Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189852 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #525 -: Август 10, 2020, 02:04:39 pm »
Стар, това твоя страница ли е, защото начина на писане прилича  на теб ? ::)

https://beautyexplorer.wordpress.com/2020/07/08/%d1%80%d0%b5%d1%82%d1%80%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%bd%d0%b8-%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%b8/

И тази статия за ретроградните ще е полезна за следващия месец.
+1
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #526 -: Август 10, 2020, 02:53:19 pm »
Рени, мислех, че знаеш, че е моя. Репликирала си мой коментар в тема, в която съм пуснала линк към страницата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #527 -: Август 10, 2020, 03:26:22 pm »
Стар, извинявай, не съм запомнила името на новият ти сайт, но си спомням, че беше споделила за това. Обаче, като ми излезе, сега в гугъл и чета, прилича на твоя стил. Позволих си да кача  статия от там, защото мисля, че вътре има полезно за това, което предстои в следващия месец.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #528 -: Август 11, 2020, 06:13:58 pm »
През септември всички външни  6 планети ще бъдат ретроградни. Би трябвало това да е времето/моментът  за промени.
На 2.09.20г.пълнолуние в 10*на риби,цикъл Слънце/Марс е стартирал в около този градус на дева.На 09.09.Марс стационарен.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #529 -: Август 21, 2020, 08:57:20 am »
Днес :
Слънце в Лъв
Меркурий в Дева
Марс в Овен
Сатурн в Козирог
Нептун в Риби

Днес посочените планети показват "истинското " си лице, защо да не разчитаме на качеството в делата, в сферите активирани от тях ?  Планетите/ боговете ще ни пробват колко можем, пет от тях са в знака на своето достойнство или казано иначе, качени са на трона си- можем ли и колко от нас ще отразят този момент и  да се качим на трона в съответната сфера  ? ;)
« Последна редакция: Август 21, 2020, 09:07:35 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #530 -: Август 21, 2020, 09:53:13 am »
Уви луната не е в рак, разминаха се с меркурий :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #531 -: Август 21, 2020, 11:22:51 am »
Днес :
Слънце в Лъв
Меркурий в Дева
Марс в Овен
Сатурн в Козирог
Нептун в Риби

Днес посочените планети показват "истинското " си лице, защо да не разчитаме на качеството в делата, в сферите активирани от тях ?  Планетите/ боговете ще ни пробват колко можем, пет от тях са в знака на своето достойнство или казано иначе, качени са на трона си- можем ли и колко от нас ще отразят този момент и  да се качим на трона в съответната сфера  ? ;)
Значи днес ще се пробвам с моите компромати, мисля, че е чудесен ден. ::)
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #532 -: Август 21, 2020, 12:04:43 pm »
По Луна в Дева се възкачих на трона Въртокъщница. Вложих усилия т.е. физическа енергия в почистване и подреждане.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #533 -: Август 21, 2020, 01:15:27 pm »
По Луна в Дева се възкачих на трона Въртокъщница. Вложих усилия т.е. физическа енергия в почистване и подреждане.

Чудно :)
Аз пък видях сметката на тревата
Е, още има, но и денят не е свършил. На фона на звездите-явно това ми е истинското лице-ръчна косачка :))

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #534 -: Август 21, 2020, 05:17:50 pm »
късно снощи варих конфитюр от круши, а докато стане мих теракота навсякъде, така ми действа транзита на Луната  Дева в 1д.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #535 -: Август 21, 2020, 05:21:56 pm »
Луната в Дева никога не ми е влияела така,абсолютно абдикирала е при мен  :) Трябва да ти е малко дадено  ;D

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #536 -: Август 21, 2020, 08:40:05 pm »
Днес :
Слънце в Лъв
Меркурий в Дева
Марс в Овен
Сатурн в Козирог
Нептун в Риби

Днес посочените планети показват "истинското " си лице, защо да не разчитаме на качеството в делата, в сферите активирани от тях ?  Планетите/ боговете ще ни пробват колко можем, пет от тях са в знака на своето достойнство или казано иначе, качени са на трона си- можем ли и колко от нас ще отразят този момент и  да се качим на трона в съответната сфера  ? ;)

Доста работа свърших - чистих и боядисвах основно в градината с бял латекс и с друга черна боя подновявах едни фуги на дялани каменни плочи.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #537 -: Август 22, 2020, 07:16:16 am »
Влизам в инстаграм и чета:"Вашият контак К.В.е вече в инстаграм"Умни телефони.
Моята малка племеница се е възползвала от благоразположението на боговете.Боговете сигурно са полудели! :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #538 -: Август 22, 2020, 12:06:50 pm »
Луната в Дева никога не ми е влияела така,абсолютно абдикирала е при мен  :) Трябва да ти е малко дадено  ;D

С Луна в Дева, поне не изхвърли ли боклука ? Та ако трябва да се възкачваме на някакви тронове,  по нейно време, то са под опеката на знакът Дева и рождения Меркурий. Там нещо се поправя, изяснява, уточнява, ремонтира, почиства, анализира, подрежда, прави се някакъв тип поддръжка.
« Последна редакция: Август 22, 2020, 12:11:54 pm от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #539 -: Август 22, 2020, 12:23:22 pm »
Е всеки ден изхвърлям боклука, но само в буквален смисъл, в метафоричен ме споходи нова доза боклук  :)