Автор Тема: "Живеят" ли картите и след смъртта?  (Прочетена 13338 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #45 -: Май 17, 2016, 10:43:03 am »
Може да си била алхимик :)


Държа да отбележа, че по принцип не вярвам в прераждания и т.н.
Може да съм била и крадла  :). А аз вярвам в преражданията и то доста, никога не съм се и съмнявала. Считам го за такава истина, като деня и нощта.  :) Много ми е чудно дори защо хората не вярват, но.....  всеки си има избор. :)

Happy58

  • Гост
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #46 -: Май 17, 2016, 10:55:08 am »
Всички хора, които на мен ми попадаха бяха американци, активни и известни участници в културния, религиозния и политическия живот на страната. Няма каво да се лъжем Щатите са държавата с най-силна пропаганда, влияние на масмедии, политическо влияние и т.н. в света.

Та се зачудих, ако ЮЛВ показва миналия живот, то в скорпион и с планета в съвпад с възела...кои са тези хора? Какви са били в миналия си живот и случайно ли са родени сега, там - в Америка? Дали сами не са го избрали? Дали влиянието, което имат в днешно време не е поради натрупано окултно знание в миналия живот?


Ето линк, който иска да разглежда. Рейгън, Хилъри Клинтън, Рон Хъбард (основателят на сциентологията - религията на Холивуд), Майкъл Фелпс, сума ти актьори и певци...не всички имат планета в съвпад с ЮЛВ, но мнооого голяма част.

http://www.astrotheme.com/celebrities/search_by_astrological_criteria.php

едва ли ... има толкова много хора с ЮЛВ в Скорпион и съвпад с някаква планета ... Но пък можеш да разгледаш къде стои Плутон на тези, които са ти направили впечатление - дали не е нещо по-особено (какво е правел преди човек), както и Венера) за задачите в този живот).

освен това, скорпион не е само окултно знание



Държа да отбележа, че по принцип не вярвам в прераждания и т.н.

е тогава теорията ти не "издържа" .... хем няма прераждане, хем пък дошли с някакви знания ...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #47 -: Май 17, 2016, 11:43:10 am »
А какво общо има вярата с теориите, Хепи? Нищо общо ако питаш мен. Теорията е нещо, което се изгражда на база факти, които даден човек е наблюдавал. Дали вярва в тях или не, не оказва влияние върху проявата и качествата им. Както се казва - гравитацията действа, независимо дали вярваш в нея или не.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #48 -: Май 17, 2016, 01:24:41 pm »
А какво общо има вярата с теориите, Хепи? Нищо общо ако питаш мен. Теорията е нещо, което се изгражда на база факти, които даден човек е наблюдавал. Дали вярва в тях или не, не оказва влияние върху проявата и качествата им. Както се казва - гравитацията действа, независимо дали вярваш в нея или не.

Чиста логика.

Ако съзнанието ти изключва съществуването на друга реалност, освен настоящата, не може да формулираш каквото и да е вярване или теория, базиращи се на "другото".
Щом съзнанието ти започва да включва в разсъжденията си тези идеи, значи е готов за промяна - въпросът е ти дали ще си позволиш.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: "Живеят" ли картите и след смъртта?
« Отговор #49 -: Май 18, 2016, 09:20:08 am »
А какво общо има вярата с теориите, Хепи? Нищо общо ако питаш мен. Теорията е нещо, което се изгражда на база факти, които даден човек е наблюдавал. Дали вярва в тях или не, не оказва влияние върху проявата и качествата им. Както се казва - гравитацията действа, независимо дали вярваш в нея или не.

преминаваш през илюзията за да получиш просветление,за да повярваш
търпението ражда вулкани