Автор Тема: Плутон и другите на асц  (Прочетена 19552 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #90 -: Март 23, 2016, 11:15:24 pm »
Аз
  :-\ Щом казваш,че има такъв-значи има.  :o
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #91 -: Март 23, 2016, 11:22:30 pm »
  :-\ Щом казваш,че има такъв-значи има.  :o

Часът е проверен по всички възможни начини, не повярвах направо. А от всички характерни за меркурий черти, само дълги крайници, нищо друго.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #92 -: Март 23, 2016, 11:33:32 pm »
Часът е проверен по всички възможни начини, не повярвах направо. А от всички характерни за меркурий черти, само дълги крайници, нищо друго.
И не е ли висок(а)?  :-\ Пък в 1Д Мерк бил в радост и се изразявал директно.В първия момент се замислих за съвпад/квадрат със Сатурн,но в Близнаци Сатурн се разпищолва и му е добре.  :017: Квадрат от Сатурн мисля,че пак не би го спрял да говори,защото квадратът по-скоро е критичен светоглед,който има директен "излаз" през 1Д.   :017:
Какви са аспектите към този Меркурий(когато и ако ти е удобно)?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #93 -: Март 24, 2016, 05:24:33 am »
Висок е. Има квадрат от марс/сатурн, но от секстилен знак, тригон плутон

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #94 -: Март 24, 2016, 04:56:55 pm »
Нереализиран Плутон в 10Д някак ще преглътна,но нереализиран Сатурн(или Марс) там,няма да мога.
Някой познава ли мълчалив Меркурий/Близнаци на АСЦ,който не е ретро и не е  в сянка?  :-\

Моят голям син е с Меркурий на АС (кр. градуси), АС Близнаци и Слънце в Близнаци. Късно проговори. Всичко разбираше, но се разпореждаше с команди. Има много хубава, стройна фигура, дълги крака. Меркурий е на АС от към 12 дом, на градус-два от АС. Квадратира до тао - опозицията на Марс с Нептун, Хирон и Лилит.

Сега говори постоянно, едни философии като разлокуми, недоумявам от къде му хрумват. Има нужда постоянно да говори, обяснява, да пита ... И малкия и таткото са с Меркурий на АС. И тримата се борят за моето внимание да ги слушам, а аз нали съм с АС Риби - като попивателна гъба - поемам, после анализирам ...
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #95 -: Март 26, 2016, 09:33:01 am »
Плутон в лъв не му ли е време да излиза пенсия?

всъщност до сега не съм се замисляла какво показва -пенсиониране

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #96 -: Март 26, 2016, 10:04:24 am »
И аз това се замислих -кое сигнифицира пенсионирането,пенсията -трябва да е Плутон,скорпион,у8д- пенсионните осигуровки са един вид влог в банка,пенсиите се изплащат от другите-парите на другите,работещите .Трябва да има някакво отношение към индивида-замесени Асц,у1д,Слънце в отношение с тях .МЦ и Сатурн замесени понеже има отношение държавата,Сатурн-също поради замесено време-навършени години,стаж .При социални и инвалидни пенсии -нептун.12д,риби ...

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #97 -: Март 26, 2016, 12:23:01 pm »
Сатурн най-вероятно — стари хора, напреднала възраст и т.н.

Опозит, "пенсиите се изплащат от другите" в нашия вариант, не е универсално това.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #98 -: Март 26, 2016, 12:50:53 pm »
Баща ми се пенсионира при тр. Сатурн на Асц. Малко преди това тр. Сатурн е направил съвпад с нат. Марс у6. Тр. нодална ос също се е мотаела около асц/дсц. Дирекционен Юлв съвпад с Мц. Пр. Марс съвпад сънце у10.

Но при него събитията са много в деня на пенсионирането - майка ми получи инсулт. Дирекционен Марс съвпад Венера у7. Венера е у12 също или 6 от 7. Прогресивмо Мц съвпад к12.

Едит: той се пенсионира и стана болногледач. То така излиза. Съвсем буквално пр. Мц на к12 - приключване на кариера и започва да служи за здравето на жена си.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #99 -: Март 26, 2016, 12:57:08 pm »
Рептил нас нали ни интересува пенсията при нас :012: Въпреки че наистина все по-актуално е пенсионирането в други държави,там поне има шанс-осигуровки 7 години дават право на социална пенсия,която е двойна на нашите средни .Обаче пак говорим за осигуровки,един вид застраховане-пак е Плутон .Забелязвам едно време нещата са били прости-можело да се мине с един сигнификатор,за древните може и да се мине със Сатурн/условия в старостта/,сега е доста усложнено-налага формули поне по Шестопалов-3 сигнификатора,че и по-вече понякога ::) .

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #100 -: Март 26, 2016, 01:32:42 pm »
Пенсия може и да няма, Опозите. Ха, ха. Само пенсиониране. Като няма кой да работи за нашите пенсии. Въобще отпиши парите, дето даваш сега. Та да се ограничим до по-сигурното — остаряването…

П.П. Макар че, като спомена Плутон, тамън на място си е в пенсионната система — но не по линия на лихвите  ::)
« Последна редакция: Март 26, 2016, 01:39:52 pm от Reptil »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7365
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #101 -: Юли 03, 2020, 06:54:04 am »
Дирекция на Плутон на асц.Асц скорпион,Плутон натално е на к11.Някакви идеи?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #102 -: Юли 04, 2020, 10:56:26 pm »
Дирекция на Плутон на асц.Асц скорпион,Плутон натално е на к11.Някакви идеи?
имала съм го на годинка, а малката дъщеря на 8г., нейният е скорпи

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #103 -: Юли 05, 2020, 11:43:03 am »
Аз съм го имала на 2г.
Казват, че Плутон в 12д, пък било то и на малка орбиса от АЦ, е слаб Плутон. По-скоро дълбинен, психологически, но не толкова активен при транзити.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #104 -: Юли 05, 2020, 04:35:14 pm »
Аз съм го имала на 2г.
Казват, че Плутон в 12д, пък било то и на малка орбиса от АЦ, е слаб Плутон. По-скоро дълбинен, психологически, но не толкова активен при транзити.
не знам кой го казва, но си е много активен при транзити, а разполижен в 12д черпи енергия от астрала ( не форума )   :)