Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189627 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #210 -: Ноември 01, 2017, 11:04:47 am »
Кевин Спейси
Аз се чудя дали защото Юпитер навлезе в Скорпион тези неща някак си бяха акцентирани? Скорпион е знак, които отговаря и за сексуалността и е потаен и прикрит и т.н. Вие как мислите?
тр. Юпитер е върху Нептуна на Спейси
тр. Сатурн е върху Юпитера му

мунданно, мисля, че и тригонът Уран-Сатурн взема участие; личните, задържани, преглъщани и кътани проблеми са извадени навън, споделени, видени и осъзнати като общи. освобождаващо.
« Последна редакция: Ноември 01, 2017, 01:21:43 pm от art7ess »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #211 -: Ноември 01, 2017, 11:29:25 am »
А, поради каква причина, Спейси  точно сега е реагирал по този начин на мунданната обстановка- какво пише в картата му ? Трябва звездната тема сега да е огледална/ същата на рождена такава ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #212 -: Ноември 01, 2017, 11:44:45 am »
Рени, според мен се е освободил, сега му е дошъл момента, може би. Както е написала art7ess, 
Цитат
мунданно, мисля, че и тригонът Уран-Сатурн взема участие; личните, задържани, преглъщани и кътани проблеми са извадени навън, споделени, видени и осъзнати като общи. освобождаващо.
Не съм му гледала картата.
Но ако това е съврзано с Юпитер, Сатурн и Уран, то тогава защо се случва само в Щатите?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #213 -: Ноември 01, 2017, 11:54:04 am »
Аха ,само в Щатите.. само чакай и ще видиш новата вълна манастирски компромати- пак ще си веят осраните попски и манастирски гащи. Времето на гейското парти с баба Гица и др духОвнички настъпва. Пак ще дойде комедийният сериал. Ще си зачоплят шизофрениите, чурките ,ролексите и духоническите убийства. Ще се смеем пак  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #214 -: Ноември 01, 2017, 12:01:32 pm »
Rodopis, защото по телевизията и ФБ пускат информация за популярните хора, там където (ще) има зрелище, пари, реклама.  :)
Затова попитах как точно сега Кевин показа кой  е ? В периода все още Юпитер не може да се изяви, той не се вижда, но е актуална опозицията : Юпитер Везни-Уран Овен, кулминацията Слънце- Уран, кулминацията Слънце-Нептун, съвпада Венера/ Марс, съвпада Меркурий/Юпитер, горен съвпад Слънце/Меркурий.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #215 -: Ноември 01, 2017, 12:15:47 pm »
Ще си зачоплят шизофрениите, чурките ,ролексите и духоническите убийства. Ще се смеем пак  :012:
Ха-ха, припомни ми случай от края на септември, когато холандския зет за пръв път посети нашата страна- тъкмо бяхме обядвали в заведение на Витошка и с дъщерята вървим бавно с количката с бебето, а холандеца пред нас върви и гледа витрините. Казах на дъщерята, че в това дъждовно време не успяхме да го разходим по жълтите павета, че можеше да го заведем до храма Александър Невски, а тя веднага ме прекъсна и отговори, че той е атеист, не вярвал на такива глупости, макар да е учил в католическо училище като малък. А спрял да вярва, защото при тях най-богатите били водачи на религиозни сформирования. И точно в този момент, както под дъжда водим бурен религиозен дебат с щерката, пред нас един поп на средна възраст беше спрял пред витрината на бутик за часовници, на витрината само скъпи модели, а той забил поглед в тях, та щяхме да го отнесем с бебешката количка. Дъщерята като избухна в смях, викна на нейния да се обърне и му посочи попа, обясни му, че и при нас духовниците не падат по-долу от техните, смяха се дружно, а аз сконфузена се чудех накъде да гледам и забих поглед в краката, уж внимавам да не стъпя в локва.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #216 -: Ноември 01, 2017, 12:27:03 pm »
На религиозно лицемерие съм се нагледала и аз. Сред такива фанатици има доста материалистични хора, които само привидно са вярващи... ходят по църкви, блъскат си челата в икони и кръстове и се молят за още имоти и пари.  :85:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #217 -: Ноември 01, 2017, 12:49:55 pm »
А, поради каква причина, Спейси  точно сега е реагирал по този начин на мунданната обстановка- какво пише в картата му ? Трябва звездната тема сега да е огледална/ същата на рождена такава ?
Лош ход на ПР-а. Гей-общността е срещу Спейси (и винаги е била). "Публична тайна" (беш)е, че лично "каства" всички момченца в продукциите си. Има хора, които никога не са се сменили/страхували да говорят за това, но с цената на това никога да не работят с и в близост до него;
В случая ще му излезе солено и през носа, заради опита да залъже вниманието със "новината", че е гей, замазвайки педофилските си посегателства.

Иначе, не е само Холивуд засегнат, Триер е в Европа.
Но концентрацията на хора с власт и сексуални девиации там е голяма от началото на киното. "Дисни", Сциентологията, etc., etc. Който не се е поинтересувал, не е разбрал.

//с "освобождаването" имах предвид жертвите, а не Кевин Спейси;
И, моля ви, не говорете за взаимно съгласие и приемане на условия, това не е държанка, която се хваща с мутра, това са случаи на посегателство в работна среда, инициирани от хора с власт и пари, които са практически недосегаеми и от които зависи бъдещето ти (а понякога и живота).

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #218 -: Ноември 01, 2017, 12:55:31 pm »
Така е и  със "случаят с Кевин Спейси"- ако вчера пред блока, мъжът от вх. Б, ап. 14 с черното кожено яке и леко оплешивял за възрастта си, беше споделил на междуетажното събрание, че предпочита да се забавлява с моми и младежи, ако това се случи в Перник, щяха да му набият канчето, в Смолян- да го о***нат, в София - Евгени Минчев ще поканя на ежегодния си Виенски бал, организиран от него, а живущите в блока щяха да си пият ракията в хоремага с тази история, година след като бяха извели подписка да напусне вх. Б, ап. 14.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #219 -: Ноември 01, 2017, 12:58:56 pm »
Арт, но защо сега имаше публична достъпност ? Какво в картата му е чукнато, това да разгледаме. Той не е единствен в тази позиция, но него "хвърлиха на кучетата", не казвам, дали е виновен или не ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #220 -: Ноември 01, 2017, 01:13:10 pm »
На религиозно лицемерие съм се нагледала и аз. Сред такива фанатици има доста материалистични хора, които само привидно са вярващи... ходят по църкви, блъскат си челата в икони и кръстове и се молят за още имоти и пари. 
Лили, развесели ме. Наскоро минах през Кръстова гора, купих си новата книжка, озаглавена "Свещената българска гора". Дотук добре, луксозна, на хубава хартия, с поместени действителни случаи от местността, богат снимков материал, докато не прочетох в последните страници:" През октомври 2009г министър-председателят Бойко Борисов дари на манастира "Света Троица"- Кръстова гора, частица от Христовия кръст. От близо 100г светинята се съхранява в секретния фонд на Национално историческия музей."
Викам си, защо му трябва на човек да бие пътя до Кръстов връх, като нашият Бог е в Банкя!  :o

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #221 -: Ноември 01, 2017, 01:18:31 pm »
Стана ми любопитно какво е вашето мнение по въпроса за нашумелия напоследък бум на признанията за посегателства в Холивуд? А, именно за Харви Уайнстийн, Кевин Спейси и прочие..
Аз се чудя дали защото Юпитер навлезе в Скорпион тези неща някак си бяха акцентирани? Скорпион е знак, които отговаря и за сексуалността и е потаен и прикрит и т.н. Вие как мислите?
Още доста преди Юпитер да влезе в Скорпион, бях прочел едно интервю от Кори Фелдман, в което се казваше, че преди (а може би и сега) в Холивуд е имало посегателства над някои от малките деца актьори с обещанието, че ще ги направят известни след време. Пример за това е Кори Хайм, който почива от наркотици заради травмите от такива случки. Сигурно и много друго е имало и има, за които не знаем. Не е ли учудващо, че и Макколи Кълкин беше почнал да се дрогира и съсипа кариерата си? Нищо чудно и на него да са посягали, макар и да не е признал досега за подобно нещо.  :017:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #222 -: Ноември 01, 2017, 01:55:07 pm »
Аз четох изказване на Кари Фишър, че е спала с Лукас за ролята в Междузвездни войни, като казва, че всъщност не помни дали точно с него, заради наркотиците. Плащат страшна цена за славата, ама това е. Всеки с избора си. В един момент вече е трудно да спреш, изгубил си границата.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #223 -: Ноември 01, 2017, 02:36:29 pm »
И на Дилян Пеевски майка му е спала с Джаба, ама не помни, ама то като го видиш и си личи  :D Не виждам нищо ново тенденциозно да се случва ,особено пък гейството отдавна не е новина и не впечатлява никой -те и за това гейовете зарязаха меките визии и пуснаха бради .иначе педофилските скандали са вечни, а преди 2-3 години масово излизаха педофилски престъпления от Ватикана и католическата общност .Това за бежанците дето изнасилиха цял женски манастир и после монахините- бременни, няма да говорим  :D

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #224 -: Ноември 01, 2017, 02:48:03 pm »
точно изведнъж освен това след него се отприщи вълна на ощипани, които реват след Н на брой години, от скъпите си имения... всичко си има цена в тоя живот