Автор Тема: Правя рожденни хороскопи (начинаещ)  (Прочетена 5355 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Правя рожденни хороскопи (начинаещ)
« Отговор #15 -: Март 11, 2016, 01:25:58 pm »
На мен ми е много съмнителна цялата работа ;D
Над силата е само умението да я владеем!

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Правя рожденни хороскопи (начинаещ)
« Отговор #16 -: Март 11, 2016, 01:29:13 pm »
Включвам се и аз  ;) Данните са 06.05.1988 в София в 08:25 сутринта. Не бързам, когато можеш тогава... Аз се отказах да разучавам астрологията, просто съм разсеяна и не запомням..  :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Правя рожденни хороскопи (начинаещ)
« Отговор #17 -: Март 11, 2016, 02:09:33 pm »
Преди десетина години имаше момиче в друг астрологичен форум, също събираше натални данни за упражнение. Много хора се върхаза и ѝ пратиха данните си, включително и аз от чиста проба любопитство /да ѝ тествам възможностите/, но след това никакъв отговор не получих, както и други доброволци. Така и не разбрах какъв е бил смисълът на упражнението.
направила си е доклада за пред семинара, какво толкова има за разбиране
 ;)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Правя рожденни хороскопи (начинаещ)
« Отговор #18 -: Март 12, 2016, 09:50:54 am »
Много ми е интересно за какво му е да се упражнява на случаен принцип.  :012: Да си призная честно не ме интересуват наталните карти на никой,който не е със сериозни кариерни постижения,но не в артсферата.Тогава изкопавам земята,за да видя 10 и 8Д.Или изключителна житейска ситуация,например на моя приятелка взривиха мъжа и в колата му преди много години...Може да се каже,че към други карти нямам интерес,дори и към любовта в картите.В синастрията,ако кажа,че ме интересуват аспектите само на Сатурн,Плутон и Марс ще прозвуча повърхностно и ако няма категорични мажорни връзки с тях,пак губя интерес.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Правя рожденни хороскопи (начинаещ)
« Отговор #19 -: Март 12, 2016, 02:39:00 pm »
Или изключителна житейска ситуация,например на моя приятелка взривиха мъжа и в колата му преди много години...
И какво е имало по картата му тогава- Плутон, Уран, Марс как са включени към 3д, Меркурий?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Правя рожденни хороскопи (начинаещ)
« Отговор #20 -: Март 12, 2016, 06:36:49 pm »
А, дракониада, дай ги тези карти?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Правя рожденни хороскопи (начинаещ)
« Отговор #21 -: Март 13, 2016, 09:16:19 am »
Картата на моята приятелка с взривения съпруг съм я пускала,когато бях съвсем нова във форума,но надали някой си спомня.Нямаше особен интерес към ситуацията.По-късно в едно от моите чистения я изтрих,заедно с моите коментари.Когато имам повече време и отново съм в темата за атентати и стрелби мога да я пусна отново,но ако искате поровете-може да сте захванали мой пост.
Картите на хора,които са ме впечатлявали съм ги качвала и след разборите,в които са участвали онези,на които им е било интересно съм ги махала.Форумът не се впечатлява от моите дерзания по 10Д и 8Д,У8,Плутон,нито от например хора със селски произход(сигурно заради слабата есенция  ;) ),които са се търколили далече от крушата и са се издигнали до капитан Първи ранг във военноморския флот заради Сатурн/Марс в Рак,в 10Д като връх на тао.
Когато попадна на забележителен човек пак ще кача карта,но такива не се срещат често.
« Последна редакция: Март 13, 2016, 09:20:51 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Правя рожденни хороскопи (начинаещ)
« Отговор #22 -: Март 13, 2016, 09:57:18 am »
А защо ги махаш, в крайна сметка ако всеки трие всички карти, то форумът ще стане едни голи приказки, не съм фен. Пък и днес ме интересува едно, утре-друго, всички са така, какво значи-няма интерес