Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189847 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #675 -: Април 20, 2021, 10:15:00 am »
В телец ми е 12дом и повечето лични прогресивни планети,ще има движение по разни теми.
Стар ,като мунданно някаква особеност ли виждаш?Венера все още е невидима.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #676 -: Април 20, 2021, 03:36:48 pm »
Специфичното е, че периодът в който Слънцето е в Телец, може да постави някакви нови основи (движещ мотив са сетивните възприятия - въпрос на страст - Венера в Телец и чест - Юпитер във Водолей в тригон с Марс в Близнаци) чрез съмишленици, комуникация, нови контакти. Периодът предполага драматични развръзки. Дълбочина. Кардинален характер, развой. Метаморфоза. Инвестиция в нововъведения. Инвестиционен риск, който може да донесе крупни печалби. Инвестицията в нещо, може да среща известни спънки, трудности (шести дом на игресната карта на Слънце в Телец). Нов начин на комуникация. Практично, но и иновативно ориентиран. За София по-голяма яснота по нещо с предистория - МС е  в последния градус на Дева.

Класическият Меркурий в Телец е ориентиран към обмяна на идеи, мисли, които имат и намират практическо приложение, концепция. Такива, които могат да се пипнат, докоснат, емпирично да се докажат, аргументирани, подплатени, с основание. Общуване по същество. Думите докосват – дума дупка може да направи. Периодът от време, през който Меркурий се намира в този зодиакален знак, не предполага голяма словоохотливост и лекота при общуването. От тази гледна точка е по-скоро темерутски. За да приеме някоя идея, като достоверна, полезна, практична, я подлага на анализ. Фокусиран, неотстъпчив и настойчив. Меркурий в Телец съдейства за оптимизация, отсяване на зърното от плявата. На златото от пясъка. За този  Меркурий е важна функционалността и коефициентът на полезно мислене (информация).
« Последна редакция: Април 20, 2021, 03:39:23 pm от starinthenightsky »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #677 -: Май 02, 2021, 12:34:02 pm »
На 4 май, Венера изгрява като Вечерница

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #678 -: Май 03, 2021, 07:20:54 pm »
На 4 май, Венера изгрява като Вечерница
Тя не изгря ли на 21-ви април като такава? ::)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #679 -: Май 03, 2021, 11:11:11 pm »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #680 -: Май 04, 2021, 02:17:05 am »
Значи, хора, консервата в мен току що беше скандализирана брутално с грубо вмешателство. Аз, че съм с Водолейска, с Водолейска съм, ама асексуална, а не модерна. От група на майки във фб  :-\ си намерих агресивна прелъстителка, която ми изпрати смешните си цици да ме пита дали ми харесват. Ще си счупя пръстите да търся бутоните за блокаж. Въх... Почувствах се като дете, на което са показали пишка. Направо съм за психотерапевт сега. Предполагам, че се дължи на натоварения Телец, който не е моята бира и критични градуси на Меркурий и Юпитер. Не знам, не знам. Ама трябва да ми баят.
« Последна редакция: Май 04, 2021, 04:29:08 am от Люба »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #681 -: Май 04, 2021, 04:41:19 am »
Бил и Мелинда Гейтс поне официално се развеждат на Сатурнов възврат. Но според мен е счетоводна врътка. След всички лайна в живота им, пфууу.
« Последна редакция: Май 04, 2021, 09:14:58 am от Люба »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #682 -: Май 04, 2021, 03:07:37 pm »
Люба, може да се окаже, че е бил прелъстител, трансджендър ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #683 -: Май 04, 2021, 04:11:03 pm »
Бил и Мелинда Гейтс поне официално се развеждат на Сатурнов възврат. Но според мен е счетоводна врътка. След всички лайна в живота им, пфууу.
Люба,кой има Сатурнов възврат?
В картата на Бил Гейтс,Плутон спря на к7,дирекция Сатурн/Венера също е там.Той има Луна в 10 дом,а у10 е Марс във везни.Уран е в 1ят му дом.Транзитен Юпитер в критичен градус на водолей опозиция нат.съвпад Юпитер/Плутон.
Мисля,че има друга причина.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #684 -: Май 04, 2021, 05:21:12 pm »
Сафо, Бракът им има. Мисля, че са поне 27 год официално женени.
Той е спряган за редовен посетител на Лолита Еърлайнс, нали има един частен остров, на който се забавляват с деца, говори се усилено за това.
Количествените натрупвания водели до качествени изменения. Тези хора нямат връзка с реалността.
Той, вечното комплексирано богаташче без ценности. Имаш се е за такава голяма работа, след като изкарал някакъв топ резултат по математическия САТ, че излизал само с момичета, които имали подобен. Не можел бил той да си омеши великите гени с неинтелектуалка. И Мелинда го била по точки и той клекнал. Такива неща се говори по неофициалните Интернет платформи.
Сега бил в шок, не можел да приеме уж съмненията в неговата безкористност по въпроса с ковида.
Тези хора са ужасни и правят много ужасни неща.
« Последна редакция: Май 04, 2021, 05:42:59 pm от Люба »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #685 -: Май 04, 2021, 05:24:25 pm »
Романтика, Показа ми едни малки цици, май жена си беше все пак.
Дадох си сметка, че всеки вид сексуална агресия е издевателство. Наистина звучи невинно-палаво, някаква жена, че и в нета, но беше много директна и агресивна и въобще не ми хареса, почувствах се насилена по някакъв начин.
« Последна редакция: Май 04, 2021, 05:38:54 pm от Люба »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #686 -: Май 04, 2021, 10:08:15 pm »
Сафо, Бракът им има. Мисля, че са поне 27 год официално женени.
Той е спряган за редовен посетител на Лолита Еърлайнс, нали има един частен остров, на който се забавляват с деца, говори се усилено за това.
Количествените натрупвания водели до качествени изменения. Тези хора нямат връзка с реалността.
Той, вечното комплексирано богаташче без ценности. Имаш се е за такава голяма работа, след като изкарал някакъв топ резултат по математическия САТ, че излизал само с момичета, които имали подобен. Не можел бил той да си омеши великите гени с неинтелектуалка. И Мелинда го била по точки и той клекнал. Такива неща се говори по неофициалните Интернет платформи.
Сега бил в шок, не можел да приеме уж съмненията в неговата безкористност по въпроса с ковида.
Тези хора са ужасни и правят много ужасни неща.
Ами ,не знаех тези неща.
Докато търсих картата на Б.Гейтс в астроком ,попаднах на София Лорен,затъмненията аспектират Слънцето в дева,прогресивно мисля е някъде в стрелец.Сатурн ще спре опозиция с Марса .Транзитен Плутон спря опозиция  с натален .
« Последна редакция: Май 04, 2021, 10:10:23 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #687 -: Май 04, 2021, 10:12:13 pm »
На 4 май, Венера изгрява като Вечерница
Тя не изгря ли на 21-ви април като такава? ::)
Да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #688 -: Май 07, 2021, 09:40:35 am »
Използвахте ли и ползвате ли все още симпатията между Луна Риби и Венера Телец, тези дни, за да подсилите областите, които управляват ? Особено при тези, които Лунно-Венерината тема е акцент по натал ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #689 -: Май 07, 2021, 05:11:09 pm »
Използвахте ли и ползвате ли все още симпатията между Луна Риби и Венера Телец, тези дни, за да подсилите областите, които управляват ? Особено при тези, които Лунно-Венерината тема е акцент по натал ? :)
аз да....има проявления,дребни,но да