Автор Тема: Пълнолуние 22 февруари 2016  (Прочетена 11426 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 22 февруари 2016
« Отговор #15 -: Февруари 17, 2016, 04:57:02 pm »

Така и не установих за себе си основните оси от картата на лунациите, когато имат връзка с нещо от натала, дали оказват влияние? АСЦ от настоящата карта съвпада със Слънцето на Хепи, което е на неин Иц, така че да докладва по-нататък в името на науката астрология.

Може ли предварително .... изброих 20 бр на съвпади (някои са до 2 гр) за последните 2г и нещо - но, не намирам влияние ... освен да е нещо толкова незначително, че да не се помни :). Има и с планети, и с възли, и с Вертекс ... само за 1 бр си спомням нещо, което да отговаря ...

Сега пак ще следя ... в името на науката астрология :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 22 февруари 2016
« Отговор #16 -: Февруари 21, 2016, 02:42:56 pm »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Пълнолуние 22 февруари 2016
« Отговор #18 -: Февруари 21, 2016, 07:44:38 pm »
Доста аспектирано е този път. :) Пълнолунната Луна е точно на АСЦ ми, активирайки секстила му с Юпитер, сУ4 и тригона с Марс, У9 и сУ4 :) Прави квадратура и към натален Нептун, У7/8 и куинконс със Слънце и Меркурий.
От два дни виждам конкретно проявление.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 22 февруари 2016
« Отговор #19 -: Февруари 22, 2016, 04:12:30 pm »

Така и не установих за себе си основните оси от картата на лунациите, когато имат връзка с нещо от натала, дали оказват влияние? АСЦ от настоящата карта съвпада със Слънцето на Хепи, което е на неин Иц, така че да докладва по-нататък в името на науката астрология.

Предполагам, че проработи съвпада на Асц на Пълнолунието със Слънцето - то ми е У2 - от темата за хорарите става ясно, че намерих парите, които ми липсваха от служебната карта. Иначе самото Пълнолуние няма допирни точки с натала, но е в 3 дом.
Приключване на документални истории, което се отрази на моя джоб :) - хубави са такива моменти :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 22 февруари 2016
« Отговор #20 -: Февруари 22, 2016, 07:26:41 pm »
Това пълнолуние се надявам да ми отключи професионалните теми най-сетне, че вече не се търпи тази стагнация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 22 февруари 2016
« Отговор #21 -: Февруари 22, 2016, 07:52:22 pm »
В 1 дом - донесе придобивка вкъщи и отказ да пазарувам онлайн в един сайт./ след като отново ме прецакаха.

 :character0029:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Пълнолуние 22 февруари 2016
« Отговор #22 -: Февруари 23, 2016, 05:38:26 pm »
Нали ми е в опозиция на Слънцето - днес за мен се е присетил един шнорхел. Цял ден пише, ама аз имам работа и точно с него не ми се занимава.
Знаех си,  че при аспект със Слънцето не може да не се появи някой. И нали диспозиторът му е ретро...айде пак от нафталина.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Пълнолуние 22 февруари 2016
« Отговор #23 -: Февруари 23, 2016, 09:19:05 pm »
При мен попада в 4 дом и оформя т-квадрат с връх Нептун в 6ти.... няма да го мисля :(

Започнах сериозно да го мисля, защото от известно време не се чувствам добре физически, а изследванията не показват отклонения и не знам какво да предприема занапред. :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 22 февруари 2016
« Отговор #24 -: Февруари 23, 2016, 09:37:06 pm »
Започнах сериозно да го мисля, защото от известно време не се чувствам добре физически, а изследванията не показват отклонения и не знам какво да предприема занапред. :(
Лунация в нехармоничен аспект с Нептун може да предизвика параноя и при най-здравите, неразположението ти е плод на самовнушение.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Пълнолуние 22 февруари 2016
« Отговор #25 -: Февруари 24, 2016, 11:59:55 am »
Продължавам случайно да срещам или да ме налазват всякакви субекти от миналото - такива с които нищо не е имало и дори не съм харесвала. От пулнолунието до днес - четирима. Буквално са на всяка крачка. Много силно ми действа тази лунация.
Но защо не срещам някой, който съм харесвала? Може би, защото пълнолунието е в опозиция със Слънцето ми - едно искам, друго получавам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 22 февруари 2016
« Отговор #26 -: Февруари 24, 2016, 05:55:12 pm »
The_One, а защо "набеди " пълнолунието е Дева за тези "недоволни" срещи ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Пълнолуние 22 февруари 2016
« Отговор #27 -: Февруари 24, 2016, 06:19:24 pm »
Поради липса на друг "виновник".  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 22 февруари 2016
« Отговор #28 -: Февруари 25, 2016, 10:44:09 am »
Поради липса на друг "виновник".  ;D

(Не) харесвам в другия/-ите е по 7-ми дом, виж Луната
Искам/ желая, (не)получавам- виж Венера/ Марс и 5/11
И дали двете лунации от февруари са активирали директно или индиректно транзит на външна планета, нодална ос към същите, както и прогресия...и разбира се, споделяне.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Пълнолуние 22 февруари 2016
« Отговор #29 -: Февруари 25, 2016, 02:41:06 pm »
Лунация в нехармоничен аспект с Нептун може да предизвика параноя и при най-здравите, неразположението ти е плод на самовнушение.

Абсолютно си права - оказа се просто вирус, а аз хукнах какво ли не да изследвам (което няма лошо само по себе си) :012: