Автор Тема: Цикъл Марс - Венера  (Прочетена 27062 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #60 -: Февруари 12, 2022, 11:48:17 am »
Цикълът Венера- Марс от 16.02. 2022 г, стартира с Венера, когато е най-ярка като Зорница и Марс, който е в знак, където е силно възбудим- прекалено ярко ще заявяваме своите ценности и желания, както и да сме прекалено въодушевени, от това да завоюваме на всяка цена желаното.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #61 -: Февруари 12, 2022, 08:50:29 pm »
Цикълът Венера- Марс от 16.02. 2022 г, стартира с Венера, когато е най-ярка като Зорница и Марс, който е в знак, където е силно възбудим- прекалено ярко ще заявяваме своите ценности и желания, както и да сме прекалено въодушевени, от това да завоюваме на всяка цена желаното.
Хубаво, при мен попада върху южния възел в началото на 5д.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #62 -: Февруари 13, 2022, 06:23:20 am »
Цикълът Венера- Марс от 16.02. 2022 г, стартира с Венера, когато е най-ярка като Зорница и Марс, който е в знак, където е силно възбудим- прекалено ярко ще заявяваме своите ценности и желания, както и да сме прекалено въодушевени, от това да завоюваме на всяка цена желаното.
Соларът ми стартира с този съвпад ,на к9 натално,квадрат нат.Марс.В солара -2ри дом.9ти дом е 4ти от 6ти-очаквам нещо да приключи по 6ти дом,с нещо/някой да се разделя.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #63 -: Февруари 13, 2022, 06:41:44 am »
Цикълът Венера- Марс от 16.02. 2022 г, стартира с Венера, когато е най-ярка като Зорница и Марс, който е в знак, където е силно възбудим- прекалено ярко ще заявяваме своите ценности и желания, както и да сме прекалено въодушевени, от това да завоюваме на всяка цена желаното.
И Венера и Марс са в сатурнов знак,Но Венера има отношение към Марс повече,отколкото той към нея.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #64 -: Февруари 13, 2022, 10:26:12 am »
Венера-Марс  16,57 козирог,диспозитора им в момента е невидим и не може да контролира  пазара, поскъпването е факт на много стоки,услуги,
съвпада им е фактор в икономиката, бизнеса, стоковите и финансови пазари
диспозитори са и на Нодалната в  Скорпи-Телец,финансовата ос

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #65 -: Февруари 16, 2022, 04:14:33 pm »
На 16.02.22г.нов цикъл Марс/Венера на 16*козирог.В антисия 14*на стрелец.
При мен в 9-ти дом в точна квадратура към Плутон У7, квинкокс към Слънцето ми У5 и съУ4, в точен тригон към прогресивна Луна У3, У4 и на 3* от такъв с Асцендента ми и Сатурн У9, У10, съУ11.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #66 -: Февруари 18, 2022, 12:06:51 pm »
При мен, цикълът е във 2-ри дом, купих си врата, 2 банички, 10 кг картофи, обувките ми боядисаха краката, в маникюра ми има цвят розово.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #67 -: Февруари 18, 2022, 02:41:53 pm »
При мен цикълът е в 7- ми дом, като най- точен аспект има с натален Марс в Близнаци на 17 градус.
Венера е У 5, Марс У11.Точката на антисията съвпада с нат. Нептун.
Във въпросния ден на точния съвпад ми се обади обща приятелка с бившия, която ми каза, че изобщо не бил доволен от сегашната си връзка и винаги питал за мен. Подробности няма да пиша повече, но много се израдвах на чутото, намерил си е майстора накрая.
Някакъв непознат номер ми звъни, блокирам, почва във Вайбър.
Доста малки неприятности, отложих днешното пътуване и пропуснах едно празнуване.
Противно на съвпада, който предполага заради дома, че ще съм активна , искам да съм сама в тишина и най- много някой телефонен разговор и соц. мрежи, никак не ми се общува на живо, избива ме на заяждане, агресия и обидчивост.
« Последна редакция: Февруари 18, 2022, 02:44:06 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #68 -: Февруари 18, 2022, 03:31:21 pm »
При мен, цикълът е във 2-ри дом, купих си врата, 2 банички, 10 кг картофи, обувките ми боядисаха краката, в маникюра ми има цвят розово.
Рени,със сигурност ти звучи дребно,незначително,дребнаво......но съвпадът е на к9 квадрат Марс на к12,в антисия точката на затъмнението,където е Слънцето на приятелката на сина ми,има неща,които ми се ще да отбележа,за да ми напомнят.
Около мен са асц стрелец и ММ и умаленият му вариант,подигравки и критики търпя ежедневно. ;)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #69 -: Февруари 18, 2022, 03:51:25 pm »
Занимават ме бижутерийни страсти

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #70 -: Февруари 19, 2022, 08:19:56 am »
При мен, цикълът е във 2-ри дом, купих си врата, 2 банички, 10 кг картофи, обувките ми боядисаха краката, в маникюра ми има цвят розово.

ма джиджи,банички,картофи,колко прозаично
от вчера тече периода на житната диета, половин килограм жито и си топ :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #71 -: Февруари 19, 2022, 09:34:27 am »
Стреличка,  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #72 -: Февруари 22, 2022, 08:49:03 pm »
Двете планети са ми върху нат. Венера У5 в 7- ми дом.
Преди малко се лакирах в яркочервено, не съм го правила от поне половин година.
Взех си шал с животински принт и разръфани дънки.
Марс ми е У 11, днес колежката почти ме убеди да ходя на онова групово посещение с обучение.
Само дето е на Г на географията, ама карай.
Глава ме боли от събота, в ПМС съм и мигрената се обажда . Имам и зверски апетит, не е истина колко ям, особено шоколад , качила съм и кг.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #73 -: Февруари 22, 2022, 11:06:39 pm »
Пет килограма чипс нямаш ли за моите четири литра тъмно пиво и три червено вино  ;D Но, като се замисля те сигурно са ми по цикъла Юпитер/Нептун,усещам го от по-рано,заради изострена сензитивност.Освен да направя житния режим тогава,като дойде той,че да чуя музика на сферите.Сега ще оплача джоба си с този втородомен цикъл с тъжни покупки в сатурнови икономични разфасовки. ;D И други работи купих,ама няма да се хваля,че чувам воя на умрялата камбана от финансовия Рай ;)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #74 -: Февруари 24, 2022, 11:09:16 am »
Кво  стана сега от този тъйй любОффен съвпад-на ти булка Спасовден.Тая Венера наистина е планета на войната,Марс екзалтирал ,големия Добротворец на трон/май бил невидим ::) /,ама и Путин една справедлива Везна..свят да се завие.