Автор Тема: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016  (Прочетена 32821 пъти)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #30 -: Февруари 24, 2016, 08:41:40 am »
9д е 5-ти от 5-ти, дъщерята да не те направи баба?
оо, нее, само това не   :-X  рано е още, според мен, а и тя не иска да чуе за деца.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #31 -: Февруари 24, 2016, 08:46:53 am »
nerealna, според мен определено ще активира синастричният съвпад :)

Транзити или прогресии имаш ли към натална венера?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #32 -: Февруари 24, 2016, 08:58:29 am »
nerealna, според мен определено ще активира синастричният съвпад :)

Транзити или прогресии имаш ли към натална венера?

Да, това ще е интересно  може ли нереална да пусне една карта ...

Happy58

  • Гост
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #33 -: Февруари 24, 2016, 09:01:59 am »
а възможно ли е да е от минал живот? защото наскоро се запознах с един, с който имаме съвпад венера /моя/ и ЮЛВ /негов/. съответно това слънчево затъмнение активира синастричния съвпад.
сега сме много добри приятели, търсим се постоянно. нямам намерение за нещо повече ...ама кой знае...

Нереална, Венера-ЮЛВ не означава непременно лИбов - по книжките пише, че в минал живот сте били много добри приятели и в този ще се чувствате много добре заедно. Не че е изключено, но се иска и друго от картата.

Аз имам такъв случай - при срещата ни моя У5 транзитно е в/у моя ЮЛВ, а тр ЮЛВ е в/у Асц - и двете точни съвпади.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #34 -: Февруари 24, 2016, 01:36:10 pm »
Само аз ли го очаквам с добри чувства това затъмнение?  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #35 -: Февруари 24, 2016, 02:07:32 pm »
Еми, не :) И аз не се оплаквам от него :)
В знака и дома на СЛВ, в опозциция на Плутон, транзитен Марс в точен съвпад с натален Нептун, на натален IC, а IC на лунацията върху натален Марс.
Отдавна ми е активна темата за взаимоотношенията и сега продължава да бъде. Активност у дома и на път, може би ще сложа край на двоуменето по повод на едно обучение, което отдавна обмислям и все не мога да реша да започна. :)
Доста неща се променят и опозицията на Плутон показва, че процесът продължава. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #36 -: Февруари 24, 2016, 03:01:53 pm »
Нереална, Венера-ЮЛВ не означава непременно лИбов - по книжките пише, че в минал живот сте били много добри приятели и в този ще се чувствате много добре заедно. Не че е изключено, но се иска и друго от картата.

Аз имам такъв случай - при срещата ни моя У5 транзитно е в/у моя ЮЛВ, а тр ЮЛВ е в/у Асц - и двете точни съвпади.
Хепи, за натал съм чела, че Венера на ЮЛВ не е добра позиция за натива, ще има пречки по отношение на любов и материални блага, предполагам и за синатрията не е изгодна позиция, нали ЮЛВ действа като малефик- щом Венерата на Нереална съвпада с ЮЛВ на нейния познат, то в този случай е в опозиция с неговия СЛВ и неговото бъдеще не е свързано с нейните чувства, каквито и да са, до партньорски взаимоотношения няма да стигнат, независимо под каква форма- връзка, приятелство или делови партньори.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #37 -: Февруари 24, 2016, 03:13:48 pm »
Само аз ли го очаквам с добри чувства това затъмнение?  ::)
При теб ще е в 1д и тригон с Венера У2, съУ7 и СЛВ в 8д- ще се радваш на добри приходи от мъжа ти, обаче е в квадрат с Марс У8, съУ1 в 3д , сигурно няма да се изразяваш леко, нали ще ти оперират горна челюст, а може да показва прекъсване на срещите с любовник

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #38 -: Февруари 24, 2016, 03:44:53 pm »
Хи хи и аз се надявам на разхубавяване  :012:

А големият квадрат, който прави с Марс, Сатурн и Юпитер - мисля изцяло ще е по отношение семейно-партньорските теми и горната челюст - правилно. Участват и Сатурн и Марс по костно-челюстната тема, както и Юпитер, като У1, асцендента .... За мен ще е бъде ново начало по тази здравна перспектива  :) Също засегнати са четирите ми ъгъла :) и ето ти напрягане в партньорски план :) Мъжът ми ще забогатее, действително - изплащам му солидна сума всеки месец :)

Дано, дано само да съм здрава и да гледаме в една посока  :08:



Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #39 -: Февруари 24, 2016, 03:46:54 pm »
Хепи, за натал съм чела, че Венера на ЮЛВ не е добра позиция за натива, ще има пречки по отношение на любов и материални блага, предполагам и за синатрията не е изгодна позиция, нали ЮЛВ действа като малефик- щом Венерата на Нереална съвпада с ЮЛВ на нейния познат, то в този случай е в опозиция с неговия СЛВ и неговото бъдеще не е свързано с нейните чувства, каквито и да са, до партньорски взаимоотношения няма да стигнат, независимо под каква форма- връзка, приятелство или делови партньори.

Акрукс, явно си зависи от типа "астрология" :). Аз лично предпочитам да разбирам ЮЛВ като "нещото" от миналото, отколкото да е чудовището, което го описват. А и от 2 год имам достатъчно активиран ЮЛв, за да му видя проявленията :). С много хора във форума имам съвпади на ЮЛВ и с тях се усеща онова "познатото, удобното". Така че, на който както му харесва. 
Но, това удобно и познато не означава, че ще има нещо кой знае какво (както казваш) - това вече си зависи от случките в натала - нали писах на нереална да си разгледа какво има. Съвпада в синастрията само посочва, че двете души се познават "отпреди", нищо повече - не е гаранция абсолютно за нищо.

Относно Венера съвпад ЮЛВ в натал - отново въпрос на гледна точка. Човек просто ще трябва да промени отношението си към любовта (нейното изживяване), в аспекта на СЛВ. Стария начин да "живеене" на Венера трябва да бъде променен. Но понеже пък самия съвпад дава много познато "живеене" по дом и знак на ЮЛВ (което обаче вече не върши работа), като краен ефект се получава, че уж нещастни и т.н. любови. Не знам дали го обяснявам правилно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #40 -: Февруари 24, 2016, 03:55:37 pm »
Относно Венера съвпад ЮЛВ в натал - отново въпрос на гледна точка. Човек просто ще трябва да промени отношението си към любовта (нейното изживяване), в аспекта на СЛВ. Стария начин да "живеене" на Венера трябва да бъде променен. Но понеже пък самия съвпад дава много познато "живеене" по дом и знак на ЮЛВ (което обаче вече не върши работа), като краен ефект се получава, че уж нещастни и т.н. любови. Не знам дали го обяснявам правилно.
Моята гледна точка се базира на прочетеното, а и сверено след това с карти на познати.
Ето какво пише за съвпад на венера със СЛВ и с ЮЛВ:

Северный Узел в соединении с Венерой

Ловкость в обиходе, отношениях, что важно для романов, денежных дел, брака, дружбы. Талант быть в нужное время в нужном месте. Притяжение ко всему, что может принести счастье. Это хорошая карма, приветливость и щедрость в прошлом. В плохом случае - чрезмерность наслаждения, занятия бесполезными общественными делами.

Южный Узел в соединении с Венерой

Замкнутость, изоляция в эмоциях, неумение выбрать правильный момент для сближения с общественностью и для любовных дел. Выбирают время, когда другие заняты или не в настроении, поэтому с ними могут грубо обойтись, отсюда комплекс неполноценности. В хорошем варианте - серьезные глубокие отношения, желание помочь, могут надеяться на продолжительную душевную взаимность. Это кармическое - недостаток признания в прошлом.

Happy58

  • Гост
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #41 -: Февруари 24, 2016, 04:03:56 pm »
ОК, щом така ти пасва ... не е проблем.

Мисля, че посланията на звездите са толкова съвършени, че както и да ги "четем", все ще са правилни - въпросът е, кой какви очилца си е взел :)

Наблюдавам примерно Лили - нали тя е с такъв съвпад. Но няма да коментирам, защото няма да е коректно.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #42 -: Февруари 24, 2016, 04:16:33 pm »
ОК, щом така ти пасва ... не е проблем.

Мисля, че посланията на звездите са толкова съвършени, че както и да ги "четем", все ще са правилни - въпросът е, кой какви очилца си е взел :)

Наблюдавам примерно Лили - нали тя е с такъв съвпад. Но няма да коментирам, защото няма да е коректно.
Мила, все още чета без очила, с изключение субтитрите на ТВ, че съм малко късогледа  :012:

Лили не я познавам лично, нека тя да си каже дали има успех в любовта, като заточената ѝ в овен Венера е на ЮЛВ в 5д- това, което знам е, че все още е неомъжена и няма деца, но пък и не е късно за това, да действа по въпроса и изиграе ведически кету  :)

Happy58

  • Гост
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #43 -: Февруари 24, 2016, 04:21:09 pm »
Мила, все още чета без очила, с изключение субтитрите на ТВ, че съм малко късогледа  :012:

Лили не я познавам лично, нека тя да си каже дали има успех в любовта, като заточената ѝ в овен Венера е на ЮЛВ в 5д- това, което знам е, че все още е неомъжена и няма деца, но пък и не е късно за това, да действа по въпроса и изиграе ведически кету  :)

Предполагам, коментара за очилата е продължение на моето "образно" изказване ... не е било нещо лично

И аз не я познавам лично - наблюдавам коментарите във форума. И това, което пишеш е вярно, но нали обяснявам, че на мен това не ми допада - край, сложена е присъдата и всички с Венера на ЮЛВ ще са нещастни в любовта. Искам повече, искам поне възможност за реагиране, за промяна.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #44 -: Февруари 24, 2016, 05:37:52 pm »
И това, което пишеш е вярно, но нали обяснявам, че на мен това не ми допада - край, сложена е присъдата и всички с Венера на ЮЛВ ще са нещастни в любовта. Искам повече, искам поне възможност за реагиране, за промяна.
Е, то ясно, че няма как при всички да е едно и също проявлението на този аспект- нали се отчита в кой знак и дом се случва?