Автор Тема: Плутон,К8,У8Скорпион.  (Прочетена 39059 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Плутон,К8,У8Скорпион.
« Отговор #255 -: Декември 24, 2015, 09:16:48 pm »
Не мога да му се натрапя като не иска контакти с нас.Обичам го и ми е приятел,освен колега.

Можеш и още как
Той като е загубил пътя...
Човек ли ще спасяваш или ще си бърборкаме тука

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Плутон,К8,У8Скорпион.
« Отговор #256 -: Декември 24, 2015, 09:56:55 pm »
Рару,не знам какво да направя за него,ако измисля нещо-ще го направя.

Първо говори с човека, той ще ти (подс)каже какво да правиш

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Плутон,К8,У8Скорпион.
« Отговор #257 -: Март 03, 2016, 10:12:01 am »
Като си приказвахме за прецеденти в астрологията,ще ви кажа какво се случва в картата на близък човек и в реалния му живот.Предварително се извинявам,че ще пиша "на парче"-на който му се занимава-да чете без карта.
  Натал:Меркурий/Юпитер в Телец/6Д,но в знака на 7Д) с тригон от Плутон/Дева в 10 дом.
Венера Рак,Луна Близнаци(ако за някой е важно)

Транзитен Плутон У1/в Козирог,в 3Д и трз Юпитер У2/Дева в 10Д от известно време тригонират Телец,като въпросният Юпитер съвпадна с Плутон.По това време лицето получи немислимо голям кредит.Не съм виждала до сега по-нелогична,астрологично финансова катастрофа.Такава грандиозна загуба на пари,а и огромно затъване на минус за 3 месеца не съм предполагала,че е възможна при планети с такива нат.връзки и при този транзит.
Някой може пак да каже,че е важна цялата карта и не се гледа изолирана позиция.Но каквото и да се случва по другите линии,точно фигурките,които посочих,в конкретното време  трябваше,ако не допринесат за печалба,то поне да предпазят не от неуспеха,а от задължняване в този размер.
  Всеки би казал,че момента е добър за изкарване на пари,но каръкът беше изненадващо шокиращ.
« Последна редакция: Март 03, 2016, 10:20:42 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Плутон,К8,У8Скорпион.
« Отговор #258 -: Март 03, 2016, 10:20:59 am »
И транзитен Сатурн през 2 дом.  :57: :85:

Юпитер е съвпаднал с Плутон и на този човек му се е приискало да има големите пари. Но този аспект не е кой знае колко дългосрочен. Виж, ако беше Плутон в съвпад с Юпитер, който е у2 - тогава щеше да ги има тези пари. И навярно нямаше да са с помощ на кредит, а изкарани от бизнес, спекулации и т.н., връзка с подземен свят. И щеше да ги задържи до някаква степен. ако не всичките, то поне голяма част от тях.


А втори дом какво е?  :012: Не си логична, Драки. 2 дом са парите, ценностите, ресурсите, с които разполагаме. Без значение Сатурн кой дом управлява. В случая той минава през 2 дом и прави ревизия на това, което притежаваме. А и е в опозиция на 8 дом - притежанията на другите, банките. Сатурн му е дал ограничение, защото се е разпищолил, без да помисли. Като у3 - заниманията с търговия, договори, които носят пари - защото минава през 2 дом, и имат отношение с ресурсите на другите - 8 дом, резултатите са фалит.
« Последна редакция: Март 03, 2016, 10:25:39 am от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Плутон,К8,У8Скорпион.
« Отговор #259 -: Март 03, 2016, 10:22:30 am »
И транзитен Сатурн през 2 дом.  :57: :85:
Въпреки него!Той какво е-У3,да не е У8?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Плутон,К8,У8Скорпион.
« Отговор #260 -: Март 03, 2016, 10:32:38 am »
Сатурн в момента преминава през 2-те домове на седмодомието и баща ми. Е, няма как да не им се отрази. Аз помня какво е било и съм преживяла при един от тях съвпад на Плутон у1 с Юпитер у2, макар и в 3 дом.  :012: Знам какво беше, знам какво е и сега.  :72: Не, че е лошо, но тогава пари се изкарваха и никой не броеше дали в този ден чистата печалба ти е 200 или 2000 лв. Със Сатурн през 2 дом се правят сметки, равносметки и се опитваш да задържиш бизнеса си на повърхността, да не затъне. И не е много лесно. Но не се оплаквам. Защото вярвам в моето момче, че ще се справи, винаги ще намери решение. Дори и да фалира, ще успее да изплува.
Не е това, което беше. Юпитер и Плутон в комбинация дават, но и вземат. Не си винаги на плюс, но пак ти остава. Със Сатурн през 2 дом не си така ларж и се стремиш да нямаш минуси.

Хубава тема, но излизам. Хубав ден ви желая. :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Плутон,К8,У8Скорпион.
« Отговор #261 -: Март 03, 2016, 01:38:58 pm »
Въпреки него!Той какво е-У3,да не е У8?

няма как да е ВЪПРЕКИ Сатурн - там, където той минава, се иска дисциплина, прави се ревизия, има стагнация, иска се разчет. Кажи, той какво направи с кредита?

Всъщност, тук 8 дом го няма .... Просто тр Юпитер, У2, е попаднал в/у Плутон - човекът се е помислил за велик, поискали му се е много - е, получил го е. И, какво? Какво е направил с парите? Плутон иска да види някаква трансформация, нещо да се променя, да има еволюция.

Венера като е в Рак, Уран трябва да е минал през нея.
« Последна редакция: Март 03, 2016, 01:41:53 pm от Happy58 »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Плутон,К8,У8Скорпион.
« Отговор #262 -: Март 04, 2016, 09:02:34 am »
Хепи,кредита го вложи в бизнес,който се сгромоляса много гротескно,а е опитен с парите и не е злоупотребил.Виждала съм хора да изкарват пари и да пропиляват пари,но такава нелепа загуба не бях виждала.

  Много ме замислихте за Сатурн като причина.За сравнение ще дам себе си и това,че Плутон и У8 ми са съвпад и квадрат на стелиума,а Сатурн(У7,стар У8) ми го транзитира в тригон от 5Д.За това време(3 месеца) доходите ми не само са стабилни,а почти ги утроих,при това не броя приходи от съдружия,а от лично мои дейности.Положих много усилия наистина,типично по сатурновски.

 Разбирам какво имате предвид,момичета,но моето учудване е заради транзита на планети една върху друга и в тригони,които в натала са в мощни,хармонични взаимовръзки и диспозиторства(Мерк).За това недоумявам.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Плутон,К8,У8Скорпион.
« Отговор #263 -: Март 04, 2016, 04:08:16 pm »
Въпреки него!Той какво е-У3,да не е У8?
По-важно е качеството на планетата Сатурн, а не кой дом управлява, както и това, че преминава през неговия 2д и прави опозиция с ЛунатаУ9 в близнаци, която вероятно е в 8д , ето ти негативите по 8-ми и 9-ти дом, свързани с банковия кредит
От друга страна Венера, която е естесвен У2 и също свързана с притежанията на натива, в периода е наквадратена от тр Уран и среща опозиция от тр Плутон
тр Юпитер У2, съУ5 в съвпад с нат Плутон У1 му е изиграл лоша шега, като го е подтикнал да рискува мащабно по отношение на финансите.

Аз също бях пропуснала Сатъра, който е диспозитор на заключения знак козирог във 2д на малката, като ѝ бях обещала големите пари и печалба, понеже има юпитеров възврат, а точно по Коледа тр Юпитер кацна на нейната Венера в 10д, но нищо подобно не се случи дори при второто преминаване на тр Юпитер над Венера наскоро, и телефонът Самсунг s6, който си купи е употребяван, не е чисто нов, макар и закупен от магазин с абонаментен план. Кофтито в случая е, че малката е запомнила какви съм ги наговорила и наскоро ме пита "Абе мамо, ти нали каза да очаквам някакви големи пари, за кога беше това, че не запомних точно?"  :D И при нея Сатъра също е У3, а Юпитер е в 9д- прорева ми онзи ден от падежите, че не можела да ги схване, обвини пак мен, че съм я била родила тъпа, че не съм я натискала да учи когато му е било времето и куп подобни приказки ми наговори, а аз ѝ тиках насила в ръцете моя учебник по немски, в който всичко е обяснено на български, но тя не го взе, а даде луди пари да си купува речници и учебник, написан само на немски- в крайна сметка вчера ѝ преснимах страниците с падежите и таблиците със склоненията, та спря да реве лъвската ѝ Луна.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Плутон,К8,У8Скорпион.
« Отговор #264 -: Март 05, 2016, 07:11:35 am »
Аkruks,не съм омаловажавала Сатурн на човека,но не съм очаквала да успее да сътвори този драматичен крах,когато планетите,които споменах са в такива позиции.А и самият Сатурн не е без напрегнат аспект,но и не е лошо  аспектиран.Ти казваш заради опозицията на Сатурн към натална Луна-благодаря.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Плутон,К8,У8Скорпион.
« Отговор #265 -: Март 05, 2016, 07:59:19 am »
Защо гледаш само транзити-те саси свършили работата-осигурили са получаване на големия кредит,тук интересно е положението при прогресии и дирекции,пр.Луна в коя фаза е-имаше пример с Наполеон,на стара Луна тръгнал да превзема Русия-при което фал .Човека в примера има Плутон у1 в 10д-което си е яки кризи,трансформации за добро или лошо ,видени от много хора-10д някак е най-обективния,следван от 7д .

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Плутон,К8,У8Скорпион.
« Отговор #266 -: Март 05, 2016, 08:52:13 am »
Нали сте попадали на твърдението,че на Юпитеров транзит тригон/съвпад със Слънце,асц се умира(освобождава)-е,Юпитер ме яде в случая.То се умира и на всяка друга планета,ако ти е У8...но Юпитер е благодетелят и избавителят.Надявам се да "не го избави" от живота.


е Дракс, при мен Дупитер е У4,Слънце и ЮЛВ,сега премина през Асц./Марс У8- и още пиша,не от отвъдното  :29:

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Плутон,К8,У8Скорпион.
« Отговор #267 -: Март 05, 2016, 11:10:14 pm »
Аз имам Сатурн в 8 дом във Водолей. Плутон ми е в 5 дом в Скорпион и Сатурн прави квадрат към него.
Плутон ми е планетата - феникс. Връзките ми винаги са много обсебващи (което с времето отслабва), или партньора от мен, или аз от него. Много силни, изпепеляващи. Всяка раздяла я преживявам ужасно трудно, като обикновено в такива моменти подхващам нещо ново - курс, пътуване, някаква промяна в живота ми, която след време осъзнавам, че ми е била страшно полезна и много съм помогнала на себе си. Към старото обаче никога не се връщам. По-напред някой беше копирал текст, най-вярното нещо, което съм чела за Плутон в 5д: "Парадоксалното е, че се нуждаете от натиск или болка в живота си, за да предприемете нещо за реализацията на личността си"

Сатурн в 8-ми не дава ограничения в секса, по-скоро някакво чувство за вина, че го харесвам и искам толкова много. Дава ми и наследство. По друг начин досега не съм го наблюдавала да се изявява.

Квадрата помежду им ще ми е интересно някой да го коментира, ако има собствен опит, макар и малко откъснато от цялостната карта.