Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758577 пъти)

thor

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Любовни хорари
« Отговор #1365 -: Септември 25, 2015, 04:15:53 pm »
Здравейте, ще бъда ли във връзка до края на годината, която да ме удовлетворява.

Благодаря предварително.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1366 -: Септември 25, 2015, 10:59:22 pm »
Здравейте, ще бъда ли във връзка до края на годината, която да ме удовлетворява.

Благодаря предварително.
Луната е без курс, няма какво ново да се случи по въпроса.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1367 -: Септември 29, 2015, 09:18:20 pm »


Днес си пуснах нов хорар: Х пише ли ми, защото му липсвам?

Искам да разбера защо не спира - от сантимент и емоции, или от болно его, защото последната дума не беше неговата. Прикачвам новия хорар.

Той е представен от Юпитер в Дева - може би е самоуверен, но за мен вече буквално няма достойнства. Опозицията му с Нептун говори, че е заблуден или, че мен заблуждава? И е на моята К5 - това, което търси там обаче няма да го намери.
Интересуват ме подбудите му да продължава да прави опити. По хорара вижда ли се аз да изпадна в умопомрачение (пак) и да се срещаме?

ОВ: Срещнахме се. Изяснихме си разни неща после. Май окончателно се "разплатихме". Затъмнението ми беше в 3 дом, ретро мерка ми направи опозиция към третодомната Венера :)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Simea

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Любовни хорари
« Отговор #1368 -: Септември 30, 2015, 08:06:41 am »
Здравейте,

Наскоро една моя приятелка се върна при бившия си. Въпросът ми е ще бъде ли дългосрочна сегашната им връзка или всичко ще приключи бързо.

Благодаря предварително.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1369 -: Септември 30, 2015, 03:08:42 pm »
Здравейте,

Наскоро една моя приятелка се върна при бившия си. Въпросът ми е ще бъде ли дългосрочна сегашната им връзка или всичко ще приключи бързо.

Благодаря предварително.
  С ретро Уран У5 в 7д (неин 1-ви)  и Слънце У5 съвпад с ретро Меркурий У3 е трудно да поддържа хармонична връзка, малко са иди си ела си и двамата. Тя има ли намерение да заминава в чужбина или да учи в друг град? Ако не- може да стигне до официализиране на любовта, като разпише. Слънцето У5 е във взаимна рецепция с Венера У1 за него в неин 5д- за нея чувствата са свързани в дългосрочен план с него, вероятно и дете ще има от него.

Simea

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Любовни хорари
« Отговор #1370 -: Септември 30, 2015, 03:23:44 pm »
Като цяло има намерение за специализация в чужбина. Иначе те не живеят заедно - в различни градове са и се виждат уикендите.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Любовни хорари
« Отговор #1371 -: Септември 30, 2015, 08:45:46 pm »
До три месеца ще се разделят ли? (жената задава въпроса)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1372 -: Септември 30, 2015, 10:31:17 pm »
До три месеца ще се разделят ли? (жената задава въпроса)
А защо трябва да се разделят? Той надалеко ли се намира? Да не е семеен и затруднен по отношение на срещи? Няма да се разделят.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Любовни хорари
« Отговор #1373 -: Октомври 01, 2015, 07:29:10 am »
Не е далече, но жената има извънбрачна връзка.  Благодаря.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #1374 -: Октомври 02, 2015, 07:35:55 pm »
Харесва ли ме С?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1375 -: Октомври 03, 2015, 03:04:10 am »
Харесва ли ме С?
като приятел/ка

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Любовни хорари
« Отговор #1376 -: Октомври 03, 2015, 05:59:53 pm »
Здравейте,нтирам
ако може да ми отелите малко време - ХХ, Има ли друга? - някаво 6-то чувство ми казва, че нещо се случва...

Благодаря Ви за вниманието

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1377 -: Октомври 03, 2015, 06:59:07 pm »
Според мен - не. Ти се заблуждаваш и нямаш трезва преценка. Той е ангажиран най-вече със себе си. Скоро ситуацията при него ще се промени и може да стане по-контактен заради обръщането на Меркурий директен.
Преди това неговите У1 и У5 - Меркурий и Сатурн, ще направят квадрат. Възможно е да преживее разочарования от партньор, да има спор с него.
Последният аспект на Луната е положителен за теб - секстил с неговия диспозитор и твой У3 - Венера. Още повече, че Луната е в негов знак - Близнаци. Трябва да ти се обади до 2 дни, защото горе-долу толкова са градусите до точен аспект.
Теб те разглеждам по Юпитер понеже е по-бързата планета от Нептун, а въпросът касае настояща ситуация - не далечно бъдеще. Ти си му почти на асц. Внимавай да не му досаждаш и да го обсебваш. В негов знак си - добре те приема.
И все пак твоят асц в Риби и ретро Нептун там - в заблуда си, самозалъгваш се.

Сигнификаторът на въпроса ти е Венера и тя е в неговия 12 дом. Само това не ми харесва много. Но за мен има твърде много фактори, водещи до отрицателен отговор на въпроса. Той е представен от Мерк в 1 със Слънцето - възможно е да е твърде зает за венерини занимания и да ги е игнорирал за момента и именно това да показва Венера в 12 дом.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1378 -: Октомври 03, 2015, 08:45:16 pm »
Харесва ли ме С?

Ти си се поувлякла. Той не е на тази вълна.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1379 -: Октомври 03, 2015, 08:51:20 pm »
Към The_One:

С този Сатурн, в съвпад с десц, едва ли ще съм обективна, но на работното ти място да се е мяркал интересен субект подходящ да бъде обект на внимание и чувства? :)