Автор Тема: Луната  (Прочетена 35270 пъти)

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Луната
« Отговор #90 -: Май 25, 2017, 02:26:33 pm »
Ще гледам филма, питах, за да разбера дали Плутон у4 в каре с натална луна, новолуние, стелиум телец, описва че ще завърши живота си в пандела ,заради финансова ненаситност по мунаден 2ри телец .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Луната
« Отговор #91 -: Май 25, 2017, 04:17:08 pm »
Роден е на Слънчево затъмнение със Слънце / ЮЛВ  и  Венера, която би трябвало да е видима, Вечерница, но Луната не е видима. Венера не  е слаба есенциално, но е "затъмнена" съвпад с възела и е над хоризонта . Най- силният акцент е Марс Близнаци ретро Меркурий Овен 10-9- секстил Юпитер, този  човек буквално е умеел да предсказва. Обаче, защо си признава, заради Марс- Сатурн ли ?!?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Луната
« Отговор #92 -: Март 28, 2021, 06:16:25 pm »
Аз, кой знае защо, я следя кога ми е в 6ти и 12ти дом. И кога минава през риби да прави съвпад със слънцето, там се усеща почти винаги.

В дома на Слънцето - символично новолуние в знака на Слънцето. В този ред на мисли транзитът на Луната през четвъртия, седмия и десетия знак от Слънцето, са част от този символичен лунен цикъл.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Луната
« Отговор #93 -: Март 30, 2021, 04:43:58 pm »

В дома на Слънцето - символично новолуние в знака на Слънцето. В този ред на мисли транзитът на Луната през четвъртия, седмия и десетия знак от Слънцето, са част от този символичен лунен цикъл.
Пълнолунието сега ми е символично Новолуние  :)