Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759327 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1260 -: Август 27, 2015, 12:16:09 am »
arkus въпросът ми е има ли някакви чувства въпросния човек към мен, и има ли смисъл да се прибер заради него по празниците в бг .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1261 -: Август 27, 2015, 12:37:08 am »
arkus въпросът ми е има ли някакви чувства въпросния човек към мен, и има ли смисъл да се прибер заради него по празниците в бг .
Аделина, Нептун У5 за него е извършил квадрат с Меркури У1, У5 - отдавна не те харесва и нямате споделени чувства, Меркурий е в ингрес, предстои му да влезе в друг знак, така че при самата теб ще настъпи промяна в чувствата ти и в личен план. Луната У2, У3 ще извърши хармоничен аспект със Сатурн У8, У9 за теб и У2, У3 за него, ако държиш да си харичиш парите за човек, който те заплоди, остави да се оправяш сама, като в това време мачкаше чаршафите с друга- ела си, но ще е крайно неразумно от твоя страна. Последният аспект на Луната У3 в 9д е хармоничен- с Меркурий У1, У5 в 5д- може да пътуваш/празнуваш някъде наблизо там, а не тук.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любовни хорари
« Отговор #1262 -: Август 27, 2015, 03:04:40 am »
Избързваш с обратните връзки, а отделно въпросите ти са зададени така, че отговор Не всъщност може да е Да, например в картата от 10 юни питаш той дали има намерение за връзка- отговорът е Не, но пък картата показва в същото време, че може да стигнете до връзка, без да го е планирал- твоя У1 в сходящ хармоничен аспект с негов У1, който е ретрограден- ще му  е нужно повече време, за да стигне до връзка с теб.
На 25 юни питаш дали да му се обадиш- ами това е тъпо, ние да ти казваме на кого и дали да се обаждаш от твоя телефон  :012:  В картата Венера У1 отива към съвпад с Юпитер У3, което показва, че ще му се обадиш- на отстояние малко над 3 градуса са, във фиксиран знак и дом, което е след 3 мес. най-малко.

Ей как ме насмете :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

lindzi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #1263 -: Август 27, 2015, 05:14:52 am »
Извинявам се. Пропуснала съм от бързане . Въпроса е зададен в 22:26 ч. от Пловдив.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1264 -: Август 27, 2015, 06:46:33 am »
Здравейте,
зададох въпрос ще се съберем ли с ....( назован по име) до 3 месеца?
Въпроса е зададен в 22:26 ч. от Пловдив.
Според това, което показва картата- Да, ще се съберете, но може да е малко повече след 3 мес. Не знам защо си поставил/а този срок- сигурно си чел/а на други места, че хорарите са валидни 3 месеца, нали? Ами не е така.
Карта

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1265 -: Август 27, 2015, 08:13:35 am »
Аделина, Нептун У5 за него е извършил квадрат с Меркури У1, У5 - отдавна не те харесва и нямате споделени чувства, Меркурий е в ингрес, предстои му да влезе в друг знак, така че при самата теб ще настъпи промяна в чувствата ти и в личен план. Луната У2, У3 ще извърши хармоничен аспект със Сатурн У8, У9 за теб и У2, У3 за него, ако държиш да си харичиш парите за човек, който те заплоди, остави да се оправяш сама, като в това време мачкаше чаршафите с друга- ела си, но ще е крайно неразумно от твоя страна. Последният аспект на Луната У3 в 9д е хармоничен- с Меркурий У1, У5 в 5д- може да пътуваш/празнуваш някъде наблизо там, а не тук.
Благодаря Аркус ще дам обратна връзка от Италия, когато мога да вляза.

lindzi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #1266 -: Август 27, 2015, 08:34:03 am »
Според това, което показва картата- Да, ще се съберете, но може да е малко повече след 3 мес. Не знам защо си поставил/а този срок- сигурно си чел/а на други места, че хорарите са валидни 3 месеца, нали? Ами не е така.
Карта


Благодаря! Ами не, не е заради това срока. Сложих по кратък срок, затади самия въпрос, но честно казано сроковете все се разминават с действителността. Или се случват по-рано или по-късно  :012:

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #1267 -: Август 29, 2015, 11:58:18 am »
Здравейте,
До края на 2015 година, ще намеря ли мъжа, с който да имам сериозни отношения (в любовен аспект)?


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1268 -: Август 29, 2015, 02:54:56 pm »
Здравейте,
До края на 2015 година, ще намеря ли мъжа, с който да имам сериозни отношения (в любовен аспект)?
Ще се върнеш неочаквано при някой, в който си била влюбена, имали сте връзка или флирт.

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #1269 -: Август 29, 2015, 05:09:20 pm »
Познанството ми с Х назаван по име ще прерастне ли във връзка? Наистина ли ме харесва или е поредния тарикат?
« Последна редакция: Август 29, 2015, 05:11:03 pm от _perla_ »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1270 -: Август 29, 2015, 05:59:33 pm »
Познанството ми с Х назаван по име ще прерастне ли във връзка? Наистина ли ме харесва или е поредния тарикат?

До връзка няма да стигнеш с Х, може да се върнеш към предишна любов, тайна връзка или такава с колега

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #1271 -: Август 29, 2015, 06:22:50 pm »

До връзка няма да стигнеш с Х, може да се върнеш към предишна любов, тайна връзка или такава с колега

Едва ли, Акрукс  :) Последната ми любов беше преди две години, там вече всичко приключи, не съм привърженичка на тайните връзки, а за колега дума да не става. Благодаря ти за отговора! Поне по осми дом нещо няма ли да стане  :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Любовни хорари
« Отговор #1272 -: Август 30, 2015, 03:05:34 pm »
Аз питам Х. обича ли ме? Предварително пак благодаря за помощта.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #1273 -: Август 30, 2015, 04:18:57 pm »
Аз питам Х. обича ли ме? Предварително пак благодаря за помощта.


Аз ще се опитам да кажа нещо, но не ме взимай предвид  :) За любов се гледат 5-тите домове, ако не бъркам. Марс негов у5 е в напрегнат аспект с Венера твой у5, което по-скоро дава отрицателен отговор. Обаче ако вземем Плутон, като негов съуправител на 5-ти  дом си мисля, че има голяма вероятност да те обича  :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1274 -: Август 30, 2015, 04:48:12 pm »
Много силно е привлечен от теб. Дали те обича, май не се наемам да кажа. Без час не мога да погледна картата в програма.