Астрология. Езотерика > Астрология

(Цикълът) Марс/Сатурн

<< < (2/30) > >>

delphin:
Този съвпад, начало на цикъл, е в точен куинконс от 4 дом с МП на наталния ми съвпад Марс/Сатурн в 9 дом и в секстил са Луната във 2 дом. Т.е. активира наталния куинконс на Луната със съвпада Марс/Сатурн като образува Йод.
Май се запалих да го проследя този цикъл :)

Дракониада:
 И аз се запалих,за това направих темата.Моите наблюдения в карти на хора,които познавам,без изключение показват,че без значение на знака,съвпадът е много успешен,дори и ретрограден,дори паднал и заточен по знак.Но това е само в мъжки карти и единствената жена,която споменава наличен в натала е Алена.  :08:
 А аз от както са заедно,имам някакво странно и приятно предчувствие,което не е конкретизирано и съм "заредила микроскопа" най-прилежно.  ;D

Happy58:
Секстил с 1,5гр орбис да го броя ли за аспект  ??? Много хилаво ми се струва :)

Happy58:

--- Цитат на: Дракониада в Май 26, 2016, 10:11:56 am ---Нали е мажорен-какво пречи да го сложиш под лупата за проверка.А и самите Марс/Сатурн не са хилави планети.С коя планета влизат в аспект?

--- Край на цитат ---

с неаспектиран Меркурий в 4 дом. А съвпада е в 5 дом.

delphin:
Драки, имам натален съвпад Марс/Сатурн в 9 дом  :) и досега не ми е попречил в нищо, напротив - усещам преди всичко градивното в него  :08:

ПП. Ако имаш предвид двете планети да са ретроградни, не, при мен са директни :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия