Автор Тема: Склонност към изолация, уединение, затворен живот  (Прочетена 21460 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Ти пък си голям скептик, аз вярвам в астрологията  ;D

Не зная защо, но наистина по дифолт съм приела, че си работи и не са нужни доказателства за това.

Тя работи, ние не наблюдаваме (звездите) и не знаем какво става. И живеем кратко, за да разберем. А ония михлюзи не са написали и съхранили като хората-кофти, но това е

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Не харесват Емо Чолаков ?  ::)

Да, заради шегите :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Всяко излагане на Емо Чолаков за повече от половин минута може да предизвика фатален вътрешен кръвоизлив у зрящия го. Потвърдено от Съюза на българските рентгенолози и томографици :67:

Смешно ми е да видя "псевдонаука", употребено в необиден смисъл :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
На мен пък Минчо Празников ми е любим  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=1aZfhAMeaI0
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Минчо Пр. е пич ;D И говори по същество!


Мирабелке, човърках ти картата, но нямам убеденост, че съм я разгадал. По дирекции сега през Луната ти се изреждат всички малефици — минал е Плутон, ще да идват Сатурн и Марс. Квадратът дир. Сатурн към Слънце е кажи-речи точен. И двете светила са натиснати едновременно. Отделно, че и натално имаш предразположение към отделяне/усамотяване — Венера и Меркурий в XII дом управляват III, IV, V, VIII, а диспозитор им се пада Сатурн, екзалтирал и ретрограден. Връзката между Юпитер (приятелите ти) и Венера+Луна не е читава. Към Венера (У3) е малко двусмислена, но по същество негативна. Не ви се получава сякаш общуването с приятелите на някакво ниво. Може да им се струваш отдръпната, в резултат на което те не/съзнателно да те изключват от веселбата и така се получава затворен цикъл. Само предполагам, не знам.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Мирабелке,гледах дълго картата ти с  усещането,че си душа от бъдещето,въплътила се в миналото,упр. на домовете ,който ни интегрират в обществото са с напр.аспекти,венера,слънце и юпитер,все добротворци,ти подхождаш към околните с доброта,но не получаваш същото,не  разбират твоята широкоскроеност и трудно те приемат,защото си различна
слв в рак ,с диспоситор Луна/Уран на МС каре Слънце,и двете светила са в анаретни градуси,луна в първия,винаги се дават повече шансове,там сееш,учиш,усвояваш,колкото повече,толкова по-добра реколта ще отгледаш и ожънеш,слънцето в последните,действа по принуда,ако те са пропуснати,това предполага да преживяваш кризи и внезапни обрати в лични и работни взаимоотношения,слънцето /у7в 1д /се нуждае от партньорска подкрепа,одобрение за да се чувства значимо, карето към луна/уран на мс показват,че обществото трудно приема различните,превъзхождащи ги с интелект и знания,каквито ти дава астрологията,
Луна на МС добива обществено признание,успехи,известност,видимост чрез съвпада с уран,с астрология и диспозитора юпитер в 9 ,скорпи- ти си духовен водач,неосъзнат , но обществено значим с дълбочина на знания и умения,силата ти е в словото/юпитер каре меркурий /,интуитивно улавяш невидимите неща,мисъл-форма,настроена си на урановите честоти,високоволтови,до които малко имат достъп,това е плашещо за околните,всичко това върви със самотата, изолация,уединение-Меркурий упр.на водните домове 4,8 е  в 12,астрологията е самотно занимание,наквадратен от малефиците в 8 дом,диспозитора им също е в 12 дом-Венера сигф.на връзките със социума,в Козирог и в каре Сатурн, ВЗ помежду им ,има високи изисквания,класа,стил,често непокрити ,висока летва за околните,по-добре самотна,отколкото зле придружена.

към момента имаш СД ПЛУТОН върху съвпада Уран/Луна- тр.Сатурн също е минал през тях- това е процес, криза,болезнено и дълбоко преживяваш всичко,висока чувствителност към околните енергии,промяна и нов начин на осъзнаване и емоционален подход спрямо социума,прогр.Слънце скоро е ингресирало в Овен,отключва интерсептираните Овен-Везни,предполага същото,с тригона към съвпада Уран-ЛУНА/МС,пр.Луна съвпад нат.Слънце в 1 тригон Плутон,сол.Мс върху прогр.Луна,нещата ще търпят промени в нагласа ти и вътрешната колебливост и нерешителност,неудоволетвореност от липсите на топлота и споделеност ще бъдат запълнени,ще срешнеш човек,който да те допълва,катализатор на промените,някой друг пръв да направи стъпка към теб,като гледам това самотно слънце в 1 дом, квадратирано от диспозитора си,трудно допуска хора в своето пространство,тригонирано от малефиците в 8,в интерсептиран знак,крие много сила,но непроявена,необходимо е някой отвън-прогр.слънце в овен,у7- чрез партньорство да я отключи,решителност в твоята нерешителност,колебливост с този ретро погр.марс везни,който все се пита "да бъде или да не бъде" и никога не прави първата крачка
тр.Юпитер с ингреса от септември,за период от година във везни  е вторият ключ от към Везни и секстилно към МС/ съвпада ще ти предостави възможност да срещнеш подходящ човек,с който да преживее пълнотата на всички емоции,които са ти липсвали до сега в живота  :08:

Сещам за Д.Роулинг с Луна/Уран в 10 дом,какъв обрат е преживяла в посока световно известна,
Стив Джобс с Уран/Юпитер в 10дом ,Онасис с Уран/Меркурий в 10 дом,Мохамед Али с Уран/Сатурн в 10дом , /лека им  пръст/
Хенри Форд, Фреди Меркюри, Сорос,Марио Балотели  с Уран в 10 дом
всички те са постигнали, това да останат в историята със свое уникално умение
там ,където е уран нещата се преобръщат ,асансьорно,посоката е различна,неочакваното е очаквано :08:



Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Мирабелке, човърках ти картата, но нямам убеденост, че съм я разгадал. По дирекции сега през Луната ти се изреждат всички малефици — минал е Плутон, ще да идват Сатурн и Марс. Квадратът дир. Сатурн към Слънце е кажи-речи точен.

Не я плашете, не се умира от това  ;D

Преди няколко години имах едновременна дирекция на Слънцето и Луната към Сатурн и Уран. Много напрегнат период, бяха жестоки удари под кръста, човешка грозота, разочарование... но оцелях, това много ми кали характера.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Не плаша, бе, просто синтезирам вкратце какво ми се е видяло най-важно. Другото или вече е казано, или не ми се е съвсем избистрило — виждаш, че има нещо там, но не се получава да го дефинираш. А и не съм хванал още цаката на "интуитивно улавяш невидимите неща, душа от миналото, неосъзнат духовен водач" :) Няма да излезе астролог от мене, видяло се е.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
А и не съм хванал още цаката на "интуитивно улавяш невидимите неща, душа от миналото, неосъзнат духовен водач" :) Няма да излезе астролог от мене, видяло се е.

За астролог не знам, но явно не си по приказките от 1001 нощ.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
А и не съм хванал още цаката на "интуитивно улавяш невидимите неща, душа от миналото, неосъзнат духовен водач" :) Няма да излезе астролог от мене, видяло се е.

зачитам  ...и не съм хванал още цацата на ......и избухнах в смях,до днес е  фестивала в Кранево,отчитам неприсъствие
първо започваш с цаца,после с цаката и накрая с надцакване като станеш астролог,
аз съм любител и такъв ще си остана

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Цаца → цака бива, но в обратна посока е по-интересно какво може да се хване…

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Не знам к'во не й харесвате и й търсите кусури на астрологията- я как хубаво се "разл(м)ива" тази тема при стационарен Нептун.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
това беше ялов опит да покажа пълнежите на булевардната,но скорпито ведната реагира на фалша ;)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Благодаря ви, Рептил, Стреличка, Лили, Уран и на другите, които в момента не споменавам!
Признателна съм ви за подкрепата и помощта! :-*