Автор Тема: Новолуние 7-ми април 2016г.  (Прочетена 23584 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #45 -: Март 23, 2016, 12:48:38 pm »
Умнице, важното е да е живо и здраво  :08:

пожелавам ти всичко да е наред - и с теб и с бебчо   :58:

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #46 -: Март 23, 2016, 01:10:07 pm »
Умнице, важното е да е живо и здраво  :08:

пожелавам ти всичко да е наред - и с теб и с бебчо   :58:
Благодаря, Хепи! :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #47 -: Март 28, 2016, 10:47:26 am »
В тригон с асцедента, уран вече се усеща върху венерата ми, тотална промяна на стила на обличане. Сигурно и в работата ще има нещо, венера е У10 ::)
Венера е у3, у10 в 9д- какво общо има с външния ти вид в случая?
 Обаче ме накара да проверя кога тр Уран е бил на моята Венера у2, У9 във 2д- точно на Нова Година 1972, когато съм била втори клас, а нямам спомени да ми е подменил ученическата престилка, но пък нали Уран е У6 при мене- януари го изкарах в леглото на тетрациклин, а после на нагревки в близката поликлиника, понеже бях болна от двойна брохопневмония.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #48 -: Март 28, 2016, 11:04:53 am »
Венера точно е У3 и У10, но тя винаги се свързва със стила на обличане, заедно с други астрофактори, разбира се. Но да преминеш от поли, рокли и 10 см токове на раздрани дънки и кецове...баш уранова е тази работа :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #49 -: Март 28, 2016, 11:12:23 am »
Венера точно е У3 и У10, но тя винаги се свързва със стила на обличане, заедно с други астрофактори, разбира се. Но да преминеш от поли, рокли и 10 см токове на раздрани дънки и кецове...баш уранова е тази работа :012:
Не съм ти виждала натала и не мога да коментирам, но облика, външния вид са по 1д- гардероба може да ти смени например една сол. Венера в соларен или натален 1д, а какво ураново има в раздраните дънки и кецове? Щеше да е ураново, ако си боядисала косата в синьо, кецовете са сребърни, а на главата вместо шапка носиш скафандър.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #50 -: Март 28, 2016, 11:15:48 am »
Не съм съгласна...много едностранно го тълкуваш уран. Пък и винаги трябва да имаме предвид изходната позиция т.е. положението до момента.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #51 -: Март 28, 2016, 11:27:56 am »
Не съм съгласна...много едностранно го тълкуваш уран. Пък и винаги трябва да имаме предвид изходната позиция т.е. положението до момента.
Да де, изходната позиция, нали дадох пример със себе си, когато се е случил този съвпад, че не съм имала промяна на гардероба- ново палто (ярко зелено с модерните за тогава ревери) и заешка шапка ми купиха чак следващата година, когато бях в трети клас и да видим- ммда, тр Уран е бил отново на Венерата ми   ;D ;D  В този период носех и тиранти, че преди това кръстът ми все гол.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #52 -: Март 28, 2016, 06:01:39 pm »
При мен ще е в 8ми дом, сещам се, че когато имах пълнолуние в 8ми баба ми си замина.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #53 -: Март 28, 2016, 06:19:07 pm »
При мен ще е в 8ми дом, сещам се, че когато имах пълнолуние в 8ми баба ми си замина.
Ами то всяка година имаме Новолуние и Пълнолуние в 8д, така се е случило тогава.
Лунарът ми стартира предния ден и лун. К8 е точно на МС, а Новолунието на следващия ден в 8д съвпада с Юпитер У4, но каквото има да се случи не може да предотвратим, дори да е прогнозирано, затова по-добре да не мислим лошото предвариелно, а да се радваме на днешния ден.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #54 -: Април 01, 2016, 02:37:18 pm »
При мен попада върху Хирон в 11 дом, но какво ще "освети" -  нямам идея ::)

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #55 -: Април 04, 2016, 10:35:13 am »
Интересен месец се заформя с новолуние върху Луната ми в 11 дом. Луната е  У2, У3.
Брат ми се жени този месец. Другото ще го видим накъде ще избие.  :)
Serve, love, give

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #56 -: Април 04, 2016, 03:33:34 pm »
И при мен е върху Хирон , в 1-ви.Прави опозиция на Уран У12 в 7-ми,секстили на Марс У2 в 12-ти и  Сатурн У11 на ИЦ.
В същото време тр. Меркурий е в съвпад със нат.Слънце и Венера във 2-ри,а тр.Венера върви към съвпад с нат.Меркурий в 1-ви.
« Последна редакция: Април 04, 2016, 03:41:32 pm от rroza »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #57 -: Април 07, 2016, 05:12:34 pm »
На мен сбъдва едно 7-годишно желание- в края на месеца най- накрая пътувам за бленуваното толкова време място, чак не мога да повярвам.
На 3 градуса от нат. Юпи , 2 от К11, секстил към Марс и ако се брои 4 гр орбис и към Слънце.
Нептун е в абсолютно точен тригон към нат. Луна , а Юпитер на нат. ИЦ
Акрукс се оказа права- наистина това новолуние сбъдна няколко желания, макар и ден по-рано, и без аспектите да са точни до градус-бленуваната приятелска среща, най-накрая платих целия воаяж, вечерта имахме сериозен разговор с Мр Синастрия и се взаимно разбрахме кой за какво се бори в тая наша история.
Позволих си да съм много искрена, а тоя тр. Нептун такава ревла ме е направил.
Днес имах и много изгодна шопинг терапия, основно вещи за дома.
Въобще, баш по новолунието съм изцедена, но поне съм отработила всичко, що е могло да се отработи. :57:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #58 -: Април 07, 2016, 06:29:57 pm »
Акрукс се оказа права- наистина това новолуние сбъдна няколко желания, макар и ден по-рано, и без аспектите да са точни до градус-бленуваната приятелска среща:57:
Акрукс също ден преди Новолуието беше поканена на вечеря от седмодомието- в случая дете №2, което ме води на изискан ресторант и плати сметката, а часове преди това представиха втората ми книга и се черпихме с представители на сдружението, което ме представи. Забравих днес да си запиша желания, купих си сутринта нови удобни обувки от естествена кожа с шита подметка, без да съм го планирала, всъщност снощи преди ресторанта ходихме с детето до магазина, но беше затворен вече- работел до 18,30ч, а не до 19ч, както очаквах.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #59 -: Април 07, 2016, 06:44:18 pm »
Нищо не съм гледала, знам, че ми попада в 6-ти дом и ще ми квадратира стелиума в 3-ти. Тогава ми е дипломирането, между другото.

На дневен ред излезе предложение за работа, обаче аз нещо му се мръщя. Чак юли ще мога да си подам св, ама хич не ме тегли. Единствено бих го направила заради парите, защото са доста повече от сегашната ми мизерна заплата.