Автор Тема: (Цикълът) Марс/Сатурн  (Прочетена 36244 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #105 -: Април 02, 2022, 10:11:47 am »
мунданно ,съотнесено към натала
първата деседневка на април х.изгрев на юпитер

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #106 -: Април 04, 2022, 09:15:25 pm »
При мен на К8,тригон тронова Венера У4 в 4Д.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #107 -: Април 04, 2022, 10:32:56 pm »
При мен съвпадът е върху нат. Слънце У3 в 9- ти дом.
Марс е У 11, Сатурн У7,8, около датата планирам да се видя с онзи от хорара.
Среща нямаше, другата сесмица ще е, но преди малко са ми разбили Инстаграм профила, влизали са от Бразилия. Нищо не е трито или пращано от него, то няма и нищо интересно вътре, но все пак ми е за сефте подобен взлом.
Смених паролата, дано си остана с това, него го ползвам за съхранение на безобидно снимки.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #108 -: Април 08, 2022, 04:04:22 pm »
На 4.04.22г Марс/Сатурн се срещат във водолей на 22*.
При мен в 10 дом,тригон Луна.При ММ квадрат Сатурн .
Транзитна Луна е в телец .
мда, тревоги около родители, тригон с Луната в 1ви.Юпитер ще изгрее в точен квадрат с нея....

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #109 -: Април 08, 2022, 04:13:50 pm »
Не мина този цикъл незабелязано на общо основание май.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #110 -: Април 12, 2022, 06:52:39 pm »
Не мина този цикъл незабелязано на общо основание май.
О,тепърва ще се разгръща.......растящ квадрат,кулминация и т.н.
На 7.08.22г.Сатурн /Марс квадрат в 22*водолей/телец.Тази година ретроградието на Марс е в близнаци.
Кулминация на 21.07.23г.на 6*риби е Сатурн, 6*дева - Марс с Луна.
« Последна редакция: Април 13, 2022, 08:07:31 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #111 -: Април 14, 2022, 06:16:21 pm »
На 4.04.22г Марс/Сатурн се срещат във водолей на 22*..
върху МС на голямата дъщеря и върху моя вертекс в 6д.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #112 -: Август 06, 2022, 11:16:26 am »
Не мина този цикъл незабелязано на общо основание май.
О,тепърва ще се разгръща.......растящ квадрат,кулминация и т.н.
На 7.08.22г.Сатурн /Марс квадрат в 22*водолей/телец.Тази година ретроградието на Марс е в близнаци.
Кулминация на 21.07.23г.на 6*риби е Сатурн, 6*дева - Марс с Луна.
Да се отбележи, времето настъпи, Марс квадрат Сатурн, или обратното. И Венера опозиция Плутон се включва.
Квадратурата е в антисия с точки 8*скорпион със Сатурн, 8*лъв с Марс.
« Последна редакция: Август 06, 2022, 11:19:32 am от Сафо »

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #113 -: Август 06, 2022, 12:24:28 pm »
Там в Скорпион е и моят марс.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #114 -: Август 06, 2022, 12:33:55 pm »
Сафо, слагай Сатурн на АСЦ и гледай Марс как преминава през всички знаци, до следващия цикъл в Риби. Аналогично на синодичен цикъл Слънце- планета. Сега е растящ квадрат. Трябва да станем повече Сатурн в аналогиите по Марс- воля, кураж, конфликт, сблъсък, разруха, защита, позиция, желания, страсти, начин на работа/секс, мускули, движение на кръвта в тялото, метаболизъм,  зрение. Ако не спазваме дисциплина, определен ред, търпение, ограничения, не работим и действаме според правила/та/- чупим, късаме, разливаме, прекъсваме, горим; развод, битка, нарушение на споразумения; задържане на храна в организма, киселини, забавен метаболизъм, висок кортизол, суха кожа, косата капе, умора, много ни се спи или обратно свръхвъзбудимост, слаби глезени, наранени очи, болки в долната част на гръбнака, счупвания или поразвания.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #115 -: Септември 28, 2022, 06:20:14 am »
Тригон Марс/Сатурн първи път,ще има още.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #116 -: Септември 28, 2022, 10:19:50 am »
Това е растящият тригон, който идва от 5 дом и ако същият затваря натални позиции в голям въздушен тригон ще имат ангажимент около дела, проекти, занимания, които карат натива да се чувства щастлив. Благоприятен период за хората, които творят с ръце; тип спорт, където се изисква пъргавина и жилави крайници; може и интелигентни тип спорт; хазартни игри.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #117 -: Декември 19, 2022, 05:25:04 am »
тр.Юпитер също е на 22 градус и ако тр.Марс-Сатурн квадратират нещо в картата,то тр.Юпитер с тригон -протектира
Сатурн ще мине отново през точката на цикълът си с Марс.Сега Венера е в 22*на козирог....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #118 -: Юли 17, 2023, 10:00:20 pm »
Кулминация в цикъла Марс- Сатурн във Водолей, 20.07.2023 г.- или промяна, или край/смърт, няма отлагане по темите, заложени от 4.04.2022 г. Следващите такива след 29 г. Всичко или всеки, които застрашават, пречат на  дългосрочните проекти, в личен и обществен план, биват премахнати, вероятно по заобиколен, индиректен начин; конфликти, недоразумения работник- работодател; лечител- лекуван; дете- родител; фигурите, които ни отблъскват и фигурите, към които имаме  задължение; моят начин срещу обществено приет такъв. Темите ще се въртят около насилие и безсилие : Онзи, който проявява насилие - страда от насилие. Насила не можеш да бъдеш полезен. Не е нужно да /на/бием, да спорим с някого, ако се чувстваме сигурни.  В дневна карта кулминацията ще подкрепя страната на Сатурн или Сатурн ще подкрепи реално- действаща идея, намерение, с практическо изражение, ако не ще я прекърши, умира; в нощна карта кулминацията ще подкрепи Марс или Марс ще защитава онези желания, страсти, които волята ще материализира, ако не ще ги унищожи. Ако кулминацията попада в ъглови домове, активира техните управители, ще покаже директно какво и кой отпада от играта заложено на 4.04. 22 г, и в личен, и в обществен план.
За мен негативното при тази кулминация е недоимък, поради нашествие от насекоми, жилещи,  по някакъв начин ще са ангажирани земеделие, гори, води, а положителното- изкупни полезни минерали, реликви; хълмове с история.
Може да се обърне внимание на всички водоизточници били те естествени или изкуствено създадени от човека.  Връща се времето или по-скоро да се оцени значимостта на библиотеки, библиотекари, часовници и часовникари.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: (Цикълът) Марс/Сатурн
« Отговор #119 -: Юли 18, 2023, 06:35:11 am »
Кулминацията при мен е на к5/к11.Цикълът започна в 10д,тригон с Луната ми в 1ви дом.

Луната ще бъде с Марс,което предполага много нервно напрежение,емоции ,наранявания при/с жени,прорезни рани с фатален край.
Удавяния,кървене,корабокрушение,мъртва риба.Времето на змиите.
Ако има нещо хубаво в аспекта на двата малефика,залагам на нова ваксина,лекарство,технология в медицината.

« Последна редакция: Юли 18, 2023, 06:47:27 am от Сафо »