Астрология. Езотерика > Астрология

Плутон и другите на асц

(1/22) > >>

Terry:

--- Цитат на: strelicka в Март 13, 2016, 07:18:59 pm ---а той убавец ли е с тази наквадратена венера на асц.,дългуч може би

--- Край на цитат ---

Май планетите на асцедента отразяват отношението на натива към външността му.

Т.е. венера на асцедента - харесва се, независимо как изглежда.

Сатурн на асцедента - не се харесва, независимо как изглежда :)




--- Цитат на: Papy в Март 13, 2016, 09:53:51 pm ---Определено сатурн на асц винаги ми навява лоши мисли
Мерси за картата, акрукс

--- Край на цитат ---

Да, и на мен, но тук интересното е, че се комбинира с Нептун - два противоположни астрологични принципа.

strelicka:

--- Цитат на: Terry в Март 14, 2016, 08:40:48 am ---Май планетите на асцедента отразяват отношението на натива към външността му.

Т.е. венера на асцедента - харесва се, независимо как изглежда.

Сатурн на асцедента - не се харесва, независимо как изглежда :)


--- Край на цитат ---

А с марс-уран-плуто на асц.какво ми е отношението  :012:

strelicka:

--- Цитат на: akruks в Март 13, 2016, 08:20:24 pm --- не е дългуч, 1,77 , с телосложение на Брус Лий и не е красавец, но е чаровник, от типа на Апостол Карамитев
 Венера там да има чаровна учмивка с трапчинки.

--- Край на цитат ---

м-да и моята половинка е с Венера на асц.в скорпи/носа е показателен за скорпи на асц./, предаде я в наследство на дъщеря ми с венера в близнаци на асц.,слава богу тя не наследи неговият специфичен нос,а на майка ми/

Рени:

--- Цитат на: strelicka в Март 18, 2016, 07:46:08 am ---А с марс-уран-плуто на асц.какво ми е отношението  :012:

--- Край на цитат ---

Вълнуващо трио .  ;)

Според мен отношението ти е : цинично-твърде лично-старая се -да -го-усъвършенствам-периодично-понякога-догматично.  :)

akruks:

--- Цитат на: strelicka в Март 18, 2016, 07:52:40 am ---м-да и моята половинка е с Венера на асц.в скорпи/носа е показателен за скорпи на асц./, предаде я в наследство на дъщеря ми с венера в близнаци на асц.,слава богу тя не наследи неговият специфичен нос,а на майка ми/

--- Край на цитат ---
изместихме фокуса на темата, но като си питала- активна и оригинална личност, сподобна на трансформации- лични, както и лично да въздейства към това на другите.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия