Астрология. Езотерика > Астрология

Домашни отношения

(1/8) > >>

Papy:
Няма такива хора, които, събрани на едно място по-продължително време, да не се скарат
Въпросът е: какво щеше да стане, ако примерно можеше човек да живее със същия като себе си
Също толкова интелектуален, съобразителен, тактичен, високо морален и т.н.

И аз ви казвам-пълен провал
Ние през цялото време градим една нереална представа за себе си и собствените си качества
И тогава следващ въпрос: като (ако) се знаем ние какви сме, защо не сме по-толерантни, защо мнението ни е толкова важно и позицията-твърда, да тежим на мястото си, да сме някои, важни

Papy:
Именно-война
Ама въпреки това не ставаме по-добри
И защо, защо??

Space:
> какво щеше да стане ако примерно можеше човек да живее със същия като себе си

Какво означава "същия като мен"? Същия като мен сега (10:58 pm, 04.06.2013) или след 5 минути или след 2 дена или след 20 години. Хората изобщо не са константни. Дори да се срещна с мен си от преди... 1 година (но примерно с променена външност) няма да се позная. А можеше дори и сериозно да се скарам със себе си. С по-младия себе си де, не със себе си сега. Мене си сега е пич.
До след 1 година.

You're only as young as the last time you changed your mind.

Papy:
Очевидно мутабелните знаци при теб са акцентирани :)

Papy:

--- Цитат на: Satin в Юни 04, 2013, 11:06:04 pm ---Желанието за хармония и разбирателство трябва да е двупосочно.

Аз живея със същото егоцентрично същество като мен. Все едно си говорим на неразбираеми езици, а сме едни и същи.

--- Край на цитат ---

Ами ако отстъпиш-дали ще се случи нещо страшно?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия