Астрология. Езотерика > Астрология

Мунданни тенденции

(1/297) > >>

starinthenightsky:
 :)

Рени:
Стар, благодаря за вълнуващата тема и ще се радвам и ти по-често да споделяш тук твоята гледна точка.  :08:

Аз съм "хвърлила око" на секстила Слънце -Юпитер от техния цикъл, защото е точен аспект със СЗ и за мен, както и за всички останали силно повлияни от Юпитер,  и за родени на затъмнение, е добра възможност, както да поемем някои рискове в съответните области, разбира се, ако сме съумели да усмирим малко големия си размах, така и да приемем някои ограничения, да се подсигурим. Ще визуализирам още. :)

Рени:
О, Стар, за Венера в Лъв !!!!!  :08:

Аз с такава нагласа за Венера в Лъв се събудих днес : "Любов към лукса или лукс в любовта. Да развиваме в периода своя индивидуален вкус. " Докато Венера е в Лъв ще направи тригон със Сатурн Rx и тригон с Уран Rx, който има натални същите взаимовръзки би трябвало да откликне  на  тендецията. :)

Lilla:

--- Цитат на: trendy в Юли 12, 2016, 02:01:42 pm ---Вместо мунданни прочетох модни тенденции  :57:

--- Край на цитат ---

Венера е в Лъв все пак - обича да си угажда и да ѝ угаждат. Така че не си далеч от истината.  :012:

Emma:
Утре също ще е интересно. Венера ще е в квадрат с Луна и Лилит в Скорпион.  :08:
Двете женски планетки трудно ще съвместят желанията си.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия