Автор Тема: (Цикълът) Марс/Сатурн  (Прочетена 39252 пъти)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #120 -: Юли 18, 2023, 10:28:54 am »
При мен се случва на К3-К9. Прави тау с Луната в 5ти. Стартът нямаше аспекти.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #121 -: Юли 18, 2023, 04:14:10 pm »
Не мога да се сетя при съвпада защо съм се възмутила, може опозицията да ми напомни. Все пак при мен натално те имат отношение един към друг.
Сегашният аспект е в тао с наталния ми Уран и така го чувствам -  време е, трябва промяна, трябва действие, трябва късане със старите структури, трябва нов модел, ново решение, досегашните не работят. Но навикът, инерцията, нерешимостта, миналите усилия, залогът на сигурното оковават.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #122 -: Юли 18, 2023, 06:10:54 pm »
На този цикъл във Водолей, не трябва ли Марс да е в Лъв и в опозиция на Сатурн от цикъла? Марс беше на 22° Лъв на 29 юни, тази година, според мен тогава беше кулминацията на цикъла.

https://www.plovdiv24.bg/novini/mejdunarodni/Uchenite-chuha-unikalen-shum-ot-kosmosa-1734297

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #123 -: Юли 18, 2023, 06:43:46 pm »
Акрукс, тр. Марс в Лъв активира цикъла им във Водолей и си има своите проявления, да.
Но ето това е цикъла разгърнат :
4.04.2022 Марс съвпад Сатурн Водолей
7.08.2022 Марс Телец квадрат Сатурн Водолей, растящ
20.7.2023 Марс Дева опозиция Сатурн Риби, кулминация на цикъла
25.11. 2023 Марс Стрелец квадрат Сатурн Риби, намаляващ
10.04.2024 г. Марс съвпад Сатурн Риби, край на цикъла, начало на следващия
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #124 -: Юли 21, 2023, 07:33:40 am »
при мен кулминацията е по 12-6 дом,близо до 1-7,марс дева-сатурн риби-оформи се т-каре с нат.слънце на к4
конфликт със съседи ,животновъди на котки,бълхи и мухи от разлагащите се в канчета храни
урбанизирани селяни първо поколение,второто са котките...
« Последна редакция: Юли 21, 2023, 07:44:23 am от strelicka »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #125 -: Юли 21, 2023, 10:11:35 am »
При мен е на куспиди к5/к11.
Мама се обади,счупило се е превозното и средство,пали/гасне.Пряко съм ангажирана,няма кой да го поправи.С Луна в дева е,активирана от кулм.Марс/Сатурн.
Синът ми се сдоби с нов(стар)уред,две в едно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #126 -: Юли 22, 2023, 05:47:48 pm »
Юпитер подкрепя, хвърля едно рамо на кулминацията Марс- Сатурн, което позволява да се премине по-леко през този буреносен период или поне с по-малко жертви.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #127 -: Юли 27, 2023, 11:48:56 pm »
Ах момичета, жестока работа е тази опозиция Сатурн-Марс. Аз я имам натално и цял живот я усещам като неистово наплежение и гняв, което просто ей така се ражда в мен и е направо ужасно докато един ден просто не отмине. Сега с последната опозиция, която прави и тау към натална луна е мноого зле, много зле. Ще се пръсна, не го искам, но емоциите просто преливат и са мега деструктивни. Много хора ще ме осъдят за това, но го споделям в името на науката и психичното здраве, а и квадратурата и на вас сигурно говори че напрежението се стоварва върху дамите наоколо. Усещам всички семейни жени на моята възраст като тотални врагове, ужасни хора, с които не искам да имам нищо общо, никога не искам да приличам на тях, да водя такъв живот като техния да изглеждам така и вътрешни мисли се надигат как едва ли не сигурно в техните очи аз изглеждам пропаднала, а в моите пък те са прецаканите. И така се навивам с някакви сценарии. Тая работа не мори, а мъчи както се казва. Естествено всичко това са вътрешни преживявания и мисли, които мен си ме изяждат, споделени само тук, отвън всичко си върви нормално.
Плюс Сатурн-Марс 6-12 осъзнах, че имам страх от професионално обвързване. Хората със страх от интимно обвързване така ли се чувстват? Искам да започна,  да имам работа и да поведа нормално работно ежедневие като гледам други успешни хора и в момента, в който стане време за старт/подписване/обвързване се плаща и не мога да си представя да отдам времето си на това. Просто искам да избягам.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #128 -: Юли 28, 2023, 12:09:30 pm »
При мен се случва на К3-К9. Прави тау с Луната в 5ти. Стартът нямаше аспекти.
два малефика удрят Луната ти,опозицията се разпада вече,но докато Сатурн е в риби,ще "тормози"подвижните.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #129 -: Юли 28, 2023, 12:11:15 pm »
Да, много добре разбрах и усетих този транзит. Просто чакам да отмине и размишлявам над случващото се.

Люляк

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #130 -: Юли 28, 2023, 10:47:53 pm »
При мен удари по оста К3-К9ти Развали ми се колата. Но за 2 дни я оправих.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #131 -: Юли 29, 2023, 06:47:08 pm »
И при мен беше в 3/9 дом, попътувах добре по суша и вода.
Квадратурата я усетих много кофти аз.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #132 -: Август 01, 2023, 11:43:36 am »
Лисана, съвсем адекватна реакция.  :-*
Сатурн винаги показва къде и обвиняваме другия/-ите, света, всичко извън нас, а защо, как- според статуса му. Опозицяита още веднъж изисква. Пробвай с отказ/ване/,  с не,  в ангажираните области, докато получиш разбиране на защо така реагирам, в периода, докато Сатурн е ретро.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #133 -: Декември 06, 2023, 07:04:55 am »
Нов цикъл Марс Сатурн в риби

10.04.2024 г. на 14 риби
16.08.2024 г. първа квадратура 17 близнаци стрелец
9.08.2025 г. кулминация вече във везни овен, първи градус на знака
9.12.2025 г. последна квадратура на 25 стрелец риби
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #134 -: Февруари 02, 2024, 06:34:05 pm »
Нов цикъл Марс Сатурн в риби

10.04.2024 г. на 14 риби
16.08.2024 г. първа квадратура 17 близнаци стрелец
9.08.2025 г. кулминация вече във везни овен, първи градус на знака
9.12.2025 г. последна квадратура на 25 стрелец риби
Двата малефика ще се съединят на к4 в картата с координати за София.Юпитер ,като диспозитор на съвпада е с Луна в телец.Картата е нощтна и всички планети са под хоризонта.Терма на Меркурий,който в периода е ретрограден ,изгорен.
Този градус на Риби е в антисия с 16*на везни.
При брата ми ,съвпадът се случва върху нат.Слънце и квадрат с Луната му в стрелец.