Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760289 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #1410 -: Октомври 09, 2015, 07:48:16 pm »
Не знам дали е параноя но някой може ли да ми отговори на този въпрос:
Имат ли любовна връзка Росица и Стоян?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #1411 -: Октомври 09, 2015, 08:13:22 pm »
Обърни се към някой дедектив..
Циганките пред "Св. Неделя" също може да ти окажат помощ, но внимавай, да не те окрадат между другото.

А сега сериозно..
Това си е тяхна работа имат или нямат връзка.. Какви са ти, че питаш?

Те и да ме откраднат много бързо ще ме върнат :) Той ми беше приятел, а тя ми е колежка.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1412 -: Октомври 09, 2015, 08:15:10 pm »
Имат ли любовна връзка Росица и Стоян?

Те и двамата са назовани по име, но въпросът не е зададен от тях. Така че, ако се абстрахираме от личността на питащия, бихме могли да разгледаме въпроса директно по АС/ДС и по класическите сигнификатори - Венера и Марс.

Венера, представляваща Р., тъкмо е влязла в знак на есенциална слабост, при това излиза от ретроградна сянка. Марс е в същия знак, но преди да съвпаднат, Венера ще направи квадрат със Сатурн, разположен в дома, управляван от Марс.

Съвпадът Луна/Венера мисля, че се беше състоял в края на Лъв, а не след ингреса на Венера в Дева, така че след като съвпадне с Марс, тя няма да го "свърже" с Венера. А и като цяло в тази фаза не виждам указания за динамика, за някакво развитие.

Самата Р. изглежда, че не е много наясно какво търси и какво иска в момента, а С. на този етап според мен е по-склонен да отклони мераците, ако случайно възникнат наченки на флирт.

И да се случи нещо, според мен няма да е точно сега. Има някаква предпазливост, неувереност и от двете страни.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #1413 -: Октомври 09, 2015, 08:17:59 pm »
Ще се разбере рано или късно :) Мерси много!

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #1414 -: Октомври 09, 2015, 08:59:14 pm »
Ставаше  дума да не те окрадАт, а не тебе да откраднат...:). :043:
хаххахха, ей, голям съм слепок :)  :57:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1415 -: Октомври 09, 2015, 09:27:39 pm »
Мисля, че в случая Верм е ♀. За мен негласно се подразбира някакъв интерес към Стоян, може би и ревност. От картата излиза, че има интерес към него. ♀ е в падение, ♂ съответно в знака на падението ѝ — акциите на Верм са паднали, докато обратно, на Росица, ☿, сериозно са се качили — ♂♍, ☿ в ♍ рулира и екзалтира. На Росица пък не ѝ дреме особено за Стоян. Сън в лятна нощ :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1416 -: Октомври 09, 2015, 09:33:38 pm »
А Росица по кой дом я гледаме, ако питащата е по първи, а Стоян по седми?  :017:

Хорарен триъгълник  ;D

Не знам, но с тази девешка Луна трудно си представям мотивът да е ревност. В такъв случай по ми се връзва да има "бясна" Луна - в Скорпион, Овен ;D, или да е в Лъв - наранено самочувствие/чувство за собствена значимост.
« Последна редакция: Октомври 09, 2015, 09:38:00 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #1417 -: Октомври 09, 2015, 09:35:43 pm »
хаххаха, не е ревност. Яд ме е, че Росица ме излъга, след като я питах. Разочарование е.  ???

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1418 -: Октомври 09, 2015, 09:36:54 pm »
По никой дом :) Гледаме къде най-много е залитнал Стоянчо (есенциалните достойнства на ♂ — кой е алмутенът му) и приемаме, че това е "другата" :) Всъщност по който се падне.
« Последна редакция: Октомври 09, 2015, 09:48:22 pm от Reptil »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1419 -: Октомври 09, 2015, 11:14:49 pm »
Ako Р. е врагинята, кой ще е нейният сигнификатор? За мен, Венера е сигнификатор на питащата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1420 -: Октомври 09, 2015, 11:15:04 pm »
Не знам дали е параноя но някой може ли да ми отговори на този въпрос:
Имат ли любовна връзка Росица и Стоян?
категорично Не- тя е представена от 7д, като назована по име и колежка, а той по 11д, като приятел, техни У1 Плутон и Уран в квадрат, техни У5- Луна и Сатурн в квадрат, но може да е имало флирт (секс), понеже техни У8 Мерка и СЛънце са извършили съвпад по някое време.
Това е в случай, че той ти е приятел по 11д, а не интимен приятел/гадже, бивш или настоящ

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1421 -: Октомври 09, 2015, 11:16:48 pm »
Ako Р. е врагинята, кой ще е нейният сигнификатор? За мен, Венера е сигнификатор на питащата.

Меркурий, в този случай.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1422 -: Октомври 09, 2015, 11:18:06 pm »
Меркурий, в този случай.
Защо Меркурий?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1423 -: Октомври 09, 2015, 11:22:22 pm »
Гледаме къде най-много е залитнал Стоянчо (есенциалните достойнства на ♂ — кой е алмутенът му) и приемаме, че това е "другата".

♂ е в троновия знак на ☿, също в знака на екзалтация на ☿.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #1424 -: Октомври 09, 2015, 11:45:09 pm »
категорично Не- тя е представена от 7д, като назована по име и колежка, а той по 11д, като приятел, техни У1 Плутон и Уран в квадрат, техни У5- Луна и Сатурн в квадрат, но може да е имало флирт (секс), понеже техни У8 Мерка и СЛънце са извършили съвпад по някое време.
Това е в случай, че той ти е приятел по 11д, а не интимен приятел/гадже, бивш или настоящ
Бивш любовник така да го нарека. Нищо сериозно явно :) аз го мислех за приятел ама явно не е бил.