Автор Тема: Новолуние 7-ми април 2016г.  (Прочетена 23496 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #105 -: Април 19, 2016, 07:17:21 pm »
В 9дом - съвпад Юпи - У5 и  тригон Сатурн - У6. За сега, не знам как ще се прояви, нямам конкретни очаквания.

Много натоварен месец, много!!! Започвам да преодолявам леко депресията и благодарение на срещите ми с психолог си поставих нови цели и се устремих към тях. Съсредоточих се в една посока, а не както до сега - в хиляди.  ;D
Продължавам да творя с ръце и да правя подаръци на околните - това ме прави щастлива. И последната ми маниА - вкъщи започнах да пренареждам по фън шуй.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #106 -: Април 23, 2016, 02:38:45 pm »
За протокола да се отчета как е подействало новолунието върху Меркурий  :)

В крайна сметка след преминало интервю нищо не се случи, но този месец ми беше един от най-силните откъм поръчки - все меркуриеви теми и дейности. И неочаквано се появиха нови клиенти.

Ако продължава със същото темпо, няма да има смисъл да си търся работа навън и да се занимавам с идиоти.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #107 -: Април 23, 2016, 06:13:46 pm »
Ако продължава със същото темпо, няма да има смисъл да си търся работа навън и да се занимавам с идиоти.  ;D
Пожелавам ти го, Лила  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #108 -: Април 23, 2016, 06:20:24 pm »
Хубаво е да има ежедневни контакти, социална среда. Но зависи каква е средата, заради някои няма смисъл да се правят компромиси. Обаче по неведоми пътища същите идиоти пак при мен е връщат  ;D  - вчера дойде поръчка от бивш работодател /последния/, пусната през София.  :043:
« Последна редакция: Април 23, 2016, 06:22:04 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #109 -: Април 23, 2016, 10:22:01 pm »
Хубаво е да има ежедневни контакти, социална среда. Но зависи каква е средата, заради някои няма смисъл да се правят компромиси. Обаче по неведоми пътища същите идиоти пак при мен е връщат  ;D  - вчера дойде поръчка от бивш работодател /последния/, пусната през София.  :043:
Аз така си мечтая да работя вкъщи , но няма как.Затова толкова чакам уикендите и ваканциите, да мога хубаво да си почина у дома, другите, уж наречени почивки , може да ме зареждат, но не ми действат релаксиращо.
Не вярвам с твоята Луна да имаш проблем с работа в домашни условия.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #110 -: Април 23, 2016, 10:44:06 pm »
Не вярвам с твоята Луна да имаш проблем с работа в домашни условия.

Определено има доста предимства, сам си организираш времето. Мога в рамките на деня да свърша разнообразни задачи - и да поработя, и малко домакински задължения, и да си правя почивки. Но липсва социална среда. Но предвид качеството и нивото на заобикалящата среда е по-добре да няма такава.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui