Автор Тема: Да се родиш...различен  (Прочетена 13239 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #75 -: Май 25, 2016, 06:40:01 pm »
Ще взема и аз да се присламча тогава  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #76 -: Май 25, 2016, 06:49:24 pm »
М не.
Разбирам повече от нумерология. Аз съм в трета лична година е те в 4 и 5/ За това са и двойка/. Няма как! Няма страшно! Страшното е в 6, 1 и 2.
Сигурен ли си, че рабираш от нумерология?
Понеже единия е в ЛГ4, а другия в ЛГ5 и нямало начин да не са двойка?  :-\
Точно ЛГ6 и ЛГ2 са годините за любов и за чифтосване, ЛГ 1 за ново начало, в това число и в личния живот, ЛГ4 е кармична- човекът е разпънат на кръст между два житейски избора, годината когато трябва да реши по кой от двата пътя да продължи, а ЛГ5 е на засилена комуникация, пътувания, срещи, бла бла...

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #77 -: Май 25, 2016, 07:13:33 pm »
Сигурен ли си, че рабираш от нумерология?
Понеже единия е в ЛГ4, а другия в ЛГ5 и нямало начин да не са двойка?  :-\
Точно ЛГ6 и ЛГ2 са годините за любов и за чифтосване, ЛГ 1 за ново начало, в това число и в личния живот, ЛГ4 е кармична- човекът е разпънат на кръст между два житейски избора, годината когато трябва да реши по кой от двата пътя да продължи, а ЛГ5 е на засилена комуникация, пътувания, срещи, бла бла...
начало на връзката им в 9 и 1 за другия. последва раздяла, след няколко месеца са отново завдно до сегашните им лични години. 6 лична година край по технически причини. другият е в 5 лг 5 жизнен път, не знам какво ще е в 5 месец... кой на къде и защо. другия ще се поживее, попалува и в началото на 7 ЛГ с лични месеци 1 и 2 самота... По горе е посочено дали познавам ;-) познавам ли миналото ви, не се съмнявайте, че ще позная и бъдещето ви. планетите са си планети... тр напрягат само в кавички но кардинално нумерологията познава с интересна точност! важна е системата и всичко е собствен избор, просто нещата тр да се правят тогава когато им дойде времето :-)

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #78 -: Май 25, 2016, 07:22:39 pm »
Еми сега не мога да не питам за начало на връзка 7 и 3  :012: Какво казват числата  :017:

3 ли е? ;-) миналата година си била в 7, с начален личен месец 9.два месеца преди РД си била отново в лични месеци 9 -1. драматичен край и начало на самота.... предполагам. ;-)

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #79 -: Май 25, 2016, 07:30:30 pm »
Не де, аз съм 7-цата, а той миналата 3. Има катаклизми там, да  :012: И сега не сме точно заедно, макар че поддържаме някаква връзка уж :017:
опита ми показва че връзки са успешни тези, които имат съвпад на лични години или най мн година разлика. също така важни са кой в какъв личен месец е... ако има дублиране или разлика до един месец , няма значение в каква лична година си, тогава.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #80 -: Май 25, 2016, 07:48:45 pm »
Да, има си теми за тая работа

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #81 -: Май 25, 2016, 07:53:34 pm »
Темата е друга! :-)