Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 190058 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #540 -: Август 28, 2020, 01:49:32 pm »
Какво ще кажете за датата 2 септември ? Някъде из нета с анонс "Велико Народно събрание или Велико Народно въстание ?"
Астрологично в този ден, излизат на дневен ред като символика принципите на Плутон, Уран и Юпитер.  Слънцето в Дева прави аспект с тях в картата на лятното слънцестоене. Пълнолуние в Риби върху синодичен цикъл Слънце/Марс.
« Последна редакция: Август 28, 2020, 02:03:51 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #541 -: Август 28, 2020, 10:09:41 pm »
Какво ще кажете за датата 2 септември ? Някъде из нета с анонс "Велико Народно събрание или Велико Народно въстание ?"
Астрологично в този ден, излизат на дневен ред като символика принципите на Плутон, Уран и Юпитер.  Слънцето в Дева прави аспект с тях в картата на лятното слънцестоене. Пълнолуние в Риби върху синодичен цикъл Слънце/Марс.
какво да кажа:Синът ми има Р.Д на 2.09.
Велико народно събрание?Кой ще се събира при опозиция Слънце-Луна и Венера-Сатурн?
Велико народно въстание?Кой ще въстане с Луна в риби?В градуса на Уран и двете светила,ще има изненади.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #542 -: Август 28, 2020, 10:13:05 pm »
Ето я картата за събитието на 2.09.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #543 -: Август 28, 2020, 10:35:27 pm »
Ето я картата за събитието на 2.09.
Като гледам картата,с тази водна несигурна Луна в 6 дом , Слънце в 12 д,Уран в 8дом,нещо с банки,пенсии,осигуровки,данъци и здравеопазване ще са на преден план ,или ще вдигнат/още пенсии,да се радва народа.Венера на к11 ,рак,протестиращи майки ,зърнопроизводители,земеделци опозиция Сатурн(властта).Марс е опасен в 8 дом,овен и квадрат Венера и козирошкия стелиум.Марс у3 дом в картата.Скандал ,свързан с подписи,документи,транспорт.Меркурий у10 е в 1 ви дом.Някой ще говори от трибуна пълни глупости (опозиция Нептун),за  заблуда на електората.
« Последна редакция: Август 28, 2020, 10:46:00 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #544 -: Август 28, 2020, 10:43:20 pm »
какво да кажа:Синът ми има Р.Д на 2.09.
Велико народно събрание?Кой ще се събира при опозиция Слънце-Луна и Венера-Сатурн?
Велико народно въстание?Кой ще въстане с Луна в риби?В градуса на Уран и двете светила,ще има изненади.
И аз имам племенница на тази дата родена, дъщеря на моя първа братовчедка, която загина в катастрофа преди 3г.
ВНС няма да се свиква сега, а само ще се внесе предложение в НС, че нали тогава започват работа, сега са в отпуск. Трябва да одобрят над 2/3 предложението и тепърва  ще се свиква- ще има избори, кои да влязат в него, ще се свика в най-добрия случай през февруари

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #545 -: Август 29, 2020, 10:48:10 am »
Меркурий е ъглов и тригон Сатурн в 5 ти дом,секстил Венера от 11 д.Училищни мерки и постановления може да не се харесат от родители.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #546 -: Август 29, 2020, 11:24:27 am »
Слънцето в Дева на мидпойнта Марс/Плутон, ми навява асоциация с онази песен "Време е някой да изхвърли боклука", а Луната в Риби на Марс/Юпитер, Сатурн/Юпитер, Юпитер/Плутон, глобалното съзнание притежава достатъчна мощ, в контекста на водната стихия, за да е с нагласата да направи "водовъртеж",  да развълнува, докосне, да има помитаща, заливаща роля, да "звучи" като грохота на голям водопад, чрез които се търси промяна на социалните условия. В локалната карта, за София, Слънцето в Дева на 30, 31 август и 1 и 2 септември, се намира на мидпойнта МС/Плутон, което предполага някакво разместване на пластове.
« Последна редакция: Август 29, 2020, 11:34:28 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #547 -: Август 29, 2020, 11:38:09 am »
Стар, това с разместването на пластовете, като земетръсче звучи😏

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #548 -: Август 29, 2020, 09:13:21 pm »
Днес :
Слънце в Лъв
Меркурий в Дева
Марс в Овен
Сатурн в Козирог
Нептун в Риби

Днес посочените планети показват "истинското " си лице, защо да не разчитаме на качеството в делата, в сферите активирани от тях ?  Планетите/ боговете ще ни пробват колко можем, пет от тях са в знака на своето достойнство или казано иначе, качени са на трона си- можем ли и колко от нас ще отразят този момент и  да се качим на трона в съответната сфера  ? ;)

за качване-качих се на Витоша ,Офелии-Конярника
за трон ми послужиха огромните скали   и морени по пътя,лежиш и медитираш в размисли за вечността,
ядох до насита боровинки и малини и се почувствах по-близо до боговете, :)
на връщане посетихме любимото капанче на Офелиите и слязохме при простосмъртните,
които се радваха на студена бира,кюфтенца,кебапчета,боб чорба ,пържени картофки със сиренце и шопска салата,боровинкова торта
как да не споделиш тяхната радост с удоволствие,като завръщане във бащината къща :)
колко лесно се свиква с това ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #549 -: Август 30, 2020, 12:15:41 am »
Стреличка,  8)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #550 -: Август 30, 2020, 06:06:45 pm »
Ето картата на Пролетното равноденствие и синастрията между тази от 2.09.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #551 -: Септември 01, 2020, 06:19:06 am »
Нищо особено не виждам в тази синастрия,освен обърнатите оси МС/ИЦ,диспозиторите са в хармоничен аспект.Марс е задействал стелиума в козирог и ще го активира отново на по-късен етап.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #552 -: Септември 01, 2020, 06:14:18 pm »
 Пълнолунието е по оста 1-7

Мунданни домове: " 1. Първи дом - министерство на вътрешните работи
Първи дом представя хората и общото състояние на страната. Към него също спадат: здравеопазване, нацията като цяло, реакциите на нацията в критични ситуации и способност да се справят с тях, общият характер на хората, националните възгледи, националните задачи.
В първи дом се отразяват конфликтите в държавния кабинет, разпределяне и преразпределяне на длъжности в него.
Луна - народ, традиции, интереси, мнения и потребности. Популярни идеологии, битови и жилищни проблеми, материални ресурси, селско стопанство"
Знакът Риби има отношение към водните пространстава- реки, езера, морета; сгради, свързани с религия, светилища, болници, санаториуми, затвори.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #553 -: Септември 03, 2020, 03:46:10 pm »
Какво ще кажете за датата 2 септември ? Някъде из нета с анонс "Велико Народно събрание или Велико Народно въстание ?"
Астрологично в този ден, излизат на дневен ред като символика принципите на Плутон, Уран и Юпитер.  Слънцето в Дева прави аспект с тях в картата на лятното слънцестоене. Пълнолуние в Риби върху синодичен цикъл Слънце/Марс.
Стар,все пак случи се някакво въстание.Да те поздравя ,да те лайкна ми се прииска! :-*

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #554 -: Септември 03, 2020, 06:20:59 pm »
Сафо  :-*