годе в разумни граници не е лошо-възрастта е относителна календарна/биологическа/психологична .Някой път 50 годишни жени са по-привлекателни от 20 годишни,няма нужда от примери  ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1109 -: Юли 04, 2015, 02:33:23 pm »
И мен наскоро ме изумиха еснафските разсъждения на една 32-годишна, уж образована и интелигентна жена /стелиумен Стрелец с Уран в съвпад със Слънцето и опозиция с Луната  :o/. Според нея щом една жена е 35+, вече няма право да разчита на отношения с връстник или с неголяма разлика във възрастта, а единствената й реална възможност е да се огледа за по-възрастен партньор, наближаващ 50те. Всъщност и за мъже на възраст 30+ имаше аналогични разсъждения, че търсели доста по-млади партньорки, с възрастова разлика около 10 години. В крайна сметка всичко опира до индивидуални предпочитания и доколко ти допада човекът.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui