Автор Тема: Цикъл Юпитер- Плутон  (Прочетена 13218 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #75 -: Март 12, 2020, 01:22:17 pm »
И затъмненията. Последното слънчево беше в съвпад с Юпитер в знак на падение.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #76 -: Март 13, 2020, 09:38:29 am »
как са живели /комуникарили без интернет,джиесеми ,придвижвали без самолети и без елекричиство и атомни електроцентрали и без урановата енергия
уран,нептун,плутон ги е имало и ще ги има,просто те са живели в свещената простота на незнанието :-[
писма по гълъби...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #77 -: Март 13, 2020, 09:58:41 am »
И затъмненията. Последното слънчево беше в съвпад с Юпитер в знак на падение.
Да, така е, били са и са фактор, а Слънцето също е звезда  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #78 -: Март 13, 2020, 10:07:09 am »
как са живели /комуникарили без интернет,джиесеми ,придвижвали без самолети и без елекричиство и атомни електроцентрали и без урановата енергия
уран,нептун,плутон ги е имало и ще ги има,просто те са живели в свещената простота на незнанието :-[
писма по гълъби...
И тогава е имало манипулации, но така, както е през последните две години, откакто всеки се оборудва с телефон, от който сърфира в интернет непрекъснато, никога не е било. Особено през последната година, толкова сайтове и сайтчета за фалшиви новини са се нароили, че ме догнусява... И не мога да се начудя на мои познати и приятел/к/и , които сляпо вярват на всичко написано и го споделят във фейсбук, че и по месинджер ми изпращат, за да ми "отварят очите"  ::)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #79 -: Март 13, 2020, 02:38:00 pm »
Мда, хората не могат да мислят, повтарят това, което казват по телевизора или у фейсбука. Сега е времето някой да почне да казва, че трябва да си стоят по къщите и да не пазаруват като за последно и нещата ще се урегулират :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #80 -: Юни 30, 2020, 06:41:13 am »
Днес,30.06.20г.съвпад Юпитер-Плутон в 24,7 на козирог, отново.
« Последна редакция: Юни 30, 2020, 07:09:05 am от Сафо »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #81 -: Юли 01, 2020, 11:27:03 am »
Аз и двата съвпада ги минавам спокойно засега. На 23гр Дева имам Сатурн,а на 21гр Везни имам Плутон. И на 26гр Овен е Луната ми. Този съвпад е най-близко до нея, но засега не е събитиен. Сори може да се каже, че ми е някак си спокойно и примирено вътрешно. Може би защото е регрограден. Вероятно следващият в каре с Плутона ми ще е напрегнат.
Сега лятото ми носи оптимизъм.

Как бихте тълкували директен съвпад на Юпитер и Плутон на К6, ако Плутон е у4, а Юпитер е у5 и у8?
« Последна редакция: Юли 01, 2020, 09:06:19 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4535
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #82 -: Юли 03, 2020, 03:12:25 pm »
Днес ще се запиша на курс за начинаещи трейдъри. Тези са във вторият ми дом. Във финансов полуколапс съм ..съвсем ми стегна на душата от ограничения .Дадох последните си пари за две книги, билет за един спектакъл и дори не ми стигат съвсем за курса. От курсове по иконопис и други подобни отивам при големите пари  ;D ,  че с трохи вече не издържам  ;) Вероятно ,отстрани пак ще изглежда като поредната авантюра на човек ,който се занимава с глупости.. имам чувството, че ще пукна без да разбера какво да правя, как да го правя, защо съм родена..Не съм ентусиазирана -изморена съм ,без батерии, без изход някакси ,но знам, че искам, ако правя нещо, да бъде за добри пари, а не трохи подхвърлени от неблагодарни и некултурни хора. Освен двамата/ тримата ,ако сложим и Сатурн, аз съм пряко засегната от Нептун в момента ..Не знам как ми се отразява -повече илюзии от това не знам дали е възможно в човек  ;D заблуди дано нямам вече, алкохола отдавна не ми носи забвение и не пия.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #83 -: Юли 03, 2020, 03:41:25 pm »
Амин, Ребека! Много ти се кефя на духа, продължавай да търсиш!))

//при мен тези циклят върху Слънцето и ми правят проблеми с дясното око, надявам се да е повече на въображение и тъпата ми козя педантичност/предпазливост/шибан страх, но докато не се разкара Плутон от Козирог, няма да мирна.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4535
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #84 -: Юли 03, 2020, 03:55:28 pm »
Благодаря за подкрепата Артс ,ама не съм голям еталон на Духа, баш сега /дори от хормоните, сигурно леко проплаках  :-X  /,но нямам друг изход ..освен да продължа  :) И ти ще се справиш ,Сатурнов камък не се троши лесно  ;D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #85 -: Юли 03, 2020, 10:52:03 pm »
Благодаря за подкрепата Артс ,ама не съм голям еталон на Духа, баш сега /дори от хормоните, сигурно леко проплаках  :-X  /,но нямам друг изход ..освен да продължа  :) И ти ще се справиш ,Сатурнов камък не се троши лесно  ;D

Пожелавам ти успех, обаче искам да споделя едно наблюдение-точно сега хората са склонни на едни крайности-развеждат се внезапно, напускат работа без сигурна нова, такива неща..а по-разумното е да бъдем прагматични и да се хванем за сигурно. Знам, че е лесно да се говори, но помисли - кое е най-сигурното, от което в момента би могла да изкараш пари. И друго-покрай тоя вирус борсите леекинко се побъркаха.
А относно духа-не се предавай, ще мине и това, виж дали няма някоя програма, по която може да си помогнеш, нали говореха за свободните професии (не проследих какво стана..)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4535
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #86 -: Юли 03, 2020, 11:42:34 pm »
Благодаря за съвета Папи ,но при мен- няма крайност, просто интересите ми са разнопосочни, а необходимостта от пари вечна.. Разумна съм доста и мисля първо да се напъна dа разуча какво- що  и после с премерен риск, да се уча с някоя сравнително малка  сума ,дето се преживява.. Имам талант в инвестициите -знам го, но не ми е на сърце. Ще го правя по принуда и с цел да осигуря финансов комфорт на онова ,което ми е на сърце  :) Плашат ме тези анализи ,почти се бях отказала заради тях, но ще трябва да ги разбера и надскоча ..Не се отказвам от нищо -ако някой ,нещо желае и го мога -ще му взема парите.  ;)  Дори днес ,след като писах ,успях да спечеля една малка сума, която не ми достигаше за курса.Да с Господ се чуваме ,но е строг с мен  ;D Постарах се последните години да постигна пасивен източник на доход, дори да нямам никакви други ..и се надявам в най -скоро време да проработи, за да получа минимален комфорт, докато проучвам нови пътища и изляза от ситуацията .

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #87 -: Юли 04, 2020, 01:39:19 am »
Беки, късмет ти пожелавам в новото начинание :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #88 -: Юли 04, 2020, 10:41:21 am »
Ребека, имам позната, която успява да си докара приличен месечен доход така, не съм разпитвала  с подробности. Има един сайт- Udemy, има много курсове онлайн, а понякога ги пускат и за по 11-12$, ако си ок с английския, може да пробваш, курсовете са рейтнати от хора, в много области.
И от мен успех!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4535
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #89 -: Юли 04, 2020, 11:13:43 am »
Поне ще разбера по -подробно и ще се обогатя, ако дори и разбера, че не е за мен и не ставам за това .Предизвикателство е, защото тези графики ,дето са като кардиограми и математически анализ, са ми друг космос и филм, в който или ще се сломя или ще разбера  ;D Мисля че на Плутона и Сатурн ще им хареса да напълнят с нещо ръбесто разводнената ми глава, да ми ритнат два шута за оправяне на лунната походка  ;) Мерси Романтиике   :-* благодаря ти Папи ,ще ги видя тези курсове .Иначе да- не смятам да ставам акула на борсата ,все пак съм си Ум Белият Делфин -Волният Уили и едни регулярни, прилични доходи от подобна дейност са евантуално желана цел .