Автор Тема: Плутон и другите на асц  (Прочетена 16898 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #105 -: Юли 05, 2020, 06:51:45 pm »
Дирекция на Плутон на асц.Асц скорпион,Плутон натално е на к11.Някакви идеи?

Натива ще се идентифицира с Плутон- Аз съм като Плутон,като външност, маниер, стил, лична себереализация или по-скоро ще бъде принуден да е като Плутон. Щом идва от 11 дом значи е на възраст 50-60 г и ако към момента обстоятелствата са били пречка да бъде себе си, сега даже и да разруши обществените норми, ще прави нещата по своя начин. Зависи какво активира по натал има значение как здравето ще реагира. Активират се и темите по 7 ми добрак, развод, сътрудничество, край . Ако има планети и кои към АСЦ, темите по домовете, които държат стават видими, чрез аналогиите на Плутон. Ще има поправки по аналогиите на 1-ви дом. Не е лека годината, но може човек и да се възползва от възстановителната сила на Плутон.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kalina_1986

  • Гост
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #106 -: Юли 06, 2020, 09:10:21 am »
Плутон върху Асцендента звучи супер секси.  8)
PS: Апелирам за нови емотикони, особено някоя, която да излъчва нещо секси.  :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #107 -: Юли 06, 2020, 10:01:20 am »
Асцендентът е социалната маска. С какви средства човек се адаптира спрямо средата.

Луна на Ас се представя за откликваща
Слънце на Ас - не оставам незабележим, дори и да съм трън във Вашите очи  :D
Визитката на Меркурий на Ас за пред света е че е информиран и информира, комуникативен, клюкар, любопитен
Венера на Ас - печеля Ви със своя стил в живота. С това, че съм суетна, красива, използвам тънки мурафети, за да Ви прелъстя - чувствена, пърхаща с мигли
Марс на Ас - с бутонките. Хората ме знаят като активен, настъпателен и борбен човек
Юпитер на Ас - хората ме харесват, защото виждат в мен щедър човек, веселяк, широкоскроен, непоправим оптимист, с чувство за хумор, който вижда във всичко възможностите и че няма невъзможни неща. Не ме харесват защото смятат, че съм грандоман, дървен философ, раздавам го всезнаещ.
Сатурн на Ас го виждат като реалист, човек здраво стъпил на земята, скептик, песимист, работохолик, не си оставя магарето в калта, строг, въздържан, по-добре врабче в ръката, отколкото орел в небесата. Всичко е въпрос на заслуги, в резултат на много труд, работа и усилия, някаква концепция. Залага на сигурното.
Уран на Ас - непредвидим, като гръм от ясно небе
Нептун на Ас - неуловим, гъвкав, хамелеон, тайнствен
Плутон на Ас - ще те гази валяка, за да разбереш, че си само прашинка в Космоса. Оцеляващ. Хората може да смятат човек с такава позиция на Плутон за настойчив човек с тежък характер. Затова, че прекалено задълбава и че може да води досие, да шпионира тайно. Пиявица, енергиен вампир. Натрапчив, обсебен. Манипулативен "работи" обкръжението на енергийно, субтилно ниво. 
« Последна редакция: Юли 06, 2020, 10:42:01 am от starinthenightsky »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #108 -: Юли 06, 2020, 03:55:12 pm »
Колко градуса орбиса давате - откъм 1д и 12д, за да е в съвпад с АЦ? Все пак, в 12д са изгряващи, но са в 12д
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински