Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758226 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1455 -: Октомври 21, 2015, 10:00:36 am »
А Х и У какви са в тази карта - част от уравнение?  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Michael

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Любовни хорари
« Отговор #1456 -: Октомври 21, 2015, 10:18:19 am »
A съм аз, с Х имахме авнтюра, У приятеля й. Благодаря за помощта.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #1457 -: Октомври 21, 2015, 04:18:23 pm »
Здравейте. Моля Ви за малко помощ, за отговор на въпроса. Х. ще му каже ли истината за това, което се случи между нас.

По-скоро ще говори с теб.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Michael

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Любовни хорари
« Отговор #1458 -: Октомври 22, 2015, 12:04:32 pm »
Не, картат показва много затруднена вербална  комуникация, Сатурн във 2-ри дом, Луната в сатурнов знак, Козирог.. Атма карака е Раху, т.е има някаква заблуда... Или при поставянето на въпроса  или  в цялата т. нар. любовна история.

Благодаря за отговора. Има заблуда със сигурност. Не му е казала цялата истина.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1459 -: Октомври 23, 2015, 09:38:11 pm »
С Х ще се видим ли до 2 седмици?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #1460 -: Октомври 23, 2015, 10:43:57 pm »
С Х ще се видим ли до 2 седмици?
По-скоро 3.
De omnibus dubitandum est

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Любовни хорари
« Отговор #1461 -: Октомври 24, 2015, 01:19:15 pm »
Ще се разделим ли с мъжа ми, с който и без това не сме в брак?

С усещането съм, че живея с капризно, незряло, непораснало, мислещо се за мъж дете, което снощи си реши, че съм от БКП и ето ти повод за скандал  - от Хасково съм и по новините вчера казаха, че хасковлии са предимно еди какви си, така че и аз автоматично съм била такава.

Цупим се днес, подобна кретения ми е чужда и затова и задавам въпроса - чудя се как не видях, че тоя човек се вълнува повече от новините и как ги отразяват по всички телевизии, отколкото от семейното щастие  :lol_hitting:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1462 -: Октомври 24, 2015, 01:23:01 pm »
Ама той съвсем се е чалнал, извинявай. Сега заради хипотетична партийна принадлежност ли ще се правят скандали?  :o

По хорара:

Според мен решението повече от теб зависи, не толкова от него. Него повече го интересува правене на истерични драми, от мухата слон /и след това да се изживява като най-нещастният човек на света/, а не физическа раздяла. На този етап трудно би прекъснал "пъпната връв" с теб, не виждам категорично намерение.
« Последна редакция: Октомври 24, 2015, 01:28:51 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Любовни хорари
« Отговор #1463 -: Октомври 24, 2015, 01:26:36 pm »
Вече си представям как съм бабичка и ме убива заради подобна глупост. Определено смятам, че се е чалнал. Четох как жената трябвало да уважава мъжа, а мъжът да я обича, но в случая как да уважавам простотията.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1464 -: Октомври 24, 2015, 01:38:47 pm »
А този конкретно хорар показва някакъв тип "симбиотична" връзка, но неудовлетворяваща и за двете страни. Насреща обаче имаш човек, който на даден етап е лабилен и силно се влияе от настроенията си. Всяко чудо за три дни, не виждам сега да е способен да взема обмислени и адекватни решения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1465 -: Октомври 24, 2015, 09:30:16 pm »
По хорара на Eaglet: НЕ.

п.п. И аз съм от град, където гласуват предимно за левите, но аз- самата, съм си била винаги дясна. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1466 -: Октомври 25, 2015, 01:10:08 pm »
Ще се разделим ли с мъжа ми, с който и без това не сме в брак?
Луната У7  е извършила нехармоничен аспект със Сатурн У1, което показва напрегнатите отношения между вас двамата, както и това, че нямате брак и де факто не сте двойка в истинския смисъл на думата, но Венера У4 за него, У5 за теб е в сходящ съвпад с Марс У4 за теб, У5 за него, така че засега няма да се разделите, но въпреки това ИЦ в последен градус показва скорошни промени по отношение на дома за теб, както и за него.

П.П. Като си спомня как с моя мъж се карахме зверски в началото на 90-те, когато аз пламенно защитавах Луканов, понеже му се бъх вързала на обещанията за майчинство по 200лв (беше си само обещание, получавах по 130лв после и за двете деца), а мъжа ми го бяха привлекли в управата на петковистите в селото на дядо му, на който му бяха върнали земите... Всичко се оказа чиста загуба на време, енергия и похабена младост, а хората точно тогава натрупаха начален капитал, докато такива наивници, като нас, се караха за глупости.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #1467 -: Октомври 25, 2015, 03:03:30 pm »
Здравейте..Който прецени и има желание  нека погледне хорара ми..
много ми е объркано-заради носталгия към бивш, да неможеш да вземеш решение за нова връзка..
на какво се дължи тази ми раздвоеност,като от миналото просто немога да очаквам нищо,а на човека до мен  все още не мога да се доверя на 100 %.
Е,благодаря на всеки един от вас,направил си труда да го погледне
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1468 -: Октомври 25, 2015, 05:53:18 pm »
Р. ще се омъжи ли за А.? Р. ми е сестра. Въпросът е зададен от мен.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1469 -: Октомври 25, 2015, 06:27:47 pm »
Според мен не - Луната, с-р на сестра ти, върви към квадрат с Плутон У7.