Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189653 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #150 -: Декември 30, 2016, 10:56:28 am »
Вчера, в деня на Новолунието, Уран завърши ретроградното си движение. Можем ли да го усетим или ще го загубим в транзитите на личните планети?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #151 -: Декември 30, 2016, 12:00:50 pm »
При мен е в точен секстил с нат.Марс - минутки разлика - та аз го усетих много здраво. Особено стационарната фаза - в комплект с новолунието, което прави секстил с нат.Уран в 8 дом.  Предполагам, че ако при човек има аспектирани лични планети - усещането ще е през тях.
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #152 -: Декември 30, 2016, 01:25:44 pm »
При мен не прави точен аспект, освен ако не гледаме МП К9/Венера, но едва ли е важно. По-важното е, че след стационарната фаза, в която е в момента, ще мине скоро в 9 дом.

В какво се изрази при теб края на ретроградната му фаза?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #153 -: Декември 30, 2016, 08:12:45 pm »
При ме, както писах Уран се обърна в точен секстил с нат.Марс на ИЦ. Тр.Сатурн е в опозиция на нат.Марс от МС. А Новолунието от 29.12 е в секстил с нат.Уран в 8 дом. В късния следобед започнах да получавам настойчиви, налудничави, вулгарни, брутални заплахи от непознат мъж. В началото не обърнах особено внимание, след това изпаднах в крайно недоумение  какво му става на този и каква дъска му хлопа. Имаше и доза страх  защото ти е неясно какво стои срещу теб и колко е откачено това. Пуснах сигнал до cybercrime.bg, но се информирах за това какво правят и .....общо взето да не очаквам нищо  ;D Може би, ако дете е в опасност, реагират. Но всичко е проследимо в нета, та се обърнах и към хора, които се занимават с кибер сигурност, предполагам, че ще подам и сигнал в полицията, както и ако се наложи бих се обърнала към детективска агенция. Все още ми е прясно и не ми се е случвало, за да имам ясна представа какво се прави. Ама ето, че и до това опрях :(
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #154 -: Декември 30, 2016, 08:35:16 pm »
Ама те онлайн заплахи ли бе, то тогава в секция смях :012:  Аз реших че на яве някой те заплашва. Къде точно е заплахата -поща, форум фейсбук -да определим сигнификатор на палячото, а може и жена .Мен са ме заплашвали с пистолет ,нож, брадва и тнт наяве та подобно нещо не особено страшно ,но все пак дай подробности- може да е ревнива жена. Най големия телефонен тормоз на,който съм била подложена  заедно с близките е от луда жена  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #155 -: Декември 30, 2016, 10:08:42 pm »
Когато се сдрачим с Лили следващия път във форума, ще пусна жалба за тормоз.  :08:
Шегувкам се, Лили.  :-* Винаги с добро и никога с лоши чувства, въпреки различията.
Но ми стана малко смешно, Алена. Прости.

Ако този човек не може да те намери в реалния живот, просто му тегли една майна и го блокирай наред. Ако мислиш, че може да те намери - предупреди мъжа ти. Той е мъж, ще те защити.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #156 -: Декември 30, 2016, 10:14:56 pm »
Когато се сдрачим с Лили следващия път във форума, ще пусна жалба за тормоз.  :08:

Ако не е жалба за сексуален кибертормоз, няма проблеми!  ;D :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #157 -: Декември 30, 2016, 10:43:29 pm »
Това ще го направиш ти срещу мен. Позволявам!  :012: :08:
Трябва да има баланс и равенство.  :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #158 -: Декември 30, 2016, 10:50:59 pm »
Какво е сексуален кибер тормоз-някой от форума да ти прати в пощата коледна картичка със селфи на брокатена свещ с форма на ангелче в ануса или преспапие с формата на Сатурн в задника  :017:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #159 -: Декември 30, 2016, 11:43:44 pm »
Ама те онлайн заплахи ли бе, то тогава в секция смях :012:  Аз реших че на яве някой те заплашва. Къде точно е заплахата -поща, форум фейсбук -да определим сигнификатор на палячото, а може и жена .Мен са ме заплашвали с пистолет ,нож, брадва и тнт наяве та подобно нещо не особено страшно ,но все пак дай подробности- може да е ревнива жена. Най големия телефонен тормоз на,който съм била подложена  заедно с близките е от луда жена  :012:

Ми онлайн, нали за Уран говорим тук :)))) Иначе щяха да са по Марс :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #160 -: Декември 30, 2016, 11:57:04 pm »
Да не е бомба, че Уран -някакъв палячо по ретро Мерк, според мен. Преди години Марса ми беше опозе Урана на един и той си ме заплашваше с  нож :012:  Телефониските вербални заплахи по Мерк ли са Ако да- писмените телефони заплахи по кой са -пак по мерк А защо писано слово чрез нет да е само по Уран Антракс по пощата? Може интернет да се свързва с Уран, но само с Уран за конкретния случай е несериозно  :012:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #161 -: Декември 31, 2016, 12:02:06 am »
Ами несериозно е, затова не е само той - Уран е в Овен, тръгва директен и съотватно се взима предвид и Марс - Алена си го е отчела. Като добавиш и ретроградието на Мерк, се понавързват нещата в нейната карта.
При мен Марс веднъж на 2г е в опозиция на Уран (както при всеки друг) и още никой не ме е заплашвал :) Смее ли :))))
« Последна редакция: Декември 31, 2016, 02:13:22 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #162 -: Декември 31, 2016, 12:14:54 am »
Смешно Ви е, но чукайте на дърво  ;D . Не е много трудно да намериш някой, ако си го поставиш за цел ...
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #163 -: Декември 31, 2016, 12:49:46 am »
Кое е ясно- тя пуска фитила за заплаха, но не казва по какъв начин и къде е отправена заплахата! После в другата тема споменава вайбър и тнт без подробности. А пък, като искаме да си натъмaним нещо и да то наместим в картината винаги ще стане. Но да не обиждаме Уран на кокошкар.Да не го правим тоя кокоши мъх- Тед Качински-"Unabomber" Добре в крайна сметка не искам да споря, моят проблем е, че не разбрах за вида на заплахата- явно вие знаете подробности.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #164 -: Декември 31, 2016, 08:04:59 am »
Ама те онлайн заплахи ли бе, то тогава в секция смях :012: 
Стига с тая секция Смях!  :012: Не забравяйте, че вие сте пускали далеч по-сексистки вицове там много преди мен. ;)