Автор Тема: "Живеят" ли картите и след смъртта?  (Прочетена 13187 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #30 -: Май 08, 2016, 06:03:55 pm »
Само да кажа, че и друг път съм проверявала има ли активност в картата й. След смъртта й. Ако на мен ми се е случило нещо интересно. Само до транзити съм се ограничавала, бърз преглед. Но все е била активирана и при нея.
И ако ще ти е още по-интересно - в момента тр. луна е в съвпад с Юлв-то й. И опозиция Марса й. Тр. Меркурий в точно каре със слънцето й у2.  :012:
Чак ми стана съвестно и имам чувството, че ме гледа. Ако ме гледа - Здравей, мамо.  :38:

Тр. луна минава през 11 дом при нея. Та така - стана си медийна звезда в астрологичен форум.  :012:
« Последна редакция: Май 08, 2016, 06:07:05 pm от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #31 -: Май 09, 2016, 03:04:14 pm »
Леелее какъв 8 дом, какво чудо! :-\  С такъв 8 дом млад да погине, пак ще живее посмъртно! Иначе това с транзитите е плашещо, Сатурн му е у4 на к8 в полусекстил с нат Венера която е у8 :-\. За датата на убийството на Боби Кенеди няма ли нещо  :012:
« Последна редакция: Май 09, 2016, 03:06:18 pm от Ребека »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #32 -: Май 09, 2016, 03:15:40 pm »
Проклятията къде да ги търсим-Баща му е мафиот ;D Кво нещо умираме, отдавна сме се преродили за 3ти път, пък картите живеят  :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #33 -: Май 09, 2016, 03:36:56 pm »
Ами да проклятията наистина си работят, аз имам официално наследени проклятия по бабини линии, които не умряха с тях и аз им изкупвам проклятието. Няма да им гледам картите че  ще стане хорър и после ще ги прокълна и обвиня за задгробни транзити дето искат да ме вкарот при тях ;D

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #34 -: Май 09, 2016, 03:37:47 pm »
Марч пише, че картата на всеки човек живее и след смъртта му. Но не по отношение на неговите наследници, а спрямо него самия. Например, годишнина от смъртта, честване на събитие, свързано с негов принос към обществото или събитие, свързано с него самия като личност.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #35 -: Май 09, 2016, 04:26:45 pm »
По-бавно пишете де!Нямам време да изчета всичко!Вие пък когато най-бързам сте се разпенили без мен!  :96:

 :-* :38: :58:  :38: :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #36 -: Май 09, 2016, 11:45:00 pm »
По картата горе — У1 в Д8 в знака на У12 = смърт от проклятие :29: Ельоменатите са потопили самолета заради него.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #37 -: Май 10, 2016, 05:11:40 pm »
Дракс, положението е :-\ :-X :D Живи са те, живи :lol_hitting:
Няколко дни се чудя за карта на безсмъртен,чиито действия приживе все още предизвикват събития.Все се озъртам например за диктатори,за чиито идеи се водят войни,но не съм се спряла на никой.Или някой основател на благотворителен фонд...Ние имаме подходящи безсмъртни-братята Евлоги и Христо Георгиеви,строителите на СУ,но нямаме точни данни и ако се захвана,трябва да гледам по класическите управители,а не по функционалните.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #38 -: Май 10, 2016, 05:43:41 pm »
Когато транзитен Сатурн застане върху наталния Нептун на Маркс, а транзитен Нептун върху наталния му Сатурн (значи догодина по това време), ще се възродят идеите на Маркс и ще прегърнем отново социализма. :012:
Социализъмът (написах го на живков диалект) е в "Моята борба" на Адолф, нали е национал-социалист, а по Маркс е "Капиталът": Пари-Стока-Пари  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #39 -: Май 17, 2016, 09:23:05 am »
Понеже се спомена клана Кенеди, пускам една статия, много интересна, точно за преплитане на аспектите в картите на Джон Кенеди мл., баща му и Боби.

http://www.astro.com/astrology/in_oracle_e.htm

Понеже сега се разрових из картите свързани с това семейство, гледах тази на Джак Руби, и за пореден път попадам на карта с планета в съвпад с ЮЛВ в скорпион. Напоследък попадам на страшно много такива карти, на известни хора и такива оказали голямо влияние, та започва да ми се заформя една теорийка :012:

За това, което Ема спомена - баба ми и дядо ми, и двамата слънчеви скорпиони починаха преди 16 години. Миналата година, когато Сатурн за последно излизаше от скорпион, на 29-тия градус, ги събрахме в един гроб. ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #40 -: Май 17, 2016, 10:13:07 am »
Понеже се спомена клана Кенеди, пускам една статия, много интересна, точно за преплитане на аспектите в картите на Джон Кенеди мл., баща му и Боби.

http://www.astro.com/astrology/in_oracle_e.htm

Понеже сега се разрових из картите свързани с това семейство, гледах тази на Джак Руби, и за пореден път попадам на карта с планета в съвпад с ЮЛВ в скорпион. Напоследък попадам на страшно много такива карти, на известни хора и такива оказали голямо влияние, та започва да ми се заформя една теорийка :012:

За това, което Ема спомена - баба ми и дядо ми, и двамата слънчеви скорпиони починаха преди 16 години. Миналата година, когато Сатурн за последно излизаше от скорпион, на 29-тия градус, ги събрахме в един гроб. ::)

Няма ли да споделиш? :)

За над Марс няма какво да го мислиш .... прекалено много хора ще имат такава. Аз съм със съвпад на ЮЛВ с Нептун ... нищо кой знае какво от обикновен човек.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #41 -: Май 17, 2016, 10:22:47 am »
И на мен ще ми е интересно това за Юлв в съвпад с планета в Скорпион. На прима виста разгледах базата си данни, погледнах две карти на хора, които по мое мнение са направили нещо значимо. На втората карта вече имах Юлв в съвпад със Сатурн в Скорпион.  :)
За съжаление не знам час на тази карта. Но го подозирам в късен асц Водолей в съвпад с Уран. И Слънце на Мц.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #42 -: Май 17, 2016, 10:34:05 am »
Всички хора, които на мен ми попадаха бяха американци, активни и известни участници в културния, религиозния и политическия живот на страната. Няма каво да се лъжем Щатите са държавата с най-силна пропаганда, влияние на масмедии, политическо влияние и т.н. в света.

Та се зачудих, ако ЮЛВ показва миналия живот, то в скорпион и с планета в съвпад с възела...кои са тези хора? Какви са били в миналия си живот и случайно ли са родени сега, там - в Америка? Дали сами не са го избрали? Дали влиянието, което имат в днешно време не е поради натрупано окултно знание в миналия живот?


Ето линк, който иска да разглежда. Рейгън, Хилъри Клинтън, Рон Хъбард (основателят на сциентологията - религията на Холивуд), Майкъл Фелпс, сума ти актьори и певци...не всички имат планета в съвпад с ЮЛВ, но мнооого голяма част.

http://www.astrotheme.com/celebrities/search_by_astrological_criteria.php
« Последна редакция: Май 17, 2016, 10:38:15 am от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #43 -: Май 17, 2016, 10:34:35 am »
Аз имам Меркурий съвпад ЮЛВ в Скорпион. Явно и преди съм се занимавала с окултизъм, но не се знае с каква цел.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #44 -: Май 17, 2016, 10:39:55 am »
Аз имам Меркурий съвпад ЮЛВ в Скорпион. Явно и преди съм се занимавала с окултизъм, но не се знае с каква цел.

Може да си била алхимик :)


Държа да отбележа, че по принцип не вярвам в прераждания и т.н.
Frankly, my dear, I don't give a damn.