Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760282 пъти)

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #1500 -: Ноември 06, 2015, 12:35:11 pm »
Да, макар че не виждам в картата да е студент- Венера У1 е извършила квадрат със Сатурн У9.
Явно не се отдава на учението си толкова, посвещава времето си на други неща. Видях, че ходи на speed dating бързи запознанства, повече няма да питам за него.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #1501 -: Ноември 06, 2015, 12:52:45 pm »
Здравейте. Наскоро срещнах едно момиче и ми се иска да разбера ще имам ли дългосрочна връзка с него. Благодаря предварително.

Вие имате ли връзка или се надяваш да имате? На мен ми се струва, че ти имаш желание, но някъде ще се разминете.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Michael

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Любовни хорари
« Отговор #1502 -: Ноември 06, 2015, 01:26:32 pm »
Вие имате ли връзка или се надяваш да имате? На мен ми се струва, че ти имаш желание, но някъде ще се разминете.

В начален стадий сме, но и двамата имаме желание за връзка. Разминаването може да дойде от това, че живеем в различни градове. Благодаря за отговора.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1503 -: Ноември 06, 2015, 03:26:10 pm »
Здравейте. Наскоро срещнах едно момиче и ми се иска да разбера ще имам ли дългосрочна връзка с него. Благодаря предварително.
Да, може да имате сериозна връзка, която да прерастне в брак дори. Странно, но по картата излиза, че сте в едно населено място  :)

Michael

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Любовни хорари
« Отговор #1504 -: Ноември 06, 2015, 04:13:50 pm »
Да, може да имате сериозна връзка, която да прерастне в брак дори. Странно, но по картата излиза, че сте в едно населено място  :)

Родом сме от едно и също населено място, но аз вече не живея там. Благодаря за отговора.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1505 -: Ноември 07, 2015, 01:22:35 pm »
Симпатии - да. За съжаление силни чувства, любов и развитие на отношенията не виждам. Има трети човек.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

gogo

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Любовни хорари
« Отговор #1506 -: Ноември 08, 2015, 02:30:30 pm »
ще остана ли с човека до себе си?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1507 -: Ноември 08, 2015, 04:12:15 pm »
Има добри изгледи да започнеш.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1508 -: Ноември 08, 2015, 05:16:23 pm »
Сигнификаторите ви, ♂ за теб, ♀ за него, са в съвпад; ☽, управителка на твоя пети дом, е в седми — показва, че увлечението за теб се е превърнало в нещо повече, че искаш връзка; ♂ се подсилва от взаимната рецепция с ☿; ♀ е на ссамия край на знака — това може да се разчете, че за него започва нещо ново. Освен това влиза в собствения си знак, а досега е била в падение — в новата връзка ще се усеща в свои води. Не съм задълбавал повече.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #1509 -: Ноември 08, 2015, 05:37:31 pm »
Сигнификаторите ви, ♂ за теб, ♀ за него, са в съвпад; ☽, управителка на твоя пети дом, е в седми — показва, че увлечението за теб се е превърнало в нещо повече, че искаш връзка; ♂ се подсилва от взаимната рецепция с ☿; ♀ е на ссамия край на знака — това може да се разчете, че за него започва нещо ново. Освен това влиза в собствения си знак, а досега е била в падение — в новата връзка ще се усеща в свои води. Не съм задълбавал повече.

Мерси много! Ще очаквам да видим какво ще стане  :)
Последен въпрос(може и друг да отговори, ако не ти се занимава) - четох, че времето, в което ще се случи нещо също може да се разтълкува по хорара. Така ли е и специално за тази карта може ли да се види?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1510 -: Ноември 08, 2015, 05:41:20 pm »
Луна в кардинален знак и кардинален дом би трябвало да носи бърз развой, но трябва да има и подкрепящи аспекти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1511 -: Ноември 08, 2015, 05:57:25 pm »
Мда. Ами няма аспекти Луната и туйто. Луна—Лилит за по-нажежено, ако те устройва :)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #1512 -: Ноември 08, 2015, 07:18:34 pm »
Приключиха ли отношенията между мен и Б.? Преди време каза, че има проблем с брат си, и че ще ми звънне когато успее да го реши, но оттогава близо 2 месеца минаха?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1513 -: Ноември 08, 2015, 07:42:52 pm »
Да, съжалявам. Огледай се за нови хоризонти и давай нататък.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1514 -: Ноември 08, 2015, 07:54:36 pm »
Здравейте, за първи път задавам хорарен въпрос. Дори до скоро не знаех за какво става въпрос в хорарната астрология,но ми стана интересно и ще търся литература...засега някой ще може ли да даде мнение по въпроса Ще започна ли връзка с Х?
ето я и картата
Домовете, описващи партньорство, любовни и интимни взаимоотношения са с разходящи, хармонични аспекти, което показва, че имате връзка, че живеете заедно или най-малко сте колеги и ви предстои комуникация/среща, кратко пътуване
Последният аспект на Луната У5 за теб е опозиция с Уран У12 в 1д- накрая любовта може да ти донесе някакво неудовлетворение, да ти наруши спокойствието, да проявиш емоционални изблици.