Автор Тема: (Цикълът) Марс/Сатурн  (Прочетена 39142 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #75 -: Март 31, 2020, 06:09:21 pm »
Как ще се разгърне цикълът във времето,малко статистика по дати:
29 юни секстил в 0*овен/водолей-Сатурн е ретрограден
24 август квадрат в 26*козирог/овен
27 септември отново двете планети са в квадрат като Марс е ретрограден в овен,Сатурн стационарен козирог 25*
29 септември квадратът е действащ ,сатурн тръгва директен
12 януари 2021г.Марс  в телец квадрат Сатурн водолей 2*
21 март 21г.тригон 10* водолей/близнаци
1 юли опозиция 12* лъв-водолей ,Сатурн е ретрограден(Уран е връх на тао с Марс/Сатурн)
25 септември тригон 7*везни/водолей
10 ноември квадрат 7*скорпион/водолей (Марс е съвпад с Меркурий,Сатурн съвпад Луна)
И начало на нов цикъл 04.04.22г.в 22* на водолей
« Последна редакция: Март 31, 2022, 06:10:54 am от Сафо »

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #76 -: Март 31, 2020, 07:36:43 pm »
Много съм притеснена от този цикъл.На куспидата на 12 дом е ,прави точен тригон с натален Плутон/У  9 дом/и натална Луна/У  5 дом/и секстил с натален Нептун/У  1 дом/
Сатурн ми управлява 11 дом ,а може би и 12 ,защото се куспидата на 12 дом се напира на границата на двата знака.
Дано да се размина само с изолация

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #77 -: Март 31, 2020, 07:44:18 pm »
В 6-ти дом, сходящ към МЦ на 5 телец.

Като гледам датите и градусите, които е пуснала Сафо, ще ме пука две години - имам венера на 24 овен и сатурн на 10 лъв. Майка ми пък има в натала партилен съвпад марс сатурн на 7 скорпион.

Следващият цикъл пък е върху наталния марс в 7-ми, сигурно ще ме удари пак сляпата неделя  ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #78 -: Март 31, 2020, 09:49:33 pm »
Дано този цикъл не доведе до увеличаване на домашното насилие и разводите, предвид социалната ограниченост...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #79 -: Март 31, 2020, 10:19:48 pm »
Дано този цикъл не доведе до увеличаване на домашното насилие и разводите, предвид социалната ограниченост...
Оооо напротив, ще доведе.  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4546
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #80 -: Март 31, 2020, 11:20:32 pm »
Дано този цикъл не доведе до увеличаване на домашното насилие и разводите, предвид социалната ограниченост...
Оооо напротив, ще доведе.  :)
Ааа ,ще доведе -друг път, то човек не може да отиде  навън, пък кво остава да се разведе. Няма кой да го разведе, пък после,като има, човек може да няма и пари за адвокат да го разведе  ;)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #81 -: Април 01, 2020, 08:31:57 am »
цикълът марс-сатурн 0,40 Водолей/31.03.2020/ ,стартира с още един на 5 .04- скритата войска на сатурн , юпитер-плутон в 25 Козирог,та нещана придобиват дълбочина и мащабност
при мен са в 5 дом,поръчах си нови книги,прочетох всичките си налични нови запаси ,разхождаме кучето по 10 пъти на ден,в отчаян опит да се порадваме на слънцето ,без да ни глобят 5000 лв., вече и уличните кучета ги разхождат на каишка,нашего като си види атрибутите за излизане,бяга и се крие , на 24/7 часов работен ден е,изнемогва да разхожда всички нуждаещи се... ;D
 с двойни маски като в постоянен хелоуин сме...
вчера се радвах на цъфналите дръвчета,днес сняг и студ,вече сме 4 сезона за 4 дни,нищо нормално няма,искам си матрицата,планината,свободата и сигурността
писна ми да гледам статистики и трупове по телевизията,искам си зелените поляни ,цветя,пчеличките,скалите,реките и вятър в косите

Благодаря ти Сафо  :)

Как ще се разгърне цикълът във времето,малко статистика по дати:
29 юни секстил в 0*овен/водолей-Сатурн е ретрограден
24 август квадрат в 26*козирог/овен
27 септември отново двете планети са в квадрат като Марс е ретрограден в овен,Сатурн стационарен козирог 25*
29 септември квадратът е действащ ,сатурн тръгва директен
12 януари 2021г.Марс  в телец квадрат Сатурн водолей 2*
21 март 21г.тригон 10* водолей/близнаци
1 юли опозиция 12* лъв-водолей ,Сатурн е ретрограден(Уран е връх на тао с Марс/Сатурн)
25 септември тригон 7*везни/водолей
10 ноември квадрат 7*скорпион/водолей (Марс е съвпад с Меркурий,Сатурн съвпад Луна)
И начало на нов цикъл 04.04.22г.в 22* на водолей

http://www.temura.net/%d1%81%d0%b5%d0%b4%d0%bc%d0%b8%d1%87%d0%b5%d0%bd-%d1%85%d0%be%d1%80%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%be%d0%bf-30-%d0%bc%d0%b0%d1%80%d1%82-5-%d0%b0%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%bb-2020/
« Последна редакция: Април 01, 2020, 09:04:16 am от strelicka »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #82 -: Април 01, 2020, 10:55:44 am »
Марс - Сатурн е катализатор на Уран - Сатурн и Юпитер - Сатурн.
Сатурн - Марс са олицетворение на два противоположни принципа - от една страна контрол, тактика, спирачка, а от друга - импулс, даваш газ, предприемчивост, физическа енергия. Комбинацията Сатурн - Марс предполага издръжливост на физическо ниво, работохолизъм, постоянство. Стратегия, подход, организация и неотстъпчивост по пътя към постигането на някакви цели. 
Домът, в който попадат Сатурн и Марс във Водолей в рождената карта, е сферата, в която може да се прояви постоянство, да се впрегне физическата енергия в името на това да се берат плодове от вложените усилия, упорита работа. Като се разчупи обичайния модел, по който досега това е правено.
Този цикъл между Сатурн и Марс е по-специфичен с това, че поставен в условия, които подтикват да се смени изцяло тактиката и насоката на вложените усилия, труд. Контролът някак си може да се изплъзва.
« Последна редакция: Април 01, 2020, 11:00:34 am от starinthenightsky »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #83 -: Април 01, 2020, 12:10:12 pm »
Марс - Сатурн е катализатор на Уран - Сатурн и Юпитер - Сатурн.
Сатурн - Марс са олицетворение на два противоположни принципа - от една страна контрол, тактика, спирачка, а от друга - импулс, даваш газ, предприемчивост, физическа енергия. Комбинацията Сатурн - Марс предполага издръжливост на физическо ниво, работохолизъм, постоянство. Стратегия, подход, организация и неотстъпчивост по пътя към постигането на някакви цели. 
Домът, в който попадат Сатурн и Марс във Водолей в рождената карта, е сферата, в която може да се прояви постоянство, да се впрегне физическата енергия в името на това да се берат плодове от вложените усилия, упорита работа. Като се разчупи обичайния модел, по който досега това е правено.
Този цикъл между Сатурн и Марс е по-специфичен с това, че поставен в условия, които подтикват да се смени изцяло тактиката и насоката на вложените усилия, труд. Контролът някак си може да се изплъзва.

Стар,благодаря :)

Честито на 1 април,ден на шегата,а парното в София поефтинява с 25%,до сега винаги поскъпваше в края на отоплителният сезон-разчупване на обичайният модел

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #84 -: Април 01, 2020, 02:21:02 pm »
Честито на 1 април,ден на шегата,а парното в София поефтинява с 25%,до сега винаги поскъпваше в края на отоплителният сезон-разчупване на обичайният модел
Това се знаеше още когато Радев ходи при Путин и той ни пусна по-евтина газ. Още тогава казаха, че парното ще поевтинее и ще връщат пари/ ще приравняват сметки, за отоплителния сезон, от ноември миналата година

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #85 -: Април 01, 2020, 06:00:50 pm »
Марс - Сатурн е катализатор на Уран - Сатурн и Юпитер - Сатурн.
Сатурн - Марс са олицетворение на два противоположни принципа - от една страна контрол, тактика, спирачка, а от друга - импулс, даваш газ, предприемчивост, физическа енергия. Комбинацията Сатурн - Марс предполага издръжливост на физическо ниво, работохолизъм, постоянство. Стратегия, подход, организация и неотстъпчивост по пътя към постигането на някакви цели. 
Домът, в който попадат Сатурн и Марс във Водолей в рождената карта, е сферата, в която може да се прояви постоянство, да се впрегне физическата енергия в името на това да се берат плодове от вложените усилия, упорита работа. Като се разчупи обичайния модел, по който досега това е правено.
Този цикъл между Сатурн и Марс е по-специфичен с това, че поставен в условия, които подтикват да се смени изцяло тактиката и насоката на вложените усилия, труд. Контролът някак си може да се изплъзва.
+

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2097
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #86 -: Април 04, 2020, 11:30:58 am »
Цикълът се случи в началото на 8- ми натален.
Изкарах едно от бъбречните си камъчета, докато се усетя какво точно се случва.
Иначе- с няколко човекасе посдърпах и даже прекратих отношения с една всезнаеща персона, войнствен период явно и за мен, и за околните.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #87 -: Септември 06, 2020, 07:50:10 am »
нов цикълът марс-сатурн 0,40 Водолей/31.03.2020/

На 30.09 -каре  в  25,20 градус Овен-Козирог , между Марс-Сатурн,първия ретро,втория стацио

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #88 -: Септември 06, 2020, 08:01:06 pm »
нов цикълът марс-сатурн 0,40 Водолей/31.03.2020/

На 30.09 -каре  в  25,20 градус Овен-Козирог , между Марс-Сатурн,първия ретро,втория стацио
Сатурн в точен съвпад със Северен възел в 11 дом,а Марс квадратира възлите от 1 дом.Според вас какво може да донесе...
Сатурн ми управлява 11 и 12 дом ,а марс 2 и  9
Сега погледнах ,че и предстоящото новолуние ,което ще е в мой 7 дом ще тригонира Северния възел
« Последна редакция: Септември 06, 2020, 08:50:58 pm от julia »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #89 -: Септември 06, 2020, 09:34:07 pm »
нов цикълът марс-сатурн 0,40 Водолей/31.03.2020/

На 30.09 -каре  в  25,20 градус Овен-Козирог , между Марс-Сатурн,първия ретро,втория стацио
На връх Р.Д-то на мъжа ми.
При сина ми има опозиция в тези градуси Марс/Венера(рак)-Нептун(козирог) по оста 8/2 домове